Rozrywka dla dzieci

zabawy dla dzieci na dworze
dziecko
zabawa na dworze
rozrywka dla dzieci

Zabawy dla dzieci na dworze [19 pomysłów]

Zabawy dla dzieci na dworze, do których nie potrzeba wielu rekwizytów? Mamy to! Przedstawiamy 19 pomysłów na fajne zabawy na dworze. Do niektórych nie potrzebujecie żadnych do sprzętów, do innych przyda się np. kamyk albo kreda. Wyjdźcie na dwór z dziećmi!
Aleksandra Sobieraj
filmy o psach
rozwój dziecka
rozrywka dla dzieci

Filmy o psach – najlepsze filmy fabularne i kreskówki z psami w roli głównej [GDZIE OBEJRZEĆ ONLINE?]

Filmy o psach, które nadają się na domowy seans z kinem familijnym? Zobacz nasze zestawienie filmów i bajek o psach, i sprawdź, gdzie możesz je obejrzeć online. Budzą emocje, a często mają też walory edukacyjne!
Agnieszka Majchrzak
największe parki rozrywki w Niemczech
atrakcje dla dzieci
rozrywka dla dzieci

Parki rozrywki w Niemczech – 6 największych parków [ceny, atrakcje, bezpieczeństwo]

Parki rozrywki w Niemczech słyną z atrakcji dla dzieci, a wśród nich są tak znane miejsca jak Europa Park, Legoland czy park rozrywki pod Berlinem – Tropical Islands. Bilety trzeba kupić z wyprzedzeniem przez internet i dobrze zaplanować pobyt, tak aby nie przekroczyć budżetu.
Agnieszka Majchrzak
najlepsze parki rozrywki w Polsce
rozrywka dla dzieci

Wakacje 2020 w najlepszych parkach rozrywki w Polsce [ograniczenia sanitarne + zasady bezpieczeństwa]

Drony odkażające teren zabaw, kamery termowizyjne wychwytujące zmiany temperatury u ludzi, ale za to bez maseczek, chociaż z 2-metrowymi odstępami – tak będzie wyglądała kontrola bezpieczeństwa sanitarnego w największym w Polsce parku rozrywki EnergyLandia w Zatorze. Od soboty 6 czerwca bramy parków rozrywki w Polsce ponownie otwierają swoje atrakcje, niestety robią to w rygorze sanitarnym, tak więc dzieci i rodziców czeka sporo obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa.
Agnieszka Majchrzak
obostrzenia sanitarne w kinach
rozrywka dla dzieci

Kina ruszają od soboty – oglądanie filmu w maseczkach, dystans, podawanie danych i inne ograniczenia

Od soboty 6 czerwca można znowu pójść z dzieckiem do kina. Trzeba jednak przygotować się na szereg obostrzeń sanitarnych, chociaż dla rodziców małych dzieci poczyniono też udogodnienia. Znamy szczegóły – czy zniechęcą ludzi do oglądania filmów w kinach?
Agnieszka Majchrzak
bajki na netflixie
rozrywka dla dzieci

Bajki na Netflixie – Top 10 najbardziej hitowych bajek dla dzieci

Bajki na Netflixie to pewny i sprawdzony sposób na rozrywkę dla dzieci, i to zarówno tych mniejszych, jak i przedszkolaków. Spośród szerokiej oferty serwisu wybrałyśmy 10 animowanych bajek dla dzieci, które są naszym zdaniem najlepsze. Znajdują się wśród nich takie hity jak: Psi Patrol, Świnka Peppa, Alvin i wiewiórki, Trolle. Sprawdź, jakie jeszcze kreskówki z ulubionymi dziecięcymi postaciami polecamy.
Agnieszka Majchrzak
rozrywka dla dzieci
nauka

Jak skutecznie uczyć dziecko? [Wideo]

Największym wrogiem nauki jest nuda oraz poczucie że "musimy się uczyć". Dlatego zamiast zmuszać dziecko do nauki, lepiej sprytnie przemycić mu ją w formie zabawy. O tym, jak skutecznie uczyć dziecko, opowiada dr Aleksandra Piotrowska, psycholog. Zobacz film!
Katarzyna Rapczyńska-Lubieńska
Gry wideo dla dzieci
gry dla dzieci
gry komputerowe dla dzieci
rozrywka dla dzieci

Gry na piątkę – pięć powodów, dla których warto pokazać dziecku gry wideo

Wiele wskazuje na to, że gry wideo będą dla pokolenia naszych pociech jedną z dominujących form rozrywki. Nie ma się jednak czego bać, bo choć przez długie lata media utrwalały obraz gier jako medium brutalnego i ogłupiającego, ich faktyczny wpływ na nasze dzieci może być bardziej niż pozytywny. Jakie korzyści płyną z grania w gry wideo?
Dawid Podgórski
Najlepsze gry komputerowe dla dzieci
gry dla dzieci
gry komputerowe dla dzieci
rozrywka dla dzieci

Maluch i gry wideo – jak bezpiecznie rozpocząć przygodę dziecka z elektroniczną rozrywką? 

Gry wideo to dziś jedna z najbardziej dochodowych gałęzi przemysłu rozrywkowego i wszystko wskazuje na to, że niezależnie od tego, czy nam się to podoba, czy nie będą one dla naszych dzieci integralną częścią codziennego życia. Zamiast więc pytać, czy warto w ogóle pokazywać im gry warto zastanowić się, kiedy to zrobimy i jakie tytuły będą dla nich najlepsze na początek?
Dawid Podgórski
Selfie Photobox w Bydgoszczy
zabawa z dzieckiem
czas wolny
rozrywka dla dzieci

Bydgoszcz: Poszła z dzieckiem do fotobudki i oniemiała przez to, co zobaczyła

Korzystanie z fotobudki to rozrywka dla dzieci i ich opiekunów. W Bydgoszczy, na ekranie jednej z takich budek, wyświetlono film dla dorosłych – powinniśmy się niepokoić?
Hanna Szczesiak
Plac zabaw w Utah
plac zabaw
zabawa z dzieckiem
rozrywka dla dzieci

10 najlepszych placów zabaw dla dzieci

Gdy patrzymy na zdjęcia tych placów zabaw, aż zazdrościmy dzieciom, które mogą się na nich bawić! Zobacz koniecznie, przyznasz nam rację. ;) Niestety,wszystkie place znajdują się w USA...
Hanna Szczesiak
dinozaury
przyroda
dinozaury
wystawa dla dzieci

Uwaga: inwazja dinozaurów na Warszawę!

Diplodok, Tyranozaur czy Welociraptor to tylko niektóre dinozaury, jakie właśnie osiedliły się na stałe. Gdzie? W samym sercu Warszawy! Wybierz się z dzieciom na wystawę "Dinozaury na żywo" i zobacz je wszystkie.
materiały partnera
Moni i Uszko
muzyka dla dzieci
teatr dla dzieci
rozrywka dla dzieci

Opera Narodowa otwiera się na najmłodszych widzów

Myślisz, że opera to zbyt poważne miejsce dla dzieci? Już nie! Opera Narodowa zaprasza również dzieci, a w odnalezieniu się w teatralnej rzeczywistości najmłodszym widzom pomoże Moni i Uszko.
materiały partnera
farma iluzji, rozrywka dla dzieci, park rozrywki
atrakcje dla dzieci
rozrywka dla dzieci
park rozrywki

Farma Iluzji – świat dziecięcej wyobraźni - VIDEO

Jest jedno takie miejsce, gdzie iluzja staje się rzeczywistością, a rzeczywistość przenosi do świata dziecięcej wyobraźni. Zobacz je!
Marta Kabulska