Wyniki
Wyniki
Laureaci
Wyniki
Wyniki
Wyniki
ziajka krr
Wyniki
Nivea Klub Rodzica Recenzenta
Wyniki
nivea baby 2w1 krr
Wyniki
Pampers KRR
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Mega Bloks
Mega Bloks
Gry i zabawy

Klocki, które można zabrać ze sobą wszędzie!

Budowanie z klocków to doskonale wszystkim znana zabawa i jednocześnie narzędzie, które wspomaga rozwój dziecka. A gdyby tak sprawić dziecku klocki, które można nie tylko łatwo posprzątać, ale i zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie ma się ochotę? Poznaj przenośną walizeczkę Mega Bloks!

Zabawa klockami stanowi istotny fundament rozwoju funkcji poznawczych i intelektualnych. Pozytywnie wpływa na takie umiejętności jak koordynacja wzrokowo-ruchowa, wyobraźnia przestrzenna, umiejętności komunikacyjne, a także społeczno-emocjonalne. Poza tym jest to ogromna frajda dla dzieci, które uwielbiają tworzyć przeróżne konstrukcje z kolorowych elementów.

Dlaczego dzieci lubią bawić się klockami?

Maluchy kochają budować różne rzeczy z klocków przede wszystkim dlatego, że kolorowe elementy rozbudzają ich ciekawość. Dziecko ma świadomość, że dzięki połączeniu kilku elementów można stworzyć coś unikalnego i wspaniałego. Na przykład wysoką wieżę albo most, pod którym mogą przechodzić zabawkowe ludzi lub małe samochody. Zabawa klockami pomaga też dziecku poznać związek przyczynowo-skutkowy. Gdy szkrab rzuci klockiem o podłogę, odkrywa że jest tego sprawcą. Ponadto klocki pomagają dziecku poznawać świat. Dziecko widząc budynki, które znajdują się w okolicy waszego miejsca zamierzania, może próbować odtwarzać ich kształt za pomocą klocków. A wspólne zabawy klockami z innymi dziećmi nie tylko pobudzają wyobraźnię i usprawniać intelekt dziecka, ale też uczą dzielenia się przedmiotami, pracy w grupie oraz podejmowania inicjatywy.

Mega Bloks
Mega Bloks

Klocki, którymi można bawić się w dowolnym miejscu

Jeżeli ty i twoje dziecko spędzacie bardzo dużo czasu poza domem, warto pomyśleć o klockach, które można wszędzie ze sobą zabrać. W tej sytuacji najlepsza będzie Mobilna walizeczka z klockami Mega Bloks, która może podróżować z wami, gdziekolwiek się udajecie. Po otwarciu walizki twój szkrab znajdzie w środku zestaw klocków do budowania i podstawę na kółkach – dzięki temu będzie mógł łączyć kolorowe klocki i budować wymarzone konstrukcje! Gdy wyjmiesz ruchomą płytę znajdującą się z przodu i umieścisz ją wewnątrz walizeczki, uzyskasz podstawę do łatwego układania. A po skończonej zabawie możecie schować wszystkie elementy w środku mobilnej walizki – to doskonały sposób na unikniecie bałaganu! Wygodny uchwyt umożliwia przeciągnięcie walizeczki do miejsca kolejnej zabawy. Twój mały budowniczy na pewno będzie zachwycony tym, że może się bawić, gdzie tylko chce!

Mega Bloks
Mega Bloks


Chcesz poznać więcej zabawek? Zajrzyj na: Mega Bloks

klocki mega bloks
Adobe Stock
Zakupy
Klocki Mega bloks – idealne dla małych dzieci [Przegląd]
Do pierwszych zabaw konstrukcyjnych idealnie nadają się zestawy klocków Mega Blocks. Pasują do dziecięcych rączek i są dobrze wykonane. Tu znajdziesz niedrogie ich zestawy.

Klocki Mega bloks są produkowane przez Fisher-Price, czyli renomowanego producenta zabawek dziecięcych. To gwarancja dobrej jakości i trwałości klocków.  Spis treści: Cechy klocków Mega bloks Zestawy Mega bloks: Pojemnik-zwierzak z klockami, 38 zł Duża torba dla dziewczynki, 55 zł Ciężarówka, 85 zł Spacerowy słonik, 85 zł Wózek, sorter i klocki, 89 zł Torba z klockami, 99 zł Farma, 99 zł Muzyczna farma, 120 zł Cechy klocków Mega bloks Wykonano je z bezpiecznego dla dzieci plastiku. Klocki nie mają żadnych ostrych krawędzi i mają duże rozmiary, są więc bezpieczne dla najmłodszych – nie da się ich połknąć ani nimi skaleczyć.  Zobacz także: Jak dobrać klocki do wieku dziecka [Poradnik] W zestawach znajdują się klocki różnych formatów – z jedną, dwoma lub więcej wypustkami, z wypustkami w jednym lub w dwóch rzędach. Można je w łatwy sposób łączyć i rozdzielać, co sprawia, że dzieci chętnie się nimi bawią . Ze względu na duże rozmiary, łączenie klocków pozwala szybko zbudować duże obiekty. Zobacz także: Zestawy klocków Playmobil – dla chłopca i dziewczynki Klocki Mega bloks to nie tylko budowanie. W niektórych zestawach znajdują się elementy pozwalające na naukę kształtów i kolorów, rozpoznawanie zwierząt po dźwiękach, jakie wydają lub naukę cyfr i prostych działań arytmetycznych. Do kupienia są zestawy uniwersalne oraz tematyczne . Są wśród nich np. farmy, lotniska, ciężarówki. 1. Pojemnik-zwierzak z klockami, 38 zł W pudełku, którego wieczko wygląda jak głowa tygrysa, znajduje się 25 różnokolorowych klocków. Komora pudełka jest prześwitująca. Na głowie tygrysa znajduje się panel do wczepiania klocków . Zestaw idealny na start i bardzo praktyczny – ułatwia zachowania porządku w pokoju dziecka.    2. Duża...

Jakie klocki dla dziecka?
Mega Bloks
Aktualności
5 sposobów na pobudzenie dziecięcej wyobraźni
Czy twoje dziecko ma pociąg do nauki? A może uwielbia tworzyć „coś z niczego”? Poznaj sposoby, dzięki którym twój maluch rozwinie wyobraźnię, a każdy dzień będzie dla niego nową przygodą!

var _gde_oadipppkvg = new Image(1,1); _gde_oadipppkvg.src='https://edipresse.hit.gemius.pl/redot.gif?l=8/tstamp='+(new Date()).getTime()+'/id=0srlRuM4kQVlCvqdhfNRocVIP52BH7rXhIpyUDgV_gv.I7/stparam=oadipppkvg/fastid=ktmjroxikrlpfthmugfbkxibzkmf'; Zdaniem naukowców kreatywna zabawa kształci w dzieciach umiejętność radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami. Ponadto kolory, kształty, litery oraz cyfry pomagają poznawać świat i zamieniają naukę w prawdziwą przygodę. Sprawdź, jak najlepiej pobudzić wyobraźnię swojego dziecka. Zachęcaj do poznawania świata Jedną z zabaw, które pomagają wesprzeć rozwój malucha, jest budowanie różnych rzeczy z klocków.  Chcąc rozwinąć wyobraźnię swojego dziecka wybierz zestaw od Mega Bloks, który dostarczy mu wspaniałej rozrywki. Ciekawy świata maluszek w iście ekspresowym tempie nauczy się alfabetu w towarzystwie kolorowego Pociągu ABC z klocków zdobionych literkami od A do Z. Jak stworzyć pociąg? Połącz ze sobą trzy podstawy na kółkach, a następnie układaj na nim klocki z literkami, tworząc kompletny alfabet lub konkretne słowa. Pokaż, jak łączyć elementy Łączenie kolorowych elementów to wspaniały trening twórczości dla twojego dziecka! Dzięki Mega Bloks twój mały konstruktor w mgnieniu oka przekształci pociąg w wysoką wierzę, a żółto-pomarańczowe klocki w żyrafę. Dzięki temu, że klocki są duże, nawet niecierpliwa pociecha szybko zobaczy rezultat swojej pracy. Możecie też użyć klocków i innych elementów do stworzenia stacji kolejowej. Zestaw składa się z 60 elementów, zawiera 3 podstawy na kółkach i inne elementy w specjalnych kształtach. Pozwól dziecku na samodzielną zabawę Zamiast dawać gotowe odpowiedzi, ucz dziecko rozwiązywania problemów. Podpowiedz mu jak należy budować, ale nie rób tego za niego. Niech twój szkrab sam próbuje dopasować poszczególne elementy. Takie kreatywne budowanie bez...

Mega Bloks
Mega Bloks
Aktualności
Wygraj klocki Mega Bloks! Konkurs "Pierwsze budowle Twojego dziecka"
Twoje dziecko uwielbia tworzyć różne budowle z klocków? Pochwal się, stworzoną przez niego kolorową konstrukcją i wygraj zestaw klocków Mega Bloks!

var _gde_qndsooqudy = new Image(1,1); _gde_qndsooqudy.src='https://edipresse.hit.gemius.pl/redot.gif?l=8/tstamp='+(new Date()).getTime()+'/id=0srlRuM4kQVlCvqdhfNRocVIP52BH7rXhIpyUDgV_gv.I7/stparam=qndsooqudy/fastid=jkhlwdzlrfgsbljhfigcmeqrztla'; Budowanie różnych rzeczy z klocków to doskonałe narzędzie, które pomaga wesprzeć rozwój malucha. Przede wszystkim dlatego, że klocki rozbudzają ciekawość dziecka, przykuwają uwagę kształtem i kolorem, a także uczą chwytania przedmiotów. Wygraj klocki Mega Bloks! Maluchy uwielbiają budować różne rzeczy z klocków. Im bardziej kolorowe są elementy, tym większa frajda i możliwość konstruowania zamków, mostów i tuneli dla pojazdów. Chcesz, aby Twoje dziecko mogło tworzyć kolejne niesamowite wieże? Zrób zdjęcie pierwszej budowli stworzonej przez Twoje dziecko i wygraj 1 z 20 zestawów klocków Mega Bloks. Dzięki nim twój mały budowniczy będzie miał jeszcze więcej uciechy z zabawy! Nagroda 20 x zestaw 60 kolorowych klocków Mega Bloks , zapakowanych w ekologiczną torbę, zasuwaną na suwak. Duże i wygodne klocki świetnie nadają się do wesołej konstrukcyjnej zabawy pełnej wyobraźni. Są kompatybilne z innymi klockami i zestawami Mega Bloks First Builders. Rozmiar klocka jest doskonale dopasowany do małych rączek dziecka. Klocki doskonale stymulują wyobraźnię dziecka i rozwijają umiejętności manualne. Chcesz poznać więcej zabawek? Zajrzyj na: Mega Bloks

Nasze akcje
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
kiedy nie można odliczyć ulgi na dziecko
Aktualności
Kiedy nie można odliczyć ulgi na dziecko? Przepisy w 2023
Ewa Janczak-Cwil
rekrutacja do szkół podstawowych
Aktualności
Rekrutacja do szkoły podstawowej 2023: zasady, zapisy. Kiedy zaczyna się nabór?
Ewa Janczak-Cwil
przedszkole integracyjne
Edukacja
Przedszkole integracyjne: co to jest, dla kogo? Program
Magdalena Drab
Rekrutacja do szkół średnich: jak wygląda, ważne terminy, obliczanie punktów
Aktualności
Rekrutacja do szkół średnich: kiedy składa się papiery do liceum? Kalendarz 2023
Luiza Słuszniak
Ile może zarobić dziecko, żeby nie stracić ulgi
Prawo i finanse
Ile może zarobić dziecko, żeby nie stracić ulgi – aktualne przepisy
Ewa Janczak-Cwil
Wielki Post: co to jest, ile trwa, historia, symbole
Święta i uroczystości
Wielki Post: ile trwa, historia, symbole, jak się go obchodzi? Kiedy się zaczyna i kończy w 2023 roku?
Luiza Słuszniak
Dzień Wagarowicza
Czas wolny
Dzień wagarowicza 2023 – kiedy obchodzimy i jak go spędzić?
Dominika Bielas
Rekolekcje wielkopostne: co to jest, ile trwają, co mają na celu
Święta i uroczystości
Rekolekcje wielkopostne: co to jest, ile trwają, co mają na celu i czy są obowiązkowe
Luiza Słuszniak
pierwszy dzień wiosny
Czas wolny
Pierwszy dzień wiosny 2023 – kiedy wypada, jak się obchodzi? (tradycje i zwyczaje)
Ewa Janczak-Cwil
Czy alimenty wlicza się do dochodu
Prawo i finanse
Czy alimenty wlicza się do dochodu: czy liczą się do zasiłku rodzinnego i do kredytu?
Milena Oszczepalińska
Nabór elektroniczny do szkół i przedszkoli 2023
Uczeń
Nabór elektroniczny do szkół i przedszkoli 2023
Luiza Słuszniak
Pewniaki na egzamin ósmoklasisty z języka polskiego
Język polski
Pewniaki na egzaminie ósmoklasisty: co warto powtórzyć przed egzaminem z języka polskiego?
Luiza Słuszniak
AMR, schemat żywienia niemowląt
Dieta
Schemat żywienia niemowląt: aktualne zalecenia 2023
Magdalena Drab
olej z wiesiołka
Starania o dziecko
Olej z wiesiołka na płodność: czy pomaga zajść w ciążę?
Magdalena Drab
poród w szpitalu
Poród naturalny
Chwyt Kristellera – co to jest, jak wygląda, czym grozi i czy to legalne?
Luiza Słuszniak
Marzanna: co to jest i jak wygląda? Co symbolizuje obrzęd topienia marzanny?
Aktualności
Marzanna: jak wygląda, co symbolizuje topienie marzanny?
Luiza Słuszniak
Edukacja
Rodzaje przedszkoli: poznaj typy przedszkoli, by wiedzieć, które będzie najlepsze dla twojego dziecka
Luiza Słuszniak
Egzamin ósmoklasisty 2022  z języka polskiego. Zakres materiału
Uczeń
Egzamin ósmoklasisty 2023 z języka polskiego: co trzeba umieć, zakres materiału
Luiza Słuszniak