Pewnie wiele razy słyszałaś, że skóra maluszka jest bardzo delikatna i podatna na podrażnienia. Wszystko dlatego, że jest niedojrzała i różni się składem, budową oraz funkcją od skóry dorosłego. W efekcie jest mniej elastyczna, podatna na utratę wody i infekcje, co skutkować może suchością, odparzeniami oraz reakcjami alergicznymi. Dlatego, by była zdrowa, potrzebuje stałej i systematycznej pielęgnacji.

Reklama

Linia Ochronna NIVEA BABY

Kosmetyki z linii Ochronnej NIVEA BABY zapewniają delikatną i skuteczną ochronę już od 1. dnia życia. Każdy z nich powstał przy współpracy pediatrów i dermatologów, dlatego są świetnym wsparciem w codziennej pielęgnacji. Ponadto mają pH przyjazne dla skóry maluszka, nie zawierają alkoholu etylowego ani mydła, a ich bezpieczeństwo oraz skuteczność potwierdzono w badaniach klinicznych i dermatologicznych. Jak wypadły w Klubie Rodzica Recenzenta?
Zacznijmy od początku… Podczas testowania pod lupę wzięto 3 produkty z linii Ochronnej NIVEA BABY:

  • NIVEA BABY Ochronny szampon i płyn do kąpieli 2w1
  • NIVEA BABY Ochronne mleczko nawilżające
  • NIVEA BABY Ochronny krem pielęgnacyjny

Do testu zgłosiło się 100 recenzentów, którzy przez cały styczeń sprawdzali zestaw 3 kosmetyków. Oto jak wypadł w ich ocenie!

Edipresse

Jak sprawdził się NIVEA BABY Ochronny szampon i płyn do kąpieli 2w1?

Kosmetyk łączy w sobie funkcje dwóch produktów: płynu do kąpieli i szamponu. Dzięki temu nie tylko doskonale chroni i łagodnie myje ciało oraz włosy, ale też jest niezwykle wygodny w stosowaniu.

Agnieszka: NIVEA BABY Ochronny szampon i płyn do kąpieli 2w1 to mój nr 1! Polecam ten produkt rodzicom, którzy cenią sobie wygodę: raz, dwa i dziecko umyte. To jeden produkt, który jest zawsze z nami. Pięknie, ale zarazem delikatnie pachnie.

Zobacz także

NIVEA BABY Ochronny szampon i płyn do kąpieli 2w1 posiada formułę wzbogaconą wyciągiem z nagietka (bez alkoholu etylowego i mydła), która zapewnia wysoką tolerancję dla delikatnej skóry niemowląt i dzieci. W efekcie skóra maluszka jest nawilżona i gładka, a włosy czyste i zadbane. Produkt można stosować od 1. dnia życia, powstał we współpracy pediatrów i dermatologów, a także jest rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki.

Lucyna: NIVEA BABY Ochronny szampon i płyn do kąpieli 2w1 jest bardzo wydajny, przyjemne pachnie, nie podrażnia oczu i zostawia przyjemny filtr ochronno-nawilżający. Skóra po kąpieli jest gładka i delikatna.

Co jeszcze sądzą o nim testujący? Rodzice zwrócili uwagę również na to, że produkt NIVEA BABY nie szczypie w oczy, dobrze rozprowadza się na skórze i świetnie się pieni. Podkreślili też, że opakowanie jest duże i poręczne, a dzięki dozownikowi, kosmetyk jest łatwy w aplikacji. Ponadto wielu z nich zwróciło uwagę na gęstą, wydajną konsystencję, dzięki czemu szampon i płyn 2w1 starcza na kilka miesięcy stosowania.

Anna: NIVEA BABY Ochronny szampon i płyn do kąpieli 2w1 jest idealnym rozwiązaniem. Wszystko w jednej butelce. Doskonale myje i bardzo ładnie się spłukuje. Idealne rozwiązanie dla osób dbających o ekologię. Mniej plastiku w koszu, co jest zdecydowanym plusem w dzisiejszych czasach.

Jakie opinie o NIVEA BABY Ochronnym mleczku nawilżającym mają rodzice?

Kosmetyk idealnie chroni, długotrwale nawilża i łagodzi delikatną skórę dziecka już od 1. dnia życia. Lekka formuła wzbogacona wyciągiem z aloesu zapewnia uczucie komfortu, pozostawiając skórę gładką i elastyczną.

Marta: NIVEA BABY Ochronne mleczko nawilżające szybko wchłania się, nie pozostawia nieprzyjemnego filmu, który mógłby odbić się na ubraniach oraz przywraca prawidłowy poziom nawilżenia skóry.

Ponadto można być pewnym, że produkt jest całkowicie bezpieczny, gdyż powstał we współpracy pediatrów i dermatologów, a także jest rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki.

Kamila: Kosmetyk, podobnie jak cała linia Ochronna NIVEA BABY, ma piękny, delikatny zapach. Jest w wygodnym opakowaniu z pompką, co ułatwia jego stosowanie. Ma przyjemną, nie za gęstą konsystencję, dzięki czemu łatwo się go wmasowuje w skórę. Uważam, że jest dobry zarówno dla bobasów, jak i większych dzieci, a nawet dorosły może go użyć i być zadowolony.

Recenzenci zwrócili uwagę również na to, że w ich przypadkach produkt NIVEA BABY Ochronne mleczko nawilżające sprawdził się także w wyjątkowych sytuacjach – na skórze z AZS, łuszczycą, a także alergicznej i bardzo wrażliwej. Wielu z nich określało również, że kosmetyk sprawdza się nie tylko u niemowląt i dzieci, ale jest świetny do stosowania dla całych rodzin.

Co urzekło recenzentów w NIVEA BABY Ochronnym kremie pielęgnacyjnym?

Ten produkt także zyskał uznanie wśród członków Klubu Rodzica Recenzenta. Warto podkreślić, że stało się to przede wszystkim dlatego, że NIVEA BABY Ochronny krem pielęgnacyjny intensywnie chroni i nawilża skórę dziecka od 1. dnia życia, utrzymując przy tym jej naturalną równowagę. Ponadto kosmetyk, którego formuła została wzbogacona wyciągiem z nagietka, wzmacnia barierę ochronną skóry, nie powodując podrażnień i pozostawiając ją gładką i zadbaną.

Katarzyna: Krem ma świetną konsystencje, przyjemny zapach i pozostawia barierę ochronną na twarzy Synka. Idealnie się wchłania i jest delikatny. Teraz możemy bezpiecznie spędzać czas na mrozie, bez obawy o skórę malucha.

Ponadto recenzenci zwrócili uwagę na jego piękny zapach, a także lekką konsystencję i to, że doskonale się rozprowadza oraz szybko wchłania. Wielu z nich uważa również, że opakowanie jest duże i bardzo wydajne.

Monika: Lubimy wychodzić na długie spacery niezależnie od pogody, dlatego też potrzebujemy kremu do twarzy i ciała, który sprawdzi się w takich ekstremalnych warunkach. Produkt stosuję przed wyjściem na spacer i w tej roli sprawdza się znakomicie, teraz nie jest nam straszny żaden mróz ani wiatr. Poleciłam wszystkim moim koleżankom, które mają małe dzieci.

NIVEA BABY Ochronny krem pielęgnacyjny, podobnie jak pozostałe produkty z tej linii, powstał we współpracy pediatrów i dermatologów, a także jest rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki.

Ewelina: Krem NIVEA BABY z linii Ochronnej jest niezastąpiony! Radzi sobie z wymagającymi, suchymi miejscami na ciele – przy stosowaniu systematycznym, można zauważyć zdecydowaną poprawę w nawilżeniu skóry.

Rodzice pokochali linię Ochronną NIVEA BABY!

Edipresse

W recenzjach rodzice wielokrotnie podkreślali, że cała linia Ochronna NIVEA BABY spełnia swoje zadania. Produkty z testowanego zestawu delikatnie nawilżają skórę oraz chronią ją, dzięki czemu są idealne dla wrażliwej skóry dzieci. Wśród opinii bardzo często zwracano uwagę na łatwość aplikacji, szybkość wchłaniania produktów, a także ich wydajność.

Anna: Jestem bardzo zadowolona z kosmetyków NIVEA BABY. Doskonale nawilżają skórę mojego dziecka. Polecę je innym mamom! Kosmetyki mają piękny zapach. Bardzo przypadły do gustu mojemu synkowi. Będę ich używać jeszcze bardzo długo.

Niewątpliwą zaletą była także dostępność produktów – można je kupić w wielu drogeriach, a także są w sprzedaży online. Rodzice podkreślali, że produkty świetnie nadają się do codziennego stosowania, dlatego sprawdzą się także doskonale jako prezent. Zachwyciła ich także uniwersalność kosmetyków – niektórzy nawet pokusili się do testowania produktów całymi rodzinami.

Edipresse
Reklama

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie mamotoja.pl na grupie 88 kobiet w styczniu 2022 r.

Materiał powstał z udziałem marki NIVEA BABY

Reklama
Reklama
Reklama