Wybór wózka dziecięcego to jedna z kluczowych decyzji, jaką musi podjąć przyszła mama. Właściwy model powinien być nie tylko funkcjonalny i bezpieczny, ale również wygodny i ładny. Poszukiwania ideału często jednak wiążą się z czasochłonną analizą ofert oraz poszukiwaniem kompromisu miedzy jakością a wyglądem. Marka Teutonia łączy te atrybuty, oferując najwyższej klasy produkty, dopasowane do indywidualnego stylu i smaku przyszłej mamy.

Reklama

Bezpieczeństwo najwyższej klasy, łatwość prowadzenia, a przede wszystkim komfort użytkowania – to najważniejsze cechy, które powinien posiadać każdy wózek dziecięcy. Wiele mam marzy jednak, by nowy pojazd ich maluszka wyróżniał się także swoim wyglądem i detalami, które uczynią go wyjątkowym. Z myślą o nich Teutonia opracowała koncept „Made for you”, pozwalający na skomponowanie wózka według własnych potrzeb oraz gustu. Wystarczy odwiedzić stronę www.teutonia.pl, gdzie krok po kroku można dopasować wszystkie jego elementy – począwszy od kół i stelaża, przez gondolę lub siedzisko, na wyposażeniu i dodatkach kończąc. Dzięki temu, projektowanie wózka stanie się świetną zabawą i jeszcze jednym sposobem na wyrażenie indywidualnego stylu.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo najwyższej klasy

Komponując nowy model, powinniśmy przede wszystkim zastanowić się, w jakich warunkach będziemy go używać. W mieście nieocenione są zwrotne, obrotowe koła przednie oraz wąski stelaż, ułatwiający spacery w ciasnych uliczkach. Z kolei poza aglomeracjami oraz podczas spacerów po lesie przydatne będą duże, wytrzymałe koła, które poradzą sobie z każdą przeszkodą czy nierównością terenu. W ofercie Teutonii znajduje się aż sześć możliwości kół do wyboru, m.in. szerokie sportowe felgi i tradycyjne szprychy. Podczas projektowania wózka, należy również wziąć pod uwagę naturalne zmiany kierunku widzenia dziecka. Wraz z upływem czasu, będzie się bowiem zwiększała jego ciekawość świata. Stelaże Teutonia posiadają możliwość montażu wózka głębokiego lub siedziska. Rozwiązanie to tworzy nie tylko nowe perspektywy poznawania otoczenia przez dziecko, ale również pozwala na szybką zmianę stylistyki wózka.

Styl i szyk dla wymagających

Zobacz także

Kolejnym etapem projektu jest wybór odcieni oraz deseni, gdzie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia projektującego. Z bogatej palety barw można wybrać ulubiony kolor gondoli, budki, obicia wewnętrznego dla wózka głębokiego, jak również siedziska, budki i pałąka dla wózka spacerowego. W ten sposób można dopasować stylistykę wózka, np. do ulubionej sukienki, płaszcza czy pory roku. Co więcej, siedzisko posiada zdejmowany pokrowiec, który łatwo się pierze, co z pewnością ucieszy każdą mamę. Pokrowiec dostępny jest aż w 21 wzorach kolorystycznych, dzięki czemu wózek może wyglądać inaczej każdego dnia. Ostatnim etapem jest wybór akcesoriów, m.in. torby na niezbędne pakunki, parasolki przeciwsłonecznej, śpiworków na różne pory roku, którym również możemy nadać ulubiony kolor. Po wyborze poszczególnych elementów, zaprojektowany przez siebie wózek można od razu zamówić. Czas realizacji zamówienia, w zależności od wybranego modelu, wynosi od dwóch do ośmiu tygodni.

Reklama

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.teutonia.pl.

Reklama
Reklama
Reklama