Każdy cieszy się z prezentów, jednak zwykle najtrudniej wybrać je tym, którzy oczekują ich najbardziej. Dzieci, bo o nich mowa, wypytują o mikołaja i Gwiazdkę już w listopadzie, a te najbardziej niecierpliwe nawet w inne miesiące roku. Dlatego, aby uniknąć nietrafionego prezentu, przedstawiamy kilka sposobów, jak podejść do wyboru niespodzianki oraz najważniejsze – co konkretnie kupić dziecku na Święta. Przygotowaliśmy także zestawy inspiracji dla niej i dla niego, aby upominki cieszyły wszystkich, bez względu na wiek!

Reklama

Jaki prezent wybrać dla dziecka pod choinkę?

Najprostszym sposobem na to, by dowiedzieć się, co kupić dziecku na Święta, jest poproszenie je o napisanie listu do świętego mikołaja. Warto przy tym podkreślić, by napisało o kilku rzeczach, dzięki czemu unikniemy sytuacji, w której będziemy mieli problemy ze znalezieniem jednego, wymarzonego prezentu, a także będziemy mieć już pomysły na prezenty gwiazdkowe. Oprócz tego warto w tym około świątecznym okresie być szczególnie czujnym na to, co mówi maluch i np. zwracać uwagę na jego reakcje np. na reklamy, w których prezentowane są najmodniejsze w sezonie zabawki. Jeśli już wiemy, co kupić, warto zastanowić się, czy wybrany prezent dla dziecka jest: bezpieczny, posiada walory edukacyjne oraz jest dopasowany do jego wieku.

Oto konkretne pomysły na prezent dla dzieci: gazetka promocyjna Carrefour.

Co podarować jemu lub jej na Gwiazdkę?

Świąteczny prezent dla dorosłych będzie świetnym sposobem na oderwanie się od szarej codzienności. Chociaż często silimy się i długo zastanawiamy nad wyborem upominku, to warto przy tym pamiętać, że najważniejsza jest pamięć. Ten rok jest dla wielu osób pełen wyzwań, nierzadko trudnych, dlatego jesteśmy przekonani, że bliscy będą zadowoleni z każdego prezentu.
Nie dajmy się trudnym czasom i utrzymujmy tę piękną tradycję, sprawiając sobie nawzajem małe przyjemności. Obejrzyj gazetkę promocyjną z inspiracjami prezentowymi, z których możesz skorzystać, np. będąc na codziennych zakupach w Carrefour.

Edipresse

Dlaczego warto kupić prezent w sklepie Carrefour?

Nie ma szybszego i łatwiejszego sposobu na przygotowanie się do Świąt niż kupienie upominków podczas codziennych zakupów. Jeśli zdecydujesz się na zakup zabawek w sklepie Carrefour, musisz wiedzieć, że aż 1000 z nich objętych jest gwarancją najniższej ceny. Oznacza to, że jeśli znajdziesz taką samą zabawkę taniej gdzie indziej, Carrefour zwraca podwójną różnicę w cenie!
Oprócz prezentów dla dzieci w sklepie Carrefour warto kupić też niespodzianki dla niej i dla niego. Znajdziesz tam coś dla każdego, w tym m.in. dla miłośnika i fanki gadżetów, kosmetyków, kuchennych rewolucji, kawy i herbaty, a także wielu innych! Aby było jeszcze prościej, można wybrać oraz zamówić upominki przez Internet i odebrać w sklepie. Jak to możliwe? Wystarczy skorzystać z usługi Zamów i Odbierz. Zaloguj się do konta na Carrefour.pl, a następnie sprawdź, czy usługa działa w twoim sklepie. Jeśli tak, wystarczy, że zrobisz zakupy online, potwierdzisz zamówienie i odbierzesz je w punkcie Carrefour. To bezpieczny i szybki sposób na perfekcyjne przygotowanie do Gwiazdki, a także dobry pomysł do wykorzystania podczas codziennych zakupów!

materiały partnera
Reklama

Materiał powstał we współpracy z marką Carrefour

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama