Kiedy twoje dziecko śpi w swoim pokoju, ty boisz się, że nie będziesz wiedziała, kiedy się obudziło? Chciałabyś wyjść do ogrodu, ale martwisz się, że nie usłyszysz, kiedy maluszek płacze? Rozwiązaniem na wszystkie te dylematy jest niania. Ba, ale jak znaleźć tę najlepszą, taką, którą nie będzie spuszczała dziecka z oka i dawała ci poczucie, że maluch jest cały czas przy tobie? Odpowiedź jest prosta: wybierz nianię elektroniczną SCD603 Philips Avent. Mamy z Babyonline.pl dokładnie sprawdziły kwalifikacje tej niani i zgodnie okrzyknęły ją supernianią. Przeczytaj dlaczego.

Reklama

Elektronika w służbie mamom

materiały prasowe

Elektroniczna niania SCD603 Philips Avent została stworzona z myślą o mamach, które chcą cały czas mieć malucha na oku, a jednocześnie wygospodarować czas na obowiązki domowe czy relaks. Urządzenie jest wyposażone w kolorowy ekran 2,4 cali o wysokiej rozdzielczości, dzięki któremu będziesz widziała swojego maluszka tak dobrze, jakby był tuż obok. Podczerwony tryb noktowizyjny automatycznie uruchamia się w ciemności, co pozwala obserwować malca również wtedy, gdy w pomieszczeniu nie ma światła. Dzięki trybowi aktywacji głosem ekran i dźwięk uruchomiają się automatycznie, gdy dziecko zacznie płakać. Duży zasięg (150 m) sprawia, że urządzenie jest w pełni przenośne – doskonale sprawdzi się zatem podczas wakacyjnego wyjazdu. Teraz możesz spokojnie wyjść na romantyczną kolację na tarasie albo zrelaksować się, czytając książkę w hamaku, i cały czas obserwować swojego maluszka, który smacznie śpi w pokoju. Urządzenie może być zasilane zarówno prądem, jak i bateriami, dlatego możesz je zabrać również na wyprawę pod namioty. Chcesz ukołysać maleństwo do snu, ale nie możesz być przy nim, kiedy zasypia? Nic nie szkodzi! Ustaw zdalnie jedną z jego ulubionych kołysanek, a elektroniczna niania SCD603 Philips Aventzagra ją dziecku. Aby maluszkowi było jeszcze przyjemniej, możesz uruchomić kolejną funkcję niani Philips Avent – lampkę nocną. Jej delikatne, ciepłe światło sprawi, że maluszek nie będzie się bał, zasypiając, i szybko wróci do krainy snów.

Superniania Philips Avent

materiały prasowe
Reklama

Funkcjonalność niani elektronicznej SCD603 Philips Avent przerosła oczekiwania naszych testerek. Mamy z Babyonline.pl przede wszystkim doceniły doskonałą jakość obrazu i dźwięku, intuicyjną obsługę oraz elegancki wygląd urządzenia. Doskonale sprawdził się też zasięg, co potwierdza jedna z naszych testerek: "Zasięg kamery testowany w domu do 120 m kwadratowych jest bardzo dobry, nie traci łączności nawet mimo poziomów, więc w tej kwestii również nie mam zastrzeżeń" (Ilona). Bez wątpienia więc niania da sobie świetnie radę np. w hotelu podczas wakacyjnego wyjazdu. Mamy doceniają, że mogą cały czas mieć maluszka na oku: "Sam fakt kontaktu wzrokowego jest dużym ułatwieniem i nie wyobrażam sobie mieć inną nianię bez kamery – to raczej nie dałoby mi stuprocentowego zaufania nawet do najlepszego sprzętu, a tutaj mamy ten komfort psychiczny zapewniony. Następną kwestią, o której warto wspomnieć, jest dźwięk. Ten jest wyraźny i czysty, automatycznie włącza się, gdy dziecko zapłacze, więc nawet odchodząc na chwilę od kamerki, niania informuje nas na bieżąco o sytuacji" (Ilona).
Testerki doceniły także dodatkowe funkcje elektronicznej niani SCD603 Philips Avent. Do gustu najbardziej przypadły im kołysanki: "Elektroniczna niania od Philipsa ma kolejne innowacyjne rozwiązanie, jako strzał w 10. Są to kołysanki, które możemy puścić dla naszego szkraba" (Maria); "Plusem są kołysanki zaprogramowane w niani, które możemy włączyć w dowolnym momencie – dla mnie użyteczne i wygodne np. podczas usypiania dziecka" (Ilona).
Najważniejsze jest jednak poczucie bezpieczeństwa i spokoju, które elektroniczna niania SCD603 Philips Avent daje mamom. Tak opisała to jedna z naszych testerek: "Polecam każdej mamie. Zmienia życie na lepsze! To dodatkowa para oczu i uszu:) Niania elektroniczna SCD603 Philips Avent powinna się znaleźć na liście każdej wyprawki dla malucha. [...] Jestem teraz spokojniejsza i pewna, że me dziecko jest bezpieczne. A to jest bezcenne" (Patrycja). Nic więc dziwnego, że wszystkie nasze testerki poleciły elektroniczną nianię SCD603 Philips Avent swoim przyjaciółkom.
Czy jakakolwiek niania może pochwalić się lepszymi referencjami?

Reklama
Reklama
Reklama