Skóra maluszka jest bardzo delikatna, dlatego należy ją pielęgnować od pierwszych tygodni życia dziecka. W trosce o skórę niemowlęcia najlepiej prać ubrania ręcznie, a także zmiękczać je za pomocą specjalnych płynów – najlepiej takich, które zostały przebadane dermatologicznie. Już teraz zadbaj o delikatną skórę swojego dziecka testując płyn do płukania Silan Sensitive i rozkoszuj się wyjątkowo miękkim praniem!

Reklama

Jak dbać o dziecięce ubranka?

Oprócz stosowania odpowiednich kremów pielęgnacyjnych, należy też zadbać o ubranie dziecka. Eksperci ostrzegają, że nowa odzież to siedlisko bakterii i drażniących skórę chemikaliów, dlatego należy ją bezwzględnie prać przed założeniem. Pamiętajmy, że powstawaniu stanów zapalnych skóry sprzyja między innymi wzmożona potliwość dziecka. Dlatego ubieraj malucha tak, aby się nie przegrzał. Szczególnie wiosną, gdy temperatury są zmienne i trudno ocenić, jak powinno się ubrać malucha na spacer. W przypadku ubrań, które mają bezpośredni kontakt ze skórą dziecka, stawiaj na materiały z naturalnych tkanin.

Silan

Dlaczego warto stosować płyny do płukania?

Piorąc ubrania w proszku narażamy je na to, że po wyschnięciu nie będą już tak przyjemne, jak w dniu, gdy je kupiliśmy. Dlatego warto wybrać odpowiedni płyn do płukania, który nie tylko odświeży zapach dziecięcych ciuszków, ale również sprawi, że będą one miękkie w dotyku i nie podrażnią delikatnej skóry dziecka.

Aby jak najlepiej zadbać o delikatną skórę dziecka wybierz płyn płukania Silan Sensitive. Jego formuła opracowana specjalnie dla skóry wrażliwej jest odpowiednia zarówno dla niemowląt, jak i alergików. Nie zawiera barwników i konserwantów. Składniki aktywne wygładzają powierzchnię włókien tkaniny, aby uczynić je bardziej miękkimi, przeciwdziałając podrażnieniom skóry.

Zobacz także

Płyny Silan to najlepsze produkty dla skóry wrażliwej. Już teraz przetestuj 1 z 100 płynów do płukania Silan Sensitive! Wystarczy, że odpowiesz na pytania z ankiety i napiszesz, dlaczego chciałabyś przetestować płyn do płukania Silan Sensitive.

Produkt jest przetestowany przez ECARF - Fundację Europejskiego Centrum Badania Alergii.

Silan

Reklama

Odkryj jeszcze więcej produktów nadających praniu miękkość i przyjemny zapach! Zajrzyj na: Silan.

Reklama
Reklama
Reklama