Stokke
fot. Stokke

Jeżdżące walizki JetKids od Stokke – prezent zaprojektowany, by zbliżać

Szukasz praktycznego i funkcjonalnego prezentu dla aktywnej rodziny, która często podróżuje? A może chcesz sprawić swojemu dziecku prezent, który urozmaici zbliżające się ferie? Poznaj jeżdżące walizki JetKids – dzięki nim każdy wyjazd będzie prawdziwą przygodą!
Stokke
fot. Stokke

Norweska marka Stokke przygotowała dla was pomysł na prezent idealny –  JetKids to walizki podróżne na kołach dla dzieci, stworzone specjalnie dla podróżujących rodzin. Składają się z zestawu BedBox i RideBox. Dzięki nim ty i twoja rodzina poczujecie się tak, jakbyście podróżowali w pierwszej klasie, niezależnie od rodzaju biletu czy środka transportu.

Walizka i środek transportu w jednym

Rodzinne wyjazdy to czas, kiedy można wspólnie tworzyć wspomnienia. JetKids od Stokke RideBox to walizka na kółkach, które daje rodzicom gwarancję udanych wakacji. Dzieci natomiast zyskują niezwykłego kompana podróży – bagaż, na którym mogą jechać lub być wiezione przez swoich rodziców. Teraz podróżowanie stanie się przygodą, która rozpocznie się już od momentu wyjścia z domu!Chcesz, aby wasz wyjazd był jak najbardziej komfortowy? JetKids od Stokke BedBox to walizka na kółkach, która w pięciu prostych krokach zamieni miejsce w klasie ekonomicznej w luksusową podróż! To ekskluzywna i jedyna na świecie walizka dla dzieci, która może spełniać funkcję łóżka i podnóżka w trakcie wyjazdów. Inspirowana lotnictwem, łączy w sobie skandynawski styl i praktyczne rozwiązania wymagane w trakcie częstych wojaży. Pozwala dziecku wygodnie spać podczas długich i krótkich podróży.

Pakowanie stanie się przyjemnością!

Zarówno BedBox jak i RideBox cechuje duża przestrzeń na dziecięcy bagaż, a praktyczne wieko otwierane od góry sprawi, że spakowane przedmioty nigdy nie wypadną. Przednie obrotowe koła ułatwiają manewrowanie zarówno dorosłym, jak i dzieciom, a regulowany pasek pozwala rodzicom na w pełni komfortowe noszenie walizek na ramieniu. Możliwość jeżdżenia na walizkach jest przeznaczona dla dzieci w wieku 3-7 lat, a funkcja łóżka dla dzieci –  powyżej drugiego roku życia.

Walizki są dostępne w stylowych wariantach kolorystycznych, pośród których każdy maluch znajdzie swój ulubiony odcień: PinkLemonade, Green Aurora, czy Blue Sky.Podróżowanie z dziećmi po świecie, czy to samolotem, pociągiem czy promem, to wymagające zadanie dla rodziców – zwłaszcza w okresie Świąt Bożego Narodzenia. To także czas rodzinnych zjazdów, w trakcie których wzajemnie obdarowujemy się prezentami. Zdarza się, że najbliższe nam osoby mieszkają bardzo daleko. Dlatego w te święta warto podarować im prezent, który sprawi, że odległy dystans nie będzie już przeszkodą do wspólnych spotkań.

BedBox i RideBox są do nabycia na stronie Stokke.com lub u wybranych partnerów handlowych, w cenach 699 złotych oraz 529 złotych.

Zobacz także

Popularne tematy