Spacer. dziecko

Mama wyszła na spacer z dzieckiem i psem na smyczach
spacer. dziecko
spacer z dzieckiem
bezpieczeństwo dziecka

Mama wyszła na spacer z dzieckiem i psem na smyczach. Internauci zachwyceni!

Na TikToku pojawiło się nagranie: kobieta na jednej smyczy prowadzi psa, a na drugiej… córkę. Smycz psa przyczepiona była do psich szelek, smycz dziecka – do bransoletki na rączce dziewczynki. Pod filmikiem pojawiły się setki komentarzy. Wiele mam używających smyczy podkreśla, że to rozwiązanie łączy swobodę dziecka z jego bezpieczeństwem.
Luiza Słuszniak
spacer z niemowlakiem
spacer
spacer. dziecko
chusteczki pielęgnacyjne

Wiosenny spacer z maluszkiem? Te rzeczy koniecznie spakuj do torby

Spacer z dzieckiem wpływa świetnie na jego odporność. To także wspaniały sposób na poprawę samopoczucia malucha oraz jego opiekuna. Aby nic nie zakłóciło wycieczki, warto pamiętać o kilku, niezbędnych akcesoriach, które należy spakować do torby. Podpowiadamy, co konkretnie musi się w niej znaleźć, aby wyjście na świeże powietrze było udane.
Współpraca reklamowa
dziecko, spacer
wychowanie dziecka
spacer. dziecko

Spacer całodniowy

Dwie godziny i po spacerze? To wariant minimum. Gdy na dworze jest przyjemnie ciepło, wychodźcie rano i wracajcie dopiero na kolację.
Sylwia Niemczyk/"Twoje Dziecko"
mama, jesień, niemowlę, spacer, nosidełko
spacer
jesień
spacer. dziecko

Jesienna wyprawa do parku

Dni są coraz częściej pochmurne, wieje wiatr, pada deszcz. Nie rezygnuj jednak ze spacerów z maluchem. Świeże powietrze, mimo chłodów, jest mu bardzo potrzebne.
Edipresse Polska S.A.
niemowlę, spacer, nauka chodzenia
spacer
spacer. dziecko
opieka nad niemowlakiem

Po co dziecku spacer

Maluszek powinien spędzać na dworze przynajmniej dwie godziny dziennie, codziennie! Bo długi spacer to jedna z najlepszych rzeczy, jaką możesz dać swojemu dziecku.
Sylwia Niemczyk
4572629-591x384.jpg
spacer
spacer. dziecko
opieka nad niemowlakiem

Kapryśna aura

Odkąd zrobiło się ciepło, lubisz spędzać z maluchem niemal całe dni na świeżym powietrzu. Ale uważaj, ta pora roku jest bardzo wymagająca i trudna dla małych dzieci. Dla mam też.
Małgorzata Wójcik
5314815-681x1026.jpg
spacer
spacer. dziecko
rozszerzanie diety

Śniadanko na trawce

W piękną pogodę pojedźcie na piknik zaraz po pierwszym posiłku, bo szkoda siedzieć w domu. Drugie śniadanie spakowane? To w drogę!
Aleksandra Sobieraj
maluch, jedzenie, spacer
spacer
spacer. dziecko
karmienie niemowlaka

Smakołyki na drogę

Na krótszy i dłuższy spacer, wyprawę do lasu, a także przed weekendową podróżą przygotuj dla dziecka smaczne, pożywne i zdrowe jedzonko.
Otylia Zagórzańska