Dziecko, które ma atak kolki, przeraźliwie płacze, krzyczy, podkurcza nóżki. Ale to również bardzo trudne doświadczenie dla jego rodziców, którzy bardzo chcą pomóc mu przetrwać trudny czas.
Wielu z nich, zwłaszcza jeśli powitali na świecie pierwsze dziecko, nie do końca wie, jak przetrwać ten okres i jak ulżyć niemowlęciu. Dlatego warto powiedzieć głośno o tym, że maluchowi można pomóc. Jednak… ile maluchów, tyle sposobów na kolkę! Napisz nam, co pomogło twojemu dziecku i daj sobie szansę na wygraną!

Reklama

Sposoby na kolkę

Jednym maluchom pomaga masaż, innym kołysanie, wielu rodziców decyduje się także na wsparcie w postaci probiotyków. Co mają probiotyki do kolki? Badania potwierdziły, że na rozwój kolki jelitowej może mieć wpływ m.in. zmieniony skład mikroflory jelitowej, niedojrzałość funkcjonalna układu pokarmowego lub nietolerancja laktozy.

Vivomixx – probiotyki na kolkę
mat. prasowe

Krople probiotyczne Vivomixx to kompozycja 8 szczepów bakterii probiotycznych (formuła De Simone) dobranych w taki sposób, by uzupełniały się i wzajemnie wzmacniały swoje działanie. Żaden pojedynczy szczep ani żadna inna kombinacja nie zapewnia takiego efektu.

Nagroda główna

Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy matą edukacyjną z lusterkiem z kolekcji BabiesBoo od Canpol babies. Mata pozwoli dziecku odkryć świat z różnych perspektyw. Wszystko za sprawą różnych tekstur materiałów, kontrastowych kolorów oraz łagodnych dźwięków. To doskonałe miejsce do zabawy, rozwijania zmysłów i odpoczynku już od pierwszego dnia maluszka.

Mat. prasowe

Nagrody dodatkowe

Dla 3 laureatów przygotowaliśmy też zestawy pielęgnacyjne od marki NIVEA. Kosmetyki doskonale tonizują, oczyszczają i nawilżają skórę. Mogą okazać się świetnym prezentem dla młodej mamy. W skład zestawu wchodzą:

  • NIVEA Derma Skin Clear żel oczyszczający przeciw niedoskonałościom
  • NIVEA Derma Skin Clear peeling złuszczający na noc
  • NIVEA Derma Skin Clear peeling przeciw niedoskonałościom
  • NIVEA Derma Skin Clear tonik normalizujący
Mat. prasowe

Weź udział w konkursie

Mata może okazać się też pomocna podczas kolki. Być może leżenie na niej na brzuszku, przyniesie malcowi ulgę? A kosmetyki? Z pewnością umilą wieczorną pielęgnację młodej mamy.
Aby zdobyć jedną z nagród wystarczy, że napiszesz nam, co pomogło twojemu maluchowi podczas ataku kolki.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

materiały prasowe
Reklama

Materiał powstał przy udziale firmy Pharmabest

Reklama
Reklama
Reklama