Wyniki
Wyniki
Laureaci
Wyniki
Wyniki
Wyniki
ziajka krr
Wyniki
Nivea Klub Rodzica Recenzenta
Wyniki
nivea baby 2w1 krr
Wyniki
Pampers KRR
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Wyniki
zbieracz klocków Mega Bloks
Mega Bloks
Gry i zabawy

Bałagan po zabawie? Znalazłam na to sposób, który moje dziecko uwielbia

Znasz to uczucie, kiedy twój salon zamienia się w salę zabaw, a wszędzie dookoła leżą porozrzucane zabawki? Jeśli tak, to witaj w klubie. Dzieci są prawdziwymi ekspertami od robienia bałaganu, a nam rodzicom trudno jest nad tym zapanować. Ale ja znalazłam na to sposób. Jest nim rewelacyjny Zbieracz klocków od Mega Bloks, który ułatwia sprzątanie po zabawie. Dzięki niemu nie muszę już walczyć o każdy kawałek przestrzeni, a maluch sam garnie się do sprzątania!

Dbanie o porządek w domu jest niezwykle istotne, bo uczy odpowiedzialności i szacunku do posiadanych przedmiotów. Dlatego warto uczyć dziecko sprzątania zabawek i przygotowywać je do odpowiedzialnego życia już od najmłodszych lat. Taka postawa z pewnością zaowocuje, gdy maluch stanie się dorosłym i niezależnym człowiekiem. Jak zachęcić dziecko do sprzątania zabawek? Zobacz jak działa Zbieracz klocków od Mega Bloks i zamień pozornie niefajną czynność w prawdziwą rozrywkę!

Bałagan w pokoju? Jest na to sposób!

Zanim podejmiesz wyzwanie, jakim jest okiełznanie przestrzeni wokół siebie, opracuj sobie własny system. Jeśli o mnie chodzi, to zauważyłam, że najtrudniej jest sprzątać drobne elementy, takie jak małe samochodziki czy klocki, które niemal codziennie są porozrzucane po dywanie. Dobrym sposobem jest poukładanie zabawek tematycznie w oddzielnych, pojemnikach, najlepiej plastikowych, żeby było widać, co znajduje się w środku. Małe samochodziki trzymam właśnie w takich pojemnikach, a większe zabawki w specjalnym, dużym koszu. Jako zwolenniczka minimalizmu, staram się także podpatrywać, czym najczęściej bawi się moje dziecko. Dzięki temu wiem, które rzeczy mogę odłożyć do szafy. Za jakiś czas, te mniej używane zabawki będzie można wyciągnąć ponownie, a maluch będzie się czuł, jakby zyskał zupełnie nowe przedmioty!

Jak zachęcić dziecko do sprzątania zabawek?

Jeśli chodzi o sprzątanie zabawek – staram się pokazywać córce, jak należy to robić, ale w żadnym razie jej nie wyręczam. Często dzieci uwielbiają naśladować dorosłych, więc możesz to wykorzystać i zachęcić twoje dziecko do naśladowania ciebie – na przykład w trakcie sprzątania. Możesz np. umówić się z maluchem, że najpierw sprzątanie zabawki, które są koloru czerwonego, potem zielonego, białego itd. Każde odnalezienie wskazanego przez Ciebie przedmiotu będzie napawało go dumą. Jak widać, jest wiele sposób na zrobienie porządku w domu. Jednak naszym hitem zdecydowanie jest Zbieracz klocków Mega Bloks, który pomaga w sprzątaniu klocków. Córka uwielbia go nie tylko dlatego, że pojazd jest świetnym miejscem na przechowywanie rozsypanych klocków, ale także dlatego, że sam zbiera je z podłogi.

zbieracz klocków Mega Bloks
Mega Bloks

Jak działa Zbieracz klocków?

Najważniejsze to nie bać się uczyć swego malucha sprzątania. Im szybciej zaczniesz, tym lepiej dla twojego dziecka. Wspólne sprzątanie potraktuj to jako sposób na dobrą zabawę z maluszkiem. Możesz wykorzystać do tego Zbieracz klocków Mega Bloks, który sprawi, że problem bałaganu zniknie na dobre. Z jego pomocą sprzątanie zmieni się w prawdziwą zabawę! To wspaniały wielki wózek, który zapewnia nie tylko mnóstwo zabawy w budowanie i jeżdżenie, ale także zbiera klocki! W zestawie znajduje się 20 klocków w rozmiarze idealnym dla małych rączek. Wszystkie mogą być przechowywane wewnątrz pojazdu. Wózek ma też wyjmowaną rączkę, dzięki której maluszek łatwo będzie ciągnął za sobą pojazd, a wraz z nim swoje konstrukcje. Co więcej, stanowi on równocześnie platformę do budowania! Najbardziej ekscytującą funkcją jest jednak to, że pojazd samodzielnie zbiera klocki, które spotka na swojej drodze, i umieszcza je w specjalnym obrotowym bębnie – zupełnie tak, jakby sprzątał!

zbieracz klocków Mega Bloks
Mega Bloks

Odkryj jeszcze więcej zabawek! Zajrzyj na: Mega Bloks

klocki mega bloks
Adobe Stock
Zakupy
Klocki Mega bloks – idealne dla małych dzieci [Przegląd]
Do pierwszych zabaw konstrukcyjnych idealnie nadają się zestawy klocków Mega Blocks. Pasują do dziecięcych rączek i są dobrze wykonane. Tu znajdziesz niedrogie ich zestawy.

Klocki Mega bloks są produkowane przez Fisher-Price, czyli renomowanego producenta zabawek dziecięcych. To gwarancja dobrej jakości i trwałości klocków.  Spis treści: Cechy klocków Mega bloks Zestawy Mega bloks: Pojemnik-zwierzak z klockami, 38 zł Duża torba dla dziewczynki, 55 zł Ciężarówka, 85 zł Spacerowy słonik, 85 zł Wózek, sorter i klocki, 89 zł Torba z klockami, 99 zł Farma, 99 zł Muzyczna farma, 120 zł Cechy klocków Mega bloks Wykonano je z bezpiecznego dla dzieci plastiku. Klocki nie mają żadnych ostrych krawędzi i mają duże rozmiary, są więc bezpieczne dla najmłodszych – nie da się ich połknąć ani nimi skaleczyć.  Zobacz także: Jak dobrać klocki do wieku dziecka [Poradnik] W zestawach znajdują się klocki różnych formatów – z jedną, dwoma lub więcej wypustkami, z wypustkami w jednym lub w dwóch rzędach. Można je w łatwy sposób łączyć i rozdzielać, co sprawia, że dzieci chętnie się nimi bawią . Ze względu na duże rozmiary, łączenie klocków pozwala szybko zbudować duże obiekty. Zobacz także: Zestawy klocków Playmobil – dla chłopca i dziewczynki Klocki Mega bloks to nie tylko budowanie. W niektórych zestawach znajdują się elementy pozwalające na naukę kształtów i kolorów, rozpoznawanie zwierząt po dźwiękach, jakie wydają lub naukę cyfr i prostych działań arytmetycznych. Do kupienia są zestawy uniwersalne oraz tematyczne . Są wśród nich np. farmy, lotniska, ciężarówki. 1. Pojemnik-zwierzak z klockami, 38 zł W pudełku, którego wieczko wygląda jak głowa tygrysa, znajduje się 25 różnokolorowych klocków. Komora pudełka jest prześwitująca. Na głowie tygrysa znajduje się panel do wczepiania klocków . Zestaw idealny na start i bardzo praktyczny – ułatwia zachowania porządku w pokoju dziecka.    2. Duża...

Jakie klocki dla dziecka?
Mega Bloks
Aktualności
5 sposobów na pobudzenie dziecięcej wyobraźni
Czy twoje dziecko ma pociąg do nauki? A może uwielbia tworzyć „coś z niczego”? Poznaj sposoby, dzięki którym twój maluch rozwinie wyobraźnię, a każdy dzień będzie dla niego nową przygodą!

var _gde_oadipppkvg = new Image(1,1); _gde_oadipppkvg.src='https://edipresse.hit.gemius.pl/redot.gif?l=8/tstamp='+(new Date()).getTime()+'/id=0srlRuM4kQVlCvqdhfNRocVIP52BH7rXhIpyUDgV_gv.I7/stparam=oadipppkvg/fastid=ktmjroxikrlpfthmugfbkxibzkmf'; Zdaniem naukowców kreatywna zabawa kształci w dzieciach umiejętność radzenia sobie z życiowymi wyzwaniami. Ponadto kolory, kształty, litery oraz cyfry pomagają poznawać świat i zamieniają naukę w prawdziwą przygodę. Sprawdź, jak najlepiej pobudzić wyobraźnię swojego dziecka. Zachęcaj do poznawania świata Jedną z zabaw, które pomagają wesprzeć rozwój malucha, jest budowanie różnych rzeczy z klocków.  Chcąc rozwinąć wyobraźnię swojego dziecka wybierz zestaw od Mega Bloks, który dostarczy mu wspaniałej rozrywki. Ciekawy świata maluszek w iście ekspresowym tempie nauczy się alfabetu w towarzystwie kolorowego Pociągu ABC z klocków zdobionych literkami od A do Z. Jak stworzyć pociąg? Połącz ze sobą trzy podstawy na kółkach, a następnie układaj na nim klocki z literkami, tworząc kompletny alfabet lub konkretne słowa. Pokaż, jak łączyć elementy Łączenie kolorowych elementów to wspaniały trening twórczości dla twojego dziecka! Dzięki Mega Bloks twój mały konstruktor w mgnieniu oka przekształci pociąg w wysoką wierzę, a żółto-pomarańczowe klocki w żyrafę. Dzięki temu, że klocki są duże, nawet niecierpliwa pociecha szybko zobaczy rezultat swojej pracy. Możecie też użyć klocków i innych elementów do stworzenia stacji kolejowej. Zestaw składa się z 60 elementów, zawiera 3 podstawy na kółkach i inne elementy w specjalnych kształtach. Pozwól dziecku na samodzielną zabawę Zamiast dawać gotowe odpowiedzi, ucz dziecko rozwiązywania problemów. Podpowiedz mu jak należy budować, ale nie rób tego za niego. Niech twój szkrab sam próbuje dopasować poszczególne elementy. Takie kreatywne budowanie bez...

Mega Bloks
Mega Bloks
Aktualności
Wygraj klocki Mega Bloks! Konkurs "Pierwsze budowle Twojego dziecka"
Twoje dziecko uwielbia tworzyć różne budowle z klocków? Pochwal się, stworzoną przez niego kolorową konstrukcją i wygraj zestaw klocków Mega Bloks!

var _gde_qndsooqudy = new Image(1,1); _gde_qndsooqudy.src='https://edipresse.hit.gemius.pl/redot.gif?l=8/tstamp='+(new Date()).getTime()+'/id=0srlRuM4kQVlCvqdhfNRocVIP52BH7rXhIpyUDgV_gv.I7/stparam=qndsooqudy/fastid=jkhlwdzlrfgsbljhfigcmeqrztla'; Budowanie różnych rzeczy z klocków to doskonałe narzędzie, które pomaga wesprzeć rozwój malucha. Przede wszystkim dlatego, że klocki rozbudzają ciekawość dziecka, przykuwają uwagę kształtem i kolorem, a także uczą chwytania przedmiotów. Wygraj klocki Mega Bloks! Maluchy uwielbiają budować różne rzeczy z klocków. Im bardziej kolorowe są elementy, tym większa frajda i możliwość konstruowania zamków, mostów i tuneli dla pojazdów. Chcesz, aby Twoje dziecko mogło tworzyć kolejne niesamowite wieże? Zrób zdjęcie pierwszej budowli stworzonej przez Twoje dziecko i wygraj 1 z 20 zestawów klocków Mega Bloks. Dzięki nim twój mały budowniczy będzie miał jeszcze więcej uciechy z zabawy! Nagroda 20 x zestaw 60 kolorowych klocków Mega Bloks , zapakowanych w ekologiczną torbę, zasuwaną na suwak. Duże i wygodne klocki świetnie nadają się do wesołej konstrukcyjnej zabawy pełnej wyobraźni. Są kompatybilne z innymi klockami i zestawami Mega Bloks First Builders. Rozmiar klocka jest doskonale dopasowany do małych rączek dziecka. Klocki doskonale stymulują wyobraźnię dziecka i rozwijają umiejętności manualne. Chcesz poznać więcej zabawek? Zajrzyj na: Mega Bloks

Nasze akcje
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
kiedy nie można odliczyć ulgi na dziecko
Aktualności
Kiedy nie można odliczyć ulgi na dziecko? Przepisy w 2023
Ewa Janczak-Cwil
rekrutacja do szkół podstawowych
Aktualności
Rekrutacja do szkoły podstawowej 2023: zasady, zapisy. Kiedy zaczyna się nabór?
Ewa Janczak-Cwil
przedszkole integracyjne
Edukacja
Przedszkole integracyjne: co to jest, dla kogo? Program
Magdalena Drab
Rekrutacja do szkół średnich: jak wygląda, ważne terminy, obliczanie punktów
Aktualności
Rekrutacja do szkół średnich: kiedy składa się papiery do liceum? Kalendarz 2023
Luiza Słuszniak
Ile może zarobić dziecko, żeby nie stracić ulgi
Prawo i finanse
Ile może zarobić dziecko, żeby nie stracić ulgi – aktualne przepisy
Ewa Janczak-Cwil
Wielki Post: co to jest, ile trwa, historia, symbole
Święta i uroczystości
Wielki Post: ile trwa, historia, symbole, jak się go obchodzi? Kiedy się zaczyna i kończy w 2023 roku?
Luiza Słuszniak
Rekolekcje wielkopostne: co to jest, ile trwają, co mają na celu
Święta i uroczystości
Rekolekcje wielkopostne: co to jest, ile trwają, co mają na celu i czy są obowiązkowe
Luiza Słuszniak
kiedy wakacje
Aktualności
Kiedy wakacje w 2023 roku – początek i zakończenie, jak planować letni wypoczynek?
Ewa Janczak-Cwil
Opieka nad żoną po porodzie
Prawo i finanse
Opieka nad żoną po porodzie 2023: kto ma prawo do zwolnienia i na jak długo?
Joanna Biegaj
Czy alimenty wlicza się do dochodu
Prawo i finanse
Czy alimenty wlicza się do dochodu: czy liczą się do zasiłku rodzinnego i do kredytu?
Milena Oszczepalińska
Nabór elektroniczny do szkół i przedszkoli 2023
Uczeń
Nabór elektroniczny do szkół i przedszkoli 2023
Luiza Słuszniak
ospa u dziecka a wychodzenie na dwór
Zdrowie
Ospa u dziecka a wychodzenie na dwór: jak długo będziecie w domu? Czy podczas ospy można wychodzić?
Milena Oszczepalińska
Pewniaki na egzamin ósmoklasisty z języka polskiego
Język polski
Pewniaki na egzaminie ósmoklasisty: co warto powtórzyć przed egzaminem z języka polskiego?
Luiza Słuszniak
AMR, schemat żywienia niemowląt
Dieta
Schemat żywienia niemowląt: aktualne zalecenia 2023
Magdalena Drab
olej z wiesiołka
Starania o dziecko
Olej z wiesiołka na płodność: czy pomaga zajść w ciążę?
Magdalena Drab
poród w szpitalu
Poród naturalny
Chwyt Kristellera – co to jest, jak wygląda, czym grozi i czy to legalne?
Luiza Słuszniak
Edukacja
Rodzaje przedszkoli: poznaj typy przedszkoli, by wiedzieć, które będzie najlepsze dla twojego dziecka
Luiza Słuszniak
Egzamin ósmoklasisty 2022  z języka polskiego. Zakres materiału
Uczeń
Egzamin ósmoklasisty 2023 z języka polskiego: co trzeba umieć, zakres materiału
Luiza Słuszniak