Miejski wir nie tylko wciąga, ale również wymaga od rodziców umiejętności, które umożliwią m.in. pokonywanie krawężników i radzenie sobie na różnych nawierzchniach, błyskawiczne wskoczenie do taksówki czy… odpoczynek w przytulnej kawiarni. Łatwiej tego dokonać, posiadając wózek Thule Shine, który pozwala rodzicom manewrować nim w każdej przestrzeni.

Reklama

Dlaczego nowy wózek Thule Shine jest idealny do miasta?

Ten model wózka ułatwia miejskie podróże przede wszystkim dlatego, że jest kompaktowy. Dzięki swoim niewielkim wymiarom zmieści się nawet w ciasnych przestrzeniach takich jak zatłoczony peron czy autobus, poczekalnia u lekarza czy ulica, którą w godzinach szczytu przemierza wielu przechodniów.

Wózek Thule Shine jest także niezwykle zwrotny, dzięki czemu łatwo nim manewrować nawet jedną ręką. Jest on także wygodny – wyposażono go m.in. w miękkie, dwukierunkowe i rozkładane siedzisko, dużą, wentylowaną i rozsuwaną budkę oraz wbudowany regulowany podnóżek, co czyni podróże i spacery w mieście komfortowymi i bezpiecznymi. Ponadto wygodne, wbudowane oparcie na nogi sprawia, że wózek jest idealny na popołudniowe drzemki.

Thule

Miejski wózek Thule Shine posiada wiele zalet

Wśród innych jego atutów z łatwością można dostrzec, że składa się go błyskawicznie i łatwo, i to używając do tego tylko jednej ręki – zwiększa to wygodę obsługi i pozwala odnaleźć się w różnych przestrzeniach.

Ponadto został wyposażony w przestronny kosz bagażowy o pojemności 10 kg (ma większą ładowność niż waga samego wózka!), co pozwala nie tylko zabrać ze sobą wiele rzeczy, ale również wyskoczyć na szybkie zakupy podczas powrotu z parku czy wizyty lekarskiej. Co ważne, wózek Thule Shine można także szybko złożyć i postawić pionowo (bez opierania) – dzięki czemu zajmuje minimalną przestrzeń.

Zobacz także
Thule
Thule

Ten wózek rośnie razem z dzieckiem!

Dzięki wszechstronnym akcesoriom wózek Thule Shine będzie idealny dla dzieci w różnym wieku – od niemowlęcia do kilkulatka. U noworodków i niemowlaków warto wyposażyć go w gondolę Thule Shine, która jest wentylowana nie tylko od strony budki, ale również od spodu, ma oddychający materac oraz dzięki regulowanemu daszkowi chroni przed promieniowaniem słonecznym (UPF 50+).

Ponadto najmłodszym przyda się również wkładka do wózka Thule Inlay dla noworodków. Wpina się ją do siedziska, co daje maluszkowi wygodę oraz podparcie pod głowę. Podczas zimowych spacerów, warto wyposażyć wózek w „Kokon” Thule Shine Newborn Nest, który zapewni maluszkowi komfort termiczny.

Reklama

Materiał powstał z udziałem marki Thule

Reklama
Reklama
Reklama