W Klubie Rodzica Recenzenta odbyło się wielkie testowanie rewolucyjnych spacerówek. Każda z 5 mam otrzymała dwa wózki Bumprider Connect 2 i torbę, które świetnie nadają się do przewożenia dzieci z małą różnicą wieku. A wszystko za sprawą magnesów! Dzięki nim z łatwością można połączyć ze sobą dwa pojedyncze wózki i… prowadzić je jedną ręką. Czy faktycznie wychodzenie na spacer z dwójką dzieci przebiega z wózkami Bumprider Connect 2 bez problemu? Oto wyniki naszego testu.

Reklama

Wózek na magnesy – prawdziwy hit!

Wychodzenie na spacer z dwójką dzieci w wózkach nie jest proste… Dlatego też testujące spacerówki Bumprider Connect 2 mamy były zachwycone innowacyjnym systemem magnesów, który łączy dwa osobne wózki w jeden i to zaledwie w kilka sekund! Właśnie dzięki temu rozwiązaniu rodzic może samodzielnie wyjść na spacer z maluchami o małej różnicy wieku.

Małgorzata: Wózek Bumprider Connect 2 to wózek idealny dla dzieci rok po roku, dla bliźniaków, a także dla rodzin lubiących podróżować. Największą zaletą wózka jest możliwość rozłączania go na dwa pojedyncze oraz łączenia w zależności od potrzeby.

Z kolei testująca je mama Patrycja podkreśliła, że teraz spacery stały się dla niej przyjemnością. „To dla mnie relaks i odpoczynek na świeżym powietrzu. Z takim wózkiem każdy spacer sprawia wszystkim radość.”
Istotne było także to, że biorące udział w naszym teście mamy zauważyły, że wózki Bumprider Connect 2 sprawdzają się dużo lepiej od wózka bliźniaczego czy wózków pojedynczych. Jedna z nich, Marta, podkreśliła, że „spacer z nimi był relaksujący, a dzieci miały dużą wygodę podczas jazdy.”

Edipresse

Kolejna zaleta? Łączenie i rozłączanie wózków jest ekspresowe

Katarzyna: Bardzo mi się podoba to, że można korzystać z nich na dwa sposoby – łącząc je razem lub korzystać tylko z jednej spacerówki.

Zobacz także

Mamy wskazywały wiele sytuacji, w których opcja szybkiego rozłączenia wózków była przydatna. Jedna z nich podkreśliła, że wózki Bumprider Connect 2 świetnie sprawdzają się, gdy jej starsze dziecko jest w przedszkolu, bo może je sprawnie rozłączyć i pójść bez najmniejszego problemu z młodszym na plac zabaw czy do sklepu. U innych sprawdzało się to w sytuacjach, gdy rodzic miał wyjść z domu tylko z jednym dzieckiem np. do lekarza czy na rehabilitację.
Istotne było także to, że łączenie i rozłączanie spacerówek testujące mamy uznały za proste i szybkie. Ponadto testujące uznały również, że dzieciom podoba się to, że każde z nich ma swój, własny wózek. Sprawdzało się to wtedy, gdy np. zasypiały o jednej porze i jednak lepiej, by robiły to osobno… – pozwalało to uniknąć nagłego wybudzenia przez siostrę lub brata.

Jakie jeszcze atuty mają wózki Bumprider Connect 2? Prowadzi się je doskonale!

Patrycja: Zapewnia niezwykle lekką, płynną i przyjemną jazdę. Zdaje egzamin na różnych nawierzchniach i w różnych warunkach.

Testujące mamy doceniły w wózkach także to, że można robić to tylko jedną ręką, co jest niezwykle wygodne i sprawia, że samodzielny spacer z dziećmi jest bardzo przyjemny. Według recenzentek prowadząc oba wózki spięte magnesami, czuje się jakby prowadziło się tylko jeden. Ponadto uważają one, że świetnie sprawdzają się zarówno na równej drodze lub chodniku, jak i na terenach leśnych. Testująca je mama, Małgorzata, w recenzji napisała nam tak: „bałam się nieco tych małych kółek, ale one rewelacyjnie radzą sobie nawet z polną drogą, więc z czystym sumieniem je polecam!” Dodatkowym atutem, o którym wspominały mamy jest blokada przednich kół.

Dlaczego jeszcze mamy tak bardzo zachwycały się tymi wózkami?

Mamy testujące spacerówki Bumprider Connect 2 były również pod wrażeniem, jak łatwo można je przenosić na ramieniu. Dzięki temu jest to idealna opcja nie tylko podczas podróży, ale również… gdy konieczne jest przeniesienie go po schodach. Według mam to duża zaleta tych wózków, bo wnosząc je na ramieniu nie odczuwa się tak bardzo ich wagi, jak np. mogłoby to mieć miejsce podczas wnoszenia ich w rękach.

Katarzyna: Ogromną zaletą jest pasek, dzięki któremu można przenosić wózek na ramieniu. Codziennie korzystałam z tej opcji wnosząc wózki na trzecie piętro. I nie miałam z tym żadnego problemu!

Niewątpliwą zaletą jest też rozmiar wózków po złożeniu. Mamy były zachwycone, bo oba Bumpridery zajmowały mniej miejsca niż jeden wózek, z którego korzystały poprzednio.

Edipresse

Wózki przypadły do gustu również maluchom. Dzięki możliwości ustawienia pozycji leżącej, mogły spać, gdy tylko chcą! Dodatkowym atutem jaki wskazywały recenzujące mamy jest także możliwość regulacji podnóżka – w czasie spaceru dzieci wolały, by był opuszczony, natomiast podczas drzemki, uniesiony.

Marta: Świetnie sprawdza się funkcja leżąca w spacerówce dla dzieci, które mają drzemkę na spacerze lub usypiają w wózku. My również używamy tej funkcji i jestem w niej zakochana.

Edipresse

Testujące mamy przyznały wózkom Bumprider Connect 2 najwyższe oceny!

Patrycja: Wózek spełnia wszystkie moje oczekiwania! W dodatku maluchy pokochały go od pierwszego wejrzenia, nie chcą z niego wysiąść, a wsiadają do niego chętnie same – dla mnie to najlepsza rekomendacja.


Artykuł powstał we współpracy z firmą Marko

Reklama

Dane zebrane na podstawie wyników testu na grupie 5 użytkowniczek Mamotoja.pl w terminie 07.04-23.04.2021 r.

Reklama
Reklama
Reklama