Każda z nas, mam, wie, jak trudno utulić malucha, gdy przebudzi się w nocy. Są na to jednak sprawdzone sposoby: noszenie na rękach, śpiewanie kołysanki, trzymanie za rączkę i głaskanie po policzku... A jaki jest twój sposób na to, by utulić malucha do snu po przebudzeniu w środku nocy? Zdradź nam go i weź udział w naszej sondzie. Wybierzemy 5 najlepszych pomysłów i stworzymy z nich miniporadnik dla mam. Wesprzyj inne mamy i współtwórz z nami Babyonline.pl!

Reklama

Pampers Active Baby-Dry = sucha pupa aż do 12 godzin

Wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego do częstego budzenia się dziecka w ciągu nocy najlepiej w ogóle nie dopuszczać. Jak to zrobić? Przede wszystkim wybierz dobre pieluszki, dzięki którym powodem niespokojnego snu na pewno nie będzie mokra pupa. Pieluszki Pampers Active Baby-Dry zapewnią suchość twojemu dziecku aż do 12 godzin. W czym tkwi sekret pieluszek Pampers? Przede wszystkim w innowacyjnej technologii zastosowanej w ich projektowaniu i produkcji. W każdej pieluszce Pampers Active Baby-Dry znajdziesz:

Reklama
  • chłonne kanaliki, które pozwalają równomiernie rozprowadzać wilgoć w pieluszce.
  • chłonne mikroperełki znajdujące się w wewnętrznej warstwie, które wchłaniają wilgoć i zatrzymują ją do 12 godzin.
  • warstwy Fast Dry, które wchłaniają wilgoć i utrzymują ją z dala od skóry dziecka.
  • miękką górną warstwę, dzięki której będziesz miała pewność, że na skórze maluszka nie pojawią się żadne podrażnienia.
  • oddychające materiały, które zapewnią odpowiednią cyrkulację powietrza wokół skóry dziecka.
  • elastyczne boczki, dzięki którym pieluszka idealnie dopasowuje się do skóry dziecka i chroni przed przeciekaniem przez całą noc.
Reklama
Reklama
Reklama