W trosce o zdrowie i samopoczucie najmłodszych marka junior-angin wprowadziła na rynek nowy produkt 2w1 - syrop dla dzieci od 1 roku życia na drażniący kaszel i ból gardła. Formuła preparatu zawierająca wyciąg z porostu islandzkiego i malwy łagodzi kaszel, chroni oraz regeneruje podrażnione gardło. Syrop ma przyjazny dla dzieci, czereśniowy smak. Dzięki unikalnym składnikom i formie produkt może być podawany dzieciom już od 1 roku życia.

Reklama

Maluchy potrafią chorować na wirusowe zapalenie gardła kilkanaście razy w ciągu roku. Większość zachorowań występuje jesienią i wiosną, głównie u dzieci uczęszczających do przedszkola lub szkoły. Warto pamiętać, że w około 70% przypadków do zakażenia dochodzi w następstwie bliskiego kontaktu twarzy z twarzą, a w 25% poprzez ręce. Zakażenie następuje drogą kropelkową oraz poprzez styczność z wydzieliną nosogardła osoby chorej. Stężenie zarazków w metrze sześciennym powietrza w przedszkolach zwykle jest tak duże, że tylko najbardziej odporne dzieci mogą oprzeć się chorobie.

Syrop dla dzieci junior-angin 2w1 o smaku czereśniowym to kompleksowe rozwiązanie wspomagające leczenie suchego, drażniącego kaszlu i bólu gardła. Jako jedyny na rynku zawiera składniki w postaci porostu islandzkiego i malwy, które wytwarzają na błonie śluzowej podwójną warstwę ochronną. W przypadku infekcji łagodzą męczące objawy w postaci suchego, drażniącego kaszlu i bólu gardła oraz wpływają na szybszą regenerację i odzyskanie naturalnej odporności przez nabłonek. Produkt jest bardzo dobrze tolerowany przez organizm, nie działa drażniąco na żołądek i można zażywać go równocześnie z innymi preparatami. Jest polecany dla dzieci już od 1 roku życia.

Porost islandzki
Roślina tradycyjnie wykorzystywana w leczeniu podrażnień błony śluzowej górnych dróg oddechowych. Działa niczym kojący balsam, chroniąc i regenerując błonę śluzową gardła i jamy ustnej.

Malwa
Stosowana jest w podrażnieniach błony śluzowej jamy ustnej i gardła oraz w związanymi z nimi bólem gardła i suchym, drażniącym kaszlem. Liście i kwiaty malwy zwierają substancje śluzowe, które wykazują działanie łagodzące.

Zobacz także

Pyszny, czereśniowy smak
Syrop ma przyjazny dla dzieci, owocowy smak.

Reklama

Nie zawiera: cukru, sztucznych barwników, laktozy, glutenu.
Syrop dla dzieci junior-angin dostępny jest w aptece, bez recepty. Wyrób medyczny.
Cena opakowania: 12,15 zł / 100 ml

Reklama
Reklama
Reklama