Skóra każdego człowieka, zwłaszcza małego dziecka, jest w mniejszym lub większym zakresie podatna na wpływ czynników zewnętrznych. W zależności od stopnia wrażliwości może nie nie reagować słabo, a może dochodzić do poważnych podrażnień. Dlatego tak ważny jest dobór produktów, które na co dzień stykają się ze skórą.
Neutral to gama kosmetyków i środków do prania stworzona, aby kompleksowo chronić Ciebie i Twoją rodzinę przed podrażnieni i reakcjami alergicznymi skóry wrażliwej. Opracowana przez ekspertów receptura zdobyła uznanie wśród konsumentów w krajach skandynawskich, a najwyższa jakość oraz bezpieczeństwo stosowania zostały poparte prestiżowymi certyfikatami Stowarzyszenia Alergii i Astmy w Danii oraz Skandynawskiej Organizacji Eko-Certyfikującej.

Reklama

A co o produktach marki Neutral myślą uczestnicy naszego tekstu? Liczby nie kłamią!

  • Na pytanie "Czy produkty Neutral spełniły Twoje oczekiwania?" 100% uczestników testu udzieliło odpowiedzi "tak".
  • Brak substancji zapachowych, barwników i parabenów w stosowanych kosmetykach i środkach piorących okazał się ważny dla 95,6% pytanych.
  • Według prawie 95% uczestników testu prawdziwe jest stwierdzenie, że "produkty Neutral są lepsze od dotychczas stosowanych produktów do skóry wrażliwej".
  • 100% odpowiedzi twierdzących dostało pytanie "Czy jesteś zadowolona/zadowolony z działania kosmetyków do pielęgnacji ciała Neutral".
  • Reakcja alergiczna po zastosowaniu produktów Neutral nie wystąpiła u 98,8 ankietowanych.
  • 98,9 osób biorących w teście poleciłoby stosowanie produktów Neutral rodzinie i znajomym.
  • Wszystkie osoby testujące Neutral (100% głosów) zgadza się ze stwierdzeniem, że "produkty Neutral zmniejszają ryzyko wystąpienia podrażnień i reakcji alergicznych".

  • "Jestem bardzo zadowolona z produktów Neutral. Wcześniej stosowałam inne produkty dostosowane do potrzeb alergików, ale sporo z nich zawierało środki zapachowe. Produkty Neutral zdecydowanie posiadają naturalne składniki – bez zbędnych urozmaiceń, które podrażniają skórę moją jak i dzieci (synek ma atopowe zapalenie skóry). Z ciekawości już rozglądałam się za produktami tej marki, aby zorientować się w cenach, bo w dalszym ciągu chcę stosować produkty. I ceny są według mnie przystępne – w niektórych przypadkach zdecydowanie tańsze od produktów, które kupowałam poprzednio. Z czystym sumieniem mogę polecić Neutral dla dorosłych jak i dzieci, które mają skórę skłonną do podrażnień, skórę sucha lub atopową".
  • "Fenomenalne produkty! Wspaniale sprawdziły się w swojej roli. Do tej pory miałam spory problem z wyborem kosmetyków czy środków piorących dostosowanych do potrzeb skóry wrażliwej, podatnej na alergie. Neutral okazał się ideałem, strzałem w dziesiątkę i wiem już, że jeszcze przez długi czas (a może już zawsze?) produkty tej firmy będą stałymi gośćmi w moim domu. Szczególnie polubiłam je za to, że nie wywołały podrażnienia na skórze mojej siostrzenicy, która dotychczas często cierpiała na skutek oddziaływania szkodliwych, drażniących substancji zawartych w proszkach bądź płynach do płukania. Neutral to coś, co mogłabym polecić każdej osobie zmagającej się z problematycznym, delikatnym naskórkiem".
  • "Kosmetyki do pielęgnacji ciała Neutral są wyjątkowe – skutecznie spełniają swoje zadanie, nie uczulają i są łagodne. Jestem w ciąży dlatego ich bezzapachowa formuła jest dla mnie strzałem w dziesiątkę. Również po porodzie używanie tych kosmetyków będzie wygodne, bo jak wiadomo noworodki i niemowlęta źle znoszą intensywne i drażniące kosmetyki. Produkty Neutral spełniły moje oczekiwania jako kobiety, mamy i żony :)".

* Suma odpowiedzi "tak" i "raczej tak".

Reklama

Produkty Neutral dostępne są tylko w sklepach Rossmann.
Więcej informacji na Facebooku : Neutral 0% oraz na www.neutral.pl

Reklama
Reklama
Reklama