Pielęgnacja wrażliwej skóry dziecka może wydawać się młodej mamie niewyobrażalnie trudna. Tymczasem, jeśli odpowiednio się do tego przygotujesz, zobaczysz, że czynności, które trzeba wykonać, wcale nie są skomplikowane. Zadbaj o delikatną skórę swojego dziecka, testując 1 z 50 opakowań chusteczek Kindii Pure. Dzięki nim będziesz mieć pewność, że właściwie dbasz o komfort swojego maluszka.

Reklama

Jak dbać o skórę niemowlęcia?

Skóra niemowlęcia jest bardzo delikatna i o wiele cieńsza niż skóra dorosłego człowieka, dlatego wymaga wyjątkowej troski. Szczególną uwagę powinnaś poświęcić pielęgnacji pupy maluszka, która jest narażona na kontakt z drażniącymi substancjami, takimi jak mocz czy kał. Pamiętaj, aby przewijać maluszka co 2-3 godziny – również w nocy. Przy każdej zmianie pieluszki dokładnie oczyść pupę maluszka, najlepiej chusteczkami nawilżanymi, które są przeznaczone do delikatnej skóry noworodków i niemowląt. Takie chusteczki są szczególnie przydatne, gdy jesteś z maluchem na spacerze lub w podróży. Po oczyszczeniu pupy, zaczerwienione miejsca posmaruj specjalnym kremem na odparzenia, pamiętając jednocześnie o wszystkich fałdkach. Zanim założysz kolejną pieluszkę, pozwól, aby skóra dziecka pooddychała przez chwilę.

Wybór chusteczek do pielęgnacji

Skóra dziecka, a szczególnie niemowlęcia, jest niezwykle cienka i delikatna przez co słabiej chroni przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak temperatura, słońce, substancje chemiczne czy zanieczyszczania. Dodatkowo, ma delikatniejszy płaszcz hydrolipidowy i nie posiada gruczołów łojowych, w efekcie czego jest bardziej podatna na podrażnienia, odparzenia czy odwodnienie. Właśnie dlatego, tak ważne jest stosowanie odpowiednio dobranych i bezpiecznych produktów do higieny i pielęgnacji skóry dziecka. Hipoalergiczne oraz bezzapachowe chusteczki Kindii Pure, dzięki specjalnie opracowanej recepturze z ograniczoną ilością składników, spełniają wymogi nawet najbardziej wrażliwych małych konsumentów.

Kindii

Chusteczki Kindii Pure to nowoczesny produkt o ograniczonej liczbie składników stworzony do delikatnego jak woda oczyszczania i pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt i dzieci już od pierwszych dni życia. Specjalnie opracowana, pozbawiona kompozycji zapachowej receptura chusteczek Kindii Pure zawiera surowce pochodzenia naturalnego. Aloes, znany z właściwości nawilżających i regenerujących podrażnioną skórę oraz naturalny emolient – Glyceryl Oleate – który chroni skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, a także zapobiega odwodnieniu i wzmacnia ochronną barierę lipidową.

Chusteczki Kindii Pure NIE ZAWIERAJĄ:

Zobacz także
  • Kompozycji zapachowej
  • Phenoxyethanolu
  • Alkoholu
  • Związków z grupy PEG
  • Parabenów
  • Silikonów

Wypróbuj też inne produkty z linii Kindii Pure, w której oprócz chusteczek znajdują się również płatki i patyczki bawełniane. Produkty wykonane ze 100% czystej bawełny umożliwiają wygodną, delikatną i bezpieczną pielęgnację maluszka już od jego pierwszych dni życia.

Niezawodne chusteczki Kindii Pure dają ochronę, komfort i nawilżenie. Weź udział w testowaniu jednego z 50 opakowań produktu. Wystarczy, że odpowiesz na pytania z ankiety.

Reklama

Więcej: Kindii Pure

Reklama
Reklama
Reklama