Wprowadzone posiłki zawierają bowiem większe kawałki jedzenia, dzięki czemu maluchy będą mogły rozwijać swoją żuchwę, przygotowując ją do jednego z najważniejszych wyzwań – nauki mówienia.

Reklama

Oferta marki GERBER obejmuje 4 dania obiadowe oraz 3 deserki. Dania GERBER z większymi kawałkami zawierają naturalne składniki, a deserki dodatkowo zostały wzbogacone w witaminę C. Najwyższej jakości produkty GERBER przyczynią się do kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych wśród maluchów.

materiały prasowe
materiały prasowe
materiały prasowe
Reklama

Priorytetem każdej mamy jest dbanie o zdrowe żywienie i właściwy rozwój dziecka. Dzięki większym kawałkom w produktach GERBER maluchy już w 8. miesiącu życia mogą rozpocząć naukę gryzienia. Proces ten jest niezwykle ważny w dalszym rozwoju dziecka. Wyćwiczona przez gryzienie drobnych
i miękkich składników zawartych w produktach GERBER żuchwa, sprawi, że malec powoli zacznie nabywać umiejętność gryzienia także bardziej twardych składników posiłków o zróżnicowanej strukturze. Ta umiejętność sprawi, że dobrze wyćwiczona buzia dziecka, będzie łatwiej radziła sobie
z wymówieniem nawet najbardziej skomplikowanych słów w późniejszych etapach rozwoju – Anna Kwiecień, Młodszy Kierownik Produktu.

materiały prasowe
materiały prasowe
materiały prasowe
materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama