Aby jeden z otulaczy trafił do was, wystarczy, że napiszesz nam, jaka jest twoja metoda na uspokojenie maluszka.

Reklama

Otlulacz Swaddle UP™

Każdy świeżo upieczony rodzic zauważył zapewne, że otulony bobas czuje się bezpieczniej, a więc szybciej się uspokaja i zasypia. A sen ma ogromny wpływ na rozwój malucha. Na pytanie „otulać czy nie otulać” odpowiedź jest prosta: absolutnie tak! Sekret tkwi jednak w tym, czym i jak otulasz.
Otlulacz Swaddle UP dzięki trzyetapowemu systemowi zapewnia nie tylko komfortowy sen twojemu maluchowi, ale jest też upragnioną chwilą wytchnienia dla ciebie.

Marko

Etap 1 – jak u mamy. To rozwiązanie dedykowane jest maluszkom od urodzenia do około 4. miesiąca życia. Charakteryzuje się przede wszystkim unikatowym kształtem. Zaprojektowano go tak, aby podtrzymać u dziecka uczucie przebywania w łonie matki. Choć jego rączki są szczelnie otulone, może trzymać je w górze i sięgać nimi do twarzy, w celu naturalnego samouspokojenia.
Etap 2 - pierwszy krok do samodzielności. Przechodzimy do niego, gdy dziecko zacznie już samodzielnie przekręcać się na brzuch. Przejściowy Otulacz Swaddle UP ™ 50/50 jest idealnym rozwiązaniem dla niemowląt, które potrzebują już więcej swobody. Dzięki odpinanym skrzydełkom można stopniowo przyzwyczajać dziecko do spania z odkrytymi rączkami. Dziecko może samodzielnie, a przede wszystkim bezpiecznie zmieniać pozycję, a jego sen w żaden sposób nie zostaje zaburzony.
Etap 3 - Ciepło i wygodnie. Zastanawiasz się co dalej? Teraz czas na PIŻAMĘ & ŚPIWOREK Love To Dream™. To specjalnie zaprojektowany śpiworek dla aktywnych maluchów od 6. miesiąca życia. Na szczególną uwagę zasługują… nogawki. W czasie snu jest mu ciepło i nie ma możliwości rozkopania się. A gdy tylko się przebudzi i zechce wdrapać się na łóżko rodziców, wystarczy, że wystawi stópki przez nogawki. Koniec z niebezpiecznym potykaniem się i przewracaniem.

Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 4 otulaczy!

Nagrodą w konkursie są cztery Otlulacze Swaddle UP™ przeznaczone dla noworodków i najmłodszych niemowląt, wspierające pierwszy etap snu. Dwa z nich są różowe, dwa niebieskie.

materiały prasowe

Napisz nam, jak sprawiasz, by wrażliwy maluszek poczuł się bezpiecznie jak w brzuszku mamy?
Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy.
Czekamy!

Zobacz także
Reklama

Artykuł powstał z udziałem firmy Marko

Reklama
Reklama
Reklama