Panna młoda karmi dziecko piersią podczas ślubu
fot. Beata Wróblewska Fotografia

Panna młoda w białej sukni i z dzieckiem przy piersi? Jesteśmy na tak!

Gdy maluszek jest głodny, mama zrobi wszystko, żeby go nakarmić. Nawet podczas własnego ślubu!
Hanna Szczesiak
Panna młoda karmi dziecko piersią podczas ślubu
fot. Beata Wróblewska Fotografia
Na facebookowym profilu ojca Grzegorza Kramera pojawiło się zdjęcie, które nas zachwyciło: młoda mama karmi córeczkę piersią podczas własnego ślubu.

Dziecko najedzone, dziecko szczęśliwe

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o Christinie, kanadyjskiej mamie, która w trakcie swojego ślubu karmiła piersią 9-miesięczną córeczkę. Cieszy nas, że także w Polsce są mamy, które mają odwagę, by zrobić coś takiego!

Każda mama może zadecydować o sposobie karmienia dziecka. Jeśli wybiera karmienie piersią, to od niej zależy, gdzie będzie karmić maluszka. Ela nakarmiła córeczkę przy ołtarzu i całkowicie popieramy jej decyzję! To wspaniałe, że kiedy dziecko jest głodne, mama karmi je niezależenie od okoliczności. Dla Eli z pewnością był to wyjątkowy dzień, który dzięki uśmiechom najbliższych i nakarmionej córeczce stał się jeszcze piękniejszy!

Zobaczcie post:

Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.

My też kochamy takie życie!

Panna młoda w białej sukni z dzieckiem przy piersi wywołuje kontrowersje. Mimo wielu pozytywnych komentarzy, pod zdjęciem możecie także przeczytać mniej przychylne opinie. Dla niektórych internautów, oburzające nie jest karmienie piersią, ale to, że młoda mama ma na sobie białą suknię i welon. My widzimy na zdjęciu szczęśliwą mamę, która za chwilę będzie szczęśliwą żoną – ma przy sobie ukochanego mężczyznę, a w ramionach trzyma dowód ich miłości. 

Jak wy widzicie to zdjęcie? Jest w nim coś oburzającego?

Czytaj także: Szczery list: Zakryjcie się, nie chcę oglądać waszych piersi!
Oceń artykuł

Ocena 3 na 29 głosy

Zobacz także

Popularne tematy