Wybraliśmy te akcesoria, które naszym zdaniem są szczególnie godne uwagi. Postawiliśmy nie tylko na ich wielofunkcyjność, ale również… na niebanalny wygląd!

Reklama

Detektor tętna płodu

Czy istnieje dźwięk, który na przyszłych rodzicach robi większe wrażenie, niż bicie serca ich dziecka? Na pewno nie. Niewielki, poręczny i łatwy w użyciu Detektor tętna sweetBeat umożliwia bezpieczne słuchanie i nagrywanie tętna nienarodzonego maleństwa już od 16. tygodnia ciąży aż do jej zakończenia. Urządzenie ładuje się za pomocą dowolnego kabla microUSB.

materiały prasowe

Możesz to robić, kiedy zechcesz i gdzie zechcesz – wystarczy przyłożyć urządzenie do brzucha, a usłyszysz małe, pracowite serduszko na smartfonie lub za pomocą zwykłych słuchawek.
Możesz także je nagrać i podzielić się tym cudownym dźwiękiem z bliskimi, wysyłając nagranie na ich telefon lub korzystając z portali społecznościowych. Wystarczy, używając funkcji Bluetooth, połączyć detektor z aplikacją eMyBaby, która – oprócz rejestracji dźwięku – pozwala m.in. na zapisywanie wszelkich danych medycznych dotyczących przebiegu ciąży i informacji związanych z rozwojem maleństwa. Aplikacja ma również wbudowany licznik skurczów, który bardzo przydaje się przed porodem.

Waga niemowlęca

Precyzyjna waga do ważenia niemowlęcia to bardzo praktyczna rzecz – pomaga się zorientować, czy maleństwo zjada wystarczającą ilość pokarmu i jak przebiega jego rozwój.

materiały prasowe

Waga elektroniczna dla dzieci i niemowląt jest niezywkle dokładna I pozwala na bezbłędny pomiar. Ma także funkcję automatycznego zapamiętywania ostatniego pomiaru, dzięki czemu nie musisz robić notatek.
Urządzenie ma wymienną szalkę dla niemowląt i starszych dzieci, funkcję HOLD, która automatycznie wyrównuje pomiar, gdy bobas się wierci oraz funkcję tarowania, która pozwala ułożyć maleństwo na kocyku – jego waga zostanie zignorowana.
Co więcej, waga nie stanie się bezużyteczna, gdy dziecko podrośnie. Urządzenie może służyć także do ważenia dowolnych przedmiotów do 50 kg.

Zobacz także

Termometr do pomiaru temperatury wody i otoczenia

Mechanizmy termoregulacji noworodka i niemowlęcia nie są jeszcze w pełni wykształcone, dlatego trzeba dbać o to, by nie było mu ani za zimno, ani za ciepło. Może w tym pomóc zasilany bateriami Thermobath – termometr, który służy (nie tylko!) do pomiaru temperatury wody.

materiały prasowe

Ten nowoczesny termometr ma postać zabawnej pszczółki, jest wodoodporny i unosi się na powierzchni wody, może więc stać się ulubioną zabawką kąpielową maluszka.
Nie trzeba przy nim manipulować: gdy włożymy go do wody, włącza się automatycznie, a wynik pomiaru natychmiast pojawia się na wyświetlaczu. Co więcej, urządzenie ostrzega, gdy woda jest zbyt gorąca lub zbyt zimna (można zmieniać ustawienia domyślne). Ma także timer odmierzający czas kąpieli.
Po wyjęciu z wody pszczółka także nie jest bezużyteczna: wskazuje temperaturę otoczenia i aktualną godzinę.

Nawilżacz powietrza

Jakość powietrza, jakim oddychamy, ma ogromne znaczenie. Jest to szczególnie ważne w przypadku dziecka, które jest jeszcze mało odporne i dopiero się rozwija.
W utrzymywaniu optymalnego poziomu wilgotności powietrza, oczyszczeniu i eliminowaniu brzydkich zapachów może pomóc sterowany pilotem Nawilżacz powietrza, a zarazem ozonator Humitouch Pure.

materiały prasowe

Jego najważniejszym zadaniem jest sprawienie, by powietrze w pomieszczeniu nie było zbyt suche. To mogłoby bowiem prowadzić do wysuszenia śluzówek dziecka, a w konsekwencji spowodować jego większą podatność na infekcję zarazkami.
Nawilżacz można dostosować do swoich potrzeb – wyłączy się automatycznie, gdy pożądana wilgotność zostanie osiągnięta.
Humitouch Pure jest także ozonatorem, a ozonowanie to jeden głównych sposobów oczyszczania powietrza m.in. z grzybów. Może również wypełnić pokój miłym aromatem – wystarczy dodać do zbiornika olejek zapachowy.
Urządzenie jest bardzo ciche, a na jego wyświetlaczu wyświetla się aktualna temperatura i wilgotność powietrza. Przy maksymalnym napełnieniu zbiornika może pracować do 35 godzin bez uzupełniania.

materiały prasowe

Inna propozycja to Nawilżacz-aromatyzator Natural Sleeper z funkcją lampki i dźwiękami.
Urządzenie jest wielofunkcyjne. Przede wszystkim zapewnia optymalny poziom wilgotności (a co za tym idzie, zmniejsza zagrożenie patogenami) i rozprasza kojącą, pachnącą mgiełkę. Dzięki delikatnej poświacie i spokojnym dźwiękom Natural Sleeper stymuluje także wzrok i słuch dziecka. Robi to w taki sposób, by mogło się zrelaksować przed zaśnięciem, a potem spać smacznie i bez zbyt częstych pobudek.
Urządzenie może działać w czterech trybach: umożliwia łączenie dźwięku, światła i zapachów albo korzystanie z nich osobno. Po godzinie wyłącza się automatycznie.

Zestawy do pielęgnacji dziecka

Nowoczesne technologie nowoczensnymi technologiami, ale ważne są także podstawowe akcesoria do pielęgnacji małego człowieka.

materiały prasowe

W Zestawach do pielęgnacji dziecka (Azure, czyli seledynowym, oraz Rose: różowym) znajdziesz wszystko, czego bobas potrzebuje: szczotkę z naturalnym włosiem, grzebyk, nożyczki, obcinacz do maleńkich paznokci, cztery pilniczki, zakraplacz i aspirator do nosa.
Całość mieści się w niewielkiej, zapinanej na zamek, wodoodpornej kosmetyczce.
Wszystkie akcesoria są wykonane z dobrej jakości materiałów, więc posłużą maluszkowi przez wiele lat.

materiały prasowe

Stawiasz na produkty ECO? W Zestawie do pielęgnacji ECO-friendly Wiewórka znajdziesz akcesoria wykonane w całości z drewna i naturalnego włosia: miękką szczotkę dla noworodków, szczotkę do stymulowania przyrostu włosów oraz grzebyk z zaokrąglonymi ząbkami. Wszystko zapakowano z torbę z bawełny organicznej z nadrukiem.

materiały prasowe

Pojemniki hermetyczne na żywność z torbą izotermiczną

Kolejna propozycja ECO: Pojemniki hermetyczne na żywność z torbą izotermiczną, zestawy Wiewiórka i Królik.
Wchodzące w skład zestawu dwa szklane, wolne od BPA, przezroczyste pojemniki mają pojemność 160 ml i są wyjątkowo odporne oraz trwałe. Można w nich przechowywać (w lodówce lub zamrażarce) niewielkie porcje domowego jedzenia, mleka w proszku, owoców itd. Przechowywaną w nich żywność można podgrzewać w mikrofalówce albo piekarniku, a pojemniki umyć po użyciu w zmywarce. Dzięki unikalnej powierzchni szkła są łatwe do czyszczenia.

materiały prasowe

Pojemniki zamyka się hermetyczną pokrywką z bocznymi zapięciami i silikonową uszczelką, która zapobiega przeciekaniu i ulatnianiu się zapachów oraz zapewnia lepszą konserwację żywności.
Całość łatwo zabrać na spacer czy wycieczkę w torbie izotermicznej, która pozwala utrzymać świeżość żywności na dłużej. Warto także zwrócić uwagę na ciekawy, inspirowany naturą design torby.

materiały prasowe

Gotowi na zakup akcesoriów?

Reklama

Artykuł powstał z udziałem firmy Marko

Reklama
Reklama
Reklama