Wyniki
Wyniki
Laureaci
Wyniki
Wyniki
Wyniki
ziajka krr
Wyniki
Nivea Klub Rodzica Recenzenta
Wyniki
nivea baby 2w1 krr
Wyniki
Pampers KRR
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Wyniki
mama, dziecko
Philips Avent
Niemowlę

Niania na medal

Szukasz idealnej niani dla dziecka? Mamy z Babyonline.pl już ją znalazły! Sprawdź, kto najlepiej zaopiekuje się twoim maluszkiem podczas twojej nieobecności.

Kiedy twoje dziecko śpi w swoim pokoju, ty boisz się, że nie będziesz wiedziała, kiedy się obudziło? Chciałabyś wyjść do ogrodu, ale martwisz się, że nie usłyszysz, kiedy maluszek płacze? Rozwiązaniem na wszystkie te dylematy jest niania. Ba, ale jak znaleźć tę najlepszą, taką, którą nie będzie spuszczała dziecka z oka i dawała ci poczucie, że maluch jest cały czas przy tobie? Odpowiedź jest prosta: wybierz nianię elektroniczną SCD603 Philips Avent. Mamy z Babyonline.pl dokładnie sprawdziły kwalifikacje tej niani i zgodnie okrzyknęły ją supernianią. Przeczytaj dlaczego.

Elektronika w służbie mamom

Avent, niania
materiały prasowe
Elektroniczna niania SCD603 Philips Avent została stworzona z myślą o mamach, które chcą cały czas mieć malucha na oku, a jednocześnie wygospodarować czas na obowiązki domowe czy relaks. Urządzenie jest wyposażone w  kolorowy ekran 2,4 cali o wysokiej rozdzielczości, dzięki któremu będziesz widziała swojego maluszka tak dobrze, jakby był tuż obok. Podczerwony tryb noktowizyjny automatycznie uruchamia się w ciemności, co pozwala obserwować malca również wtedy, gdy w pomieszczeniu nie ma światła. Dzięki trybowi aktywacji głosem ekran i dźwięk uruchomiają się automatycznie, gdy dziecko zacznie płakać. Duży zasięg (150 m) sprawia, że urządzenie jest w pełni przenośne – doskonale sprawdzi się zatem podczas wakacyjnego wyjazdu. Teraz możesz spokojnie wyjść na romantyczną kolację na tarasie albo zrelaksować się, czytając książkę w hamaku, i cały czas obserwować swojego maluszka, który smacznie śpi w pokoju. Urządzenie może być zasilane zarówno prądem, jak i bateriami, dlatego możesz je zabrać również na wyprawę pod namioty. Chcesz ukołysać maleństwo do snu, ale nie możesz być przy nim, kiedy zasypia? Nic nie szkodzi! Ustaw zdalnie jedną z jego ulubionych kołysanek, a elektroniczna niania SCD603 Philips Aventzagra ją dziecku. Aby maluszkowi było jeszcze przyjemniej, możesz uruchomić kolejną funkcję niani Philips Avent – lampkę nocną. Jej delikatne, ciepłe światło sprawi, że maluszek nie będzie się bał, zasypiając, i szybko wróci do krainy snów.

Superniania Philips Avent

Avent, niania
materiały prasowe
Funkcjonalność niani elektronicznej SCD603 Philips Avent przerosła oczekiwania naszych testerek. Mamy z Babyonline.pl przede wszystkim doceniły doskonałą jakość obrazu i dźwięku, intuicyjną obsługę oraz elegancki wygląd urządzenia. Doskonale sprawdził się też zasięg, co potwierdza jedna z naszych testerek: "Zasięg kamery testowany w domu do 120 m kwadratowych jest bardzo dobry, nie traci łączności nawet mimo poziomów, więc w tej kwestii również nie mam zastrzeżeń" (Ilona). Bez wątpienia więc niania da sobie świetnie radę np. w hotelu podczas wakacyjnego wyjazdu. Mamy doceniają, że mogą cały czas mieć maluszka na oku: "Sam fakt kontaktu wzrokowego jest dużym ułatwieniem i nie wyobrażam sobie mieć inną nianię bez kamery – to raczej nie dałoby mi stuprocentowego zaufania nawet do najlepszego sprzętu, a tutaj mamy ten komfort psychiczny zapewniony. Następną kwestią, o której warto wspomnieć, jest dźwięk. Ten jest wyraźny i czysty, automatycznie włącza się, gdy dziecko zapłacze, więc nawet odchodząc na chwilę od kamerki, niania informuje nas na bieżąco o sytuacji" (Ilona).
Testerki doceniły także dodatkowe funkcje elektronicznej niani SCD603 Philips Avent. Do gustu najbardziej przypadły im kołysanki: "Elektroniczna niania od Philipsa ma kolejne innowacyjne rozwiązanie, jako strzał w 10. Są to kołysanki, które możemy puścić dla naszego szkraba" (Maria); "Plusem są kołysanki zaprogramowane w niani, które możemy włączyć w dowolnym momencie – dla mnie użyteczne i wygodne np. podczas usypiania dziecka" (Ilona).
Najważniejsze jest jednak poczucie bezpieczeństwa i spokoju, które elektroniczna niania SCD603 Philips Avent daje mamom. Tak opisała to jedna z naszych testerek: "Polecam każdej mamie. Zmienia życie na lepsze! To dodatkowa para oczu i uszu:) Niania elektroniczna SCD603 Philips Avent powinna się znaleźć na liście każdej wyprawki dla malucha. [...] Jestem teraz spokojniejsza i pewna, że me dziecko jest bezpieczne. A to jest bezcenne" (Patrycja). Nic więc dziwnego, że wszystkie nasze testerki poleciły elektroniczną nianię SCD603 Philips Avent swoim przyjaciółkom.
Czy jakakolwiek niania może pochwalić się lepszymi referencjami?

niania phlips Avent
materiały prasowe
Zakupy
Szukasz dobrej niani dla dziecka? Podpowiadamy, jak ją wybrać
Nie wiesz, jak wybrać dobrą nianię dla dziecka? "Zatrudnij" nianię elektroniczną Philips Avent - sprawdź, dlaczego warto ją mieć.

Elektroniczna niania z monitorem wideo Philips AVENT SCD603 umożliwia rodzicom utrzymanie stałego, bezpiecznego kontaktu z dzieckiem z dowolnego miejsca w domu. Urządzenie zapewnia doskonały dźwięk i obraz zarówno w dzień, jak i w nocy. Niania na miarę twoich potrzeb Korzystając z 30-letniego doświadczenia zdobytego na podstawie informacji przekazywanych przez rodziców, Philips AVENT rozumie jak ważne jest zapewnienie bezpiecznego kontaktu z maleństwem. W dzień czy w nocy, w każdym miejscu domu, rodzice powinni mieć pewność, że dziecko jest bezpieczne i zdrowe, podczas gdy oni zajmują się innymi sprawami życia codziennego. Właśnie dlatego Philips AVENT posiada w swoim portfolio bezprzewodową nianię elektroniczną SCD603 z monitorem wideo.  Zaawansowana niania SCD603 z automatyczną aktywacją ekranu alarmuje rodziców natychmiast po wykryciu hałasu w pokoju dziecka, co pomaga zapewnić maleństwu potrzebną opiekę. Dzięki zasięgowi do 150 m niania pomaga utrzymać bezpieczny kontakt z dzieckiem z dowolnego miejsca w domu i to przez całą dobę! Niania została skonstruowana z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii cyfrowej, umożliwiając rodzicom obserwację dziecka na kolorowym wyświetlaczu (2,4”) o wysokiej rozdzielczości w ciągu dnia, a dzięki automatycznemu podczerwonemu trybowi noktowizyjnemu zapewnia podgląd w kolorze czarno-białym także w nocy.  Ponadto elektroniczna niania z monitorem wideo jest wyposażona w delikatną lampkę nocną i zestaw kołysanek , które mogą być wybierane zdalnie. Dzięki temu można uspokoić dziecko zawsze, kiedy najbardziej tego potrzebuje.  Elektroniczna niania z monitorem wideo utrzymuje wyraźne połączenie z dzieckiem bez żadnych zakłóceń. Dodatkowo niania posiada funkcję bateryjnego podtrzymywania zasilania na wypadek awarii prądu. Można mieć więc pewność niezawodności połączenia z maluszkiem. O nawiązaniu...

Monitor oddechu dla niemowlaka
StockAdobe
Rozwój
Monitor oddechu: co to jest, jak działa i jaki wybrać?
Monitor oddechu ma informować rodzica o tym, czy dziecko prawidłowo oddycha. Zanim jednak kupisz monitor oddechu dla swojego niemowlaka, poznaj opinie lekarzy na ten temat. Sprawdź też, czy warto inwestować w to urządzenie oraz do kiedy może się ono przydać.

Monitor oddechu to urządzenie, które zmniejsza ryzyko  śmierci łóżeczkowej , czyli SIDS. Nie da się przecież non stop czuwać nad dzieckiem i sprawdzać, czy oddycha, gdy jest zostawione w łóżeczku, bo np. śpi. Ale śmierć łóżeczkowa to niejedyne zagrożenie, podczas którego przyda się monitor oddechu. Trzeba pamiętać też o takich schorzeniach, jak: bezdech u dziecka , zespół ALTE (zagrażające życiu tzw. chwilowe zatrzymanie oddechu), wady serca czy układu oddechowego. Monitor oddechu: co to takiego? Monitor oddechu to urządzenie, które bada, czy oddech dziecka jest stały i miarowy. W przypadku, gdy stanie się on słabo wyczuwalny, nieregularny lub w ogóle ustąpi na 15-20 sekund, wówczas włącza się alarm, a rodzice od razu mogą sprawdzić, czy z dzieckiem jest wszystko w porządku. A jeśli coś jest nie tak, reagować natychmiast. W ten sposób minimalizuje się ryzyko śmierci łóżeczkowej.  Monitor oddechu: jak działa i do kiedy warto go kupić? Monitor oddechu składa się z dwóch części: czujników, które układa się pod posłaniem, mogą być w formie płaskiej maty monitorującej oddech albo cienkich, podłużnych płytek; odbiornika, który przetwarza wysyłane przez czujniki sygnały – jeśli czujniki przez 15-20 sekund nie wykryją żadnego ruchu, odbiornik uruchamia sygnał ostrzegawczy. Jeśli nadal czujnik nie wykrywa ruchu, uruchamia się alarm. Monitory oddechu  przeznaczone są dla każdego zdrowego dziecka od 0 do 12 miesiąca życia. Choć może wydawać się rodzicom, że to zbędny wydatek, warto go mieć, żeby czuć się pewnej. Zdaniem lekarzy – o ile tylko możemy sobie pozwolić na to finansowo – warto zakupić monitor oddechu. Szczególnie zalecany jest w przypadku dzieci z ryzykiem bezdechu, z wadą serca i niską masą urodzeniową. Pamiętajmy, że to niepozorne urządzenie może...

niania elektroniczna ranking
AdobeStock/Pixel-Shot
Zakupy
Niania elektroniczna: ranking 2022. Najlepsze nianie elektroniczne z dużym zasięgiem, kamerą, WiFi
Dobra niania elektroniczna przyda się w każdym domu, w którym jest małe dziecko. Takie urzędzenie pozwala na kontrolowanie snu dziecka i jego aktywności. Nowoczesne nianie elektroniczne mają wiele przydatnych funkcji i znacząco różnią się między sobą ceną i designem. Wybrałyśmy najlepsze nianie elektroniczne 2022: z dużym zasięgiem, kamerą i monitorem oddechu.

Niania elektroniczna pozwoli ci lepiej łączyć opiekę nad dzieckiem i codzienne zajęcia. Ułatwi też czuwanie nad dzieckiem w nocy, jeśli niemowlę śpi w oddzielnym pokoju. Jeśli nie wiesz, jaką nianię wybrać, sprawdź nasz ranking. Aby wybór był łatwiejszy, pomyśl, co jest dla ciebie najważniejsze: kamera, duży zasięg, monitor oddechu, możliwość nagrywania czy odtwarzania kołysanek? Zobacz nasz przegląd i wybierz model, który najlepiej odpowie na twoje potrzeby. Najlepsze nianie elektroniczne 2022: Co to jest niania elektroniczna? Najlepsze nianie elektroniczne: ranking Najprostsza niania elektroniczna Niania elektroniczna z kamerą, obrazem i wifi Niania elektroniczna z komunikacją w dwie strony Niania elektroniczna z dużym zasięgiem Ładna niania elektroniczna Niania elektroniczna z noktowizorem Niania elektroniczna z monitorem oddechu Co to jest niania elektroniczna? Najprostsza niania elektroniczna umożliwia nasłuch – przekazuje wszystkie dźwięki (albo ciszę) panujące w dziecięcym pokoju. Taka elektroniczna niania to wersja bardzo podstawowa, ale i tak jest dużym ułatwieniem dla rodziców. Bardziej skomplikowane (i droższe) urządzenia mają dodatkowe funkcje . Najczęstszą z nich jest przekazywanie obrazu wideo z kamery, co umożliwia nie tylko nasłuch, ale i obserwację dziecka. Jednak to nie wszystko, co może rodzicom zaoferować niania elektroniczna. Bardziej zaawansowane modele mają różne dodatkowe funkcje, jak np.: termometr (mierzy temperaturę w pomieszczeniu), lampka nocna , możliwość zbliżania obrazu i obrotu kamery, możliwość odtwarzania kołysanek, możliwość nagrywania obrazu tryb nocny – widać dziecko także w ciemnym pokoju, duży zasięg między nadajnikiem a odbiornikiem, monitor oddechu, duży...

Nasze akcje
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
kiedy nie można odliczyć ulgi na dziecko
Aktualności
Kiedy nie można odliczyć ulgi na dziecko? Przepisy w 2023
Ewa Janczak-Cwil
rekrutacja do szkół podstawowych
Aktualności
Rekrutacja do szkoły podstawowej 2023: zasady, zapisy. Kiedy zaczyna się nabór?
Ewa Janczak-Cwil
przedszkole integracyjne
Edukacja
Przedszkole integracyjne: co to jest, dla kogo? Program
Magdalena Drab
Rekrutacja do szkół średnich: jak wygląda, ważne terminy, obliczanie punktów
Aktualności
Rekrutacja do szkół średnich: kiedy składa się papiery do liceum? Kalendarz 2023
Luiza Słuszniak
Ile może zarobić dziecko, żeby nie stracić ulgi
Prawo i finanse
Ile może zarobić dziecko, żeby nie stracić ulgi – aktualne przepisy
Ewa Janczak-Cwil
Wielki Post: co to jest, ile trwa, historia, symbole
Święta i uroczystości
Wielki Post: ile trwa, historia, symbole, jak się go obchodzi? Kiedy się zaczyna i kończy w 2023 roku?
Luiza Słuszniak
Rekolekcje wielkopostne: co to jest, ile trwają, co mają na celu
Święta i uroczystości
Rekolekcje wielkopostne: co to jest, ile trwają, co mają na celu i czy są obowiązkowe
Luiza Słuszniak
kiedy wakacje
Aktualności
Kiedy wakacje w 2023 roku – początek i zakończenie, jak planować letni wypoczynek?
Ewa Janczak-Cwil
Opieka nad żoną po porodzie
Prawo i finanse
Opieka nad żoną po porodzie 2023: kto ma prawo do zwolnienia i na jak długo?
Joanna Biegaj
Czy alimenty wlicza się do dochodu
Prawo i finanse
Czy alimenty wlicza się do dochodu: czy liczą się do zasiłku rodzinnego i do kredytu?
Milena Oszczepalińska
Nabór elektroniczny do szkół i przedszkoli 2023
Uczeń
Nabór elektroniczny do szkół i przedszkoli 2023
Luiza Słuszniak
ospa u dziecka a wychodzenie na dwór
Zdrowie
Ospa u dziecka a wychodzenie na dwór: jak długo będziecie w domu? Czy podczas ospy można wychodzić?
Milena Oszczepalińska
Pewniaki na egzamin ósmoklasisty z języka polskiego
Język polski
Pewniaki na egzaminie ósmoklasisty: co warto powtórzyć przed egzaminem z języka polskiego?
Luiza Słuszniak
AMR, schemat żywienia niemowląt
Dieta
Schemat żywienia niemowląt: aktualne zalecenia 2023
Magdalena Drab
olej z wiesiołka
Starania o dziecko
Olej z wiesiołka na płodność: czy pomaga zajść w ciążę?
Magdalena Drab
poród w szpitalu
Poród naturalny
Chwyt Kristellera – co to jest, jak wygląda, czym grozi i czy to legalne?
Luiza Słuszniak
Edukacja
Rodzaje przedszkoli: poznaj typy przedszkoli, by wiedzieć, które będzie najlepsze dla twojego dziecka
Luiza Słuszniak
Egzamin ósmoklasisty 2022  z języka polskiego. Zakres materiału
Uczeń
Egzamin ósmoklasisty 2023 z języka polskiego: co trzeba umieć, zakres materiału
Luiza Słuszniak