Kreatywność podsuwa ciekawe pomysły na zabawy i może być źródłem ogromnej radości. Ponadto pomaga rozwiązywać trudności, radzić sobie z ograniczeniami i zmianami, a także ułatwia budowanie relacji. Właśnie dlatego warto rozwijać tę cechę u dziecka. Z pomocą przychodzą zestawy Play-Doh, które dają nieograniczone możliwości. Otwierając tuby z ciastoliną, dzieci otwierają drzwi do magicznego świata wyobraźni. Przy okazji uczą się – kolorów, kształtów, a nawet liczb!

Reklama

Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 9 nagród od Play-Doh!

Twój maluch jest kreatywny? Świetnie! Przypomnij sobie najzabawniejszą historię z oryginalnym pomysłem i opisz ją w kilku zdania (poniżej znajdziesz szczegóły zadania konkursowego). A jeśli dołączysz do grona zwycięzców, to wygrasz 1 z 9 nagród od Play-Doh.

Nagrody do wygrania:

  • I miejsce: 3 zestawy PLAY-DOH Super Warsztat (otrzymają je 3 wybrane przez nas osoby)
  • II miejsce: 3 zestawy PLAY-DOH 65 tub na 65-lecie marki (otrzymają je 3 wybrane przez nas osoby)
  • III miejsce: 3 zestawy PLAY-DOH 20 kolorowych tub (otrzymają je 3 wybrane przez nas osoby)

Dlaczego warto wziąć udział? Dowiedz się więcej o nagrodach w konkursie!

PLAY-DOH SUPER WARSZTAT

Pobudzający wyobraźnię zestaw "wszystko w jednym" z mnóstwem akcesoriów, miejscem do przechowywania oraz klasyczną ciastoliną Play-Doh! W zestawie znajdują się wbudowane elementy Fryzjera oraz Fabryki Zabawy - wyciskarki do rozmaitych kształtów z wymiennymi nakładkami, foremki do wycinania i inne akcesoria, a także mnóstwo ciastoliny, która daje nieograniczone możliwości.

Ponadto, w zestawie znajduje się miejsce do przechowywania tub z ciastoliną Play-Doh oraz pojemnik na akcesoria z pokrywą ozdobioną kształtami do odciskania ciekawych wzorów. Super Warsztat jest wystarczająco duży, by pomieścić tuby z ciastoliną i akcesoria, ale zarazem jest kompaktowy i ma uchwyt, by można było zabrać go ze sobą na weekend u babci lub wszędzie tam, gdzie przyjdzie ochota na zabawę!

Zobacz także

Wiek dziecka – od 3 r.ż.

PLAY-DOH 65 TUB NA 65-LECIE MARKI

Hip, hip, hurra – Play-Doh już od ponad 65 lat wspiera kreatywność i wyobraźnię najmłodszych! Świętuj z nami moc kolorów i nieokiełznanej wyobraźni dzięki zestawowi 65 tub Play-Doh! Znajdziesz w nim klasyczne kolory, a także konfetti, brokatowe, metaliczne, naśladujące faktury terenu oraz nową, szafirową ciastolinę! Z niemalże każdym dostępnym kolorem Play-Doh w jednej, dużej paczce, możesz wyobrazić sobie, co tylko zechcesz i realizować swoje twórcze pomysły!

Wiek dziecka – od 3 r.ż.

PLAY-DOH ZESTAW 20 KOLOROWYCH TUB

Duża paka 20 tub Play-Doh to nieskończone źródło kreatywnej zabawy! Małe rączki mogą skręcać, toczyć i formować kolorową ciastolinę w najbardziej niesamowite kształty, a potem rozgnieść je i zacząć wszystko od nowa. Idealny do wspólnych zabaw w domu i nie tylko.

Wiek dziecka – od 2 r.ż.

Reklama

Zadanie konkursowe

Materiał powstał z udziałem marki Play-Doh

Reklama
Reklama
Reklama