Nie ma chyba piękniejszego widoku o poranku niż uśmiechnięta buzia dziecka, jednak aby każdy poranek był radosny, maluszek musi mieć zapewniony spokojny i nieprzerwany sen. Niestety to czasem utrudnia mokra pieluszka. Mamy z Babyonline.pl, które do tej pory używały pieluszek różnych marek, postanowiły poszukać pieluszki, która sprawi, że pupa ich pociech pozostanie sucha przez całą noc. Pod lupę nasze testerki wzięły nowe Pampers Active Baby-Dry. Czy nowe pieluszki Pampers sprostały zadaniu? Zdecydowanie tak – poleca je aż 87% mam. Sprawdźmy dlaczego!

Reklama

Suchość i wygoda

Ponad 70% mam przyznaje, że nowe pieluszki Pampers Active Baby-Dry są najbardziej suchymi pieluszkami, jakich do tej pory używały i że sprawdziły się lepiej niż pieluszki, które kupowały zazwyczaj. Testerki podkreślają, że nowe pieluszki Pampers Active Baby-Dry równomiernie rozprowadzają wilgoć po całej powierzchni wkładu chłonnego, dzięki czemu między nóżkami dziecka nie tworzy się niewygodny ciężar. To, a także elastyczne boczki i oddychające materiały, z których wykonane są pieluszki, zapewnia dziecku swobodę ruchów w każdej sytuacji, co doceniło ponad 93% mam.

Nowe technologie, aby pupa była sucha

Prawie 80% testerek podkreśla, że nowe pieluszki Pampers Active Baby-Dry zapewniły ich pociechom lepiej przespaną noc. A rano mamy zastanawiały się: „Gdzie się podziało siusiu?”. Tajemnica tkwi w wyjątkowej budowie pieluszek Pampers. Zastosowano w nich bowiem chłonne mikroperełki, które natychmiast wchłaniają wilgoć i zamykają ją wewnątrz pieluszki oraz system kanalików, pozwalających równomiernie rozprowadzać wilgoć w pieluszce. Jak to działa w praktyce sprawdziło ponad 92% naszych testerek, wykonując specjalny test opisany w ulotce dołączonej do przesyłki z testowanymi pieluszkami. Czy warto było to zrobić? Zdecydowanie tak! Wszystkie mamy, które przeprowadziły ten eksperyment, zgodnie przyznają, że pomogło im to lepiej zrozumieć, jak działają nowe pieluszki Pampers Active Baby-Dry i utwierdziło w przekonaniu, że dzięki takiemu systemowi pieluszki są w stanie zapewnić dziecku suchą pupę nawet przez 12 godzin.

Pieluszki na szóstkę z plusem!

Po dokładnym poznaniu tego, jak działają pieluszki Pampers Active Baby-Dry, ponad 92% naszych testerek wystawiło im bardzo pozytywną opinię i uznało je za bardzo dobry produkt, a ponad 70% z nich zadeklarowało, że zmieniłoby swoje stare pieluszki na nowe Pampers Active Baby-Dry. Nic więc dziwnego, że 87% mam przyznaje, że z czystym sumieniem poleciłoby testowane pieluszki innym mamom. Dlaczego? Oto odpowiedzi naszych testerek:

Reklama
  • Zdecydowanie podobają mi się chłonne kanaliki, które równomiernie zbierają to co mają zbierać a skóra mojego Maluszka jest suchutka.
  • Właściwie wszystkie cechy tych pieluszek mi się podobały. Nawet po pierwszej przespanej nocy w pieluszce Pampers z ciekawości dotknęłam jej wnętrza i co ? Była sucha! :) Niesamowite.
  • Pieluszki są miękkie, bardzo chłonne, nie powodują żadnych podrażnień czy zaczerwienień. Po całej nocy dziecko pomimo pełnej pieluszki, miało ją suchą. Godne polecenia.
  • Zdecydowanie to, że moje dziecko miało sucha pupę, przez co nie było żadnych podrażnień. Cały płyn bardzo fajnie się rozprowadził dzięki bardzo chłodnym kanalikom. Pomimo tak cieniutkiej pieluszki nic nie wyciekło ponieważ fantastycznie wiąże mocz dziecka.
  • Podoba mi się to, że pieluszka nawet mocno wypełniona trzyma się na pupie i nie "zwisa". Fajnie, że po zdjęciu Pampersa skóra mojej córeczki jest sucha, a nie mokra jak dotąd. Pampers Active Baby-Dry doskonale izoluje dupkę od wilgoci i zapewnia komfort dziecku.
  • Pieluszki Pampers Active Baby-Dry sprawdziły się świetnie dla mojego synka. Mają elastyczne boczki, rzepy nie odpinają się. Nie powodują podrażnień i odparzeń. Są chłonne nic nie przecieka – wytrzymują przez całą noc.
Reklama
Reklama
Reklama