Twoje dziecko kocha zwierzęta i co chwilę zadaje na ich temat mnóstwo pytań? A może chciałabyś, żeby twoja pociecha znalazła jakieś ciekawe hobby lub nauczyła się empatii? Jeśli tylko maluch lubi grać na smartfonie, to mamy dla was niezwykle wartościową aplikację, która pozwoli połączyć edukację z niekończącą się zabawą. Poznaj wszystkie możliwości aplikacji Applaydu, która „ożywia” zwierzęce figurki z jajek KINDER Niespodzianka.

Reklama
Adobe Stock

Teraz figurki KINDER Niespodzianki mogą „ożyć”. A to wszystko za sprawą smartfona i aplikacji Applaydu, która została stworzona przez markę KINDER we współpracy z pedagogami z Uniwersytetu Oksfordzkiego oraz firmą Gameloft. Aplikacja skierowana jest do dzieci w wieku od 4 do 9 lat oraz ich rodziców. Teraz wspólnie możecie kreatywnie spędzać czas, dowiadując się wiele na temat zwierząt.

Zabawa i nauka razem

Dzieci szybko się uczą i chłoną wiedzę, ale tylko wtedy, gdy jest ona odpowiednio podana. Co to znaczy? Maluchy uwielbiają kolory, nowoczesne rozwiązania, obrazy, filmy, muzykę, dźwięki i gry. Te wszystkie atrakcyjne dla najmłodszych cechy posiada aplikacja Applaydu, która stanowi świetną rozrywkę połączoną z przyjemną nauką.

Ulubione zabawki, które mogą "ożyć"

Właśnie wyjęliście z KINDER Niespodzianki kameleona i chcesz pokazać maluchowi, jak to zwierzę zmienia kolor? Nic prostszego. Teraz możecie go po prostu ożywić. Wszystko za sprawą rozszerzonej rzeczywistości! Wystarczy zeskanować figurkę lub QR kod z ulotki i gotowe – ulubiona postać pojawia się w grze! W aplikacji Applaydu znajdziemy aż 65 zwierząt. To niesamowita lekcja przyrody oraz rozwój wyobraźni i kreatywności.

Jakie dźwięki wydaje lew, słoń, sarenka…?

Nauka odgłosów wydawanych przez zwierzęta jeszcze nigdy nie była tak fascynująca. Za pomocą aplikacji Applaydu możemy usłyszeć głosy zwierząt i uruchomić animację dla jeszcze większego realizmu. Ponadto dziecko może uczyć się ze swoimi zwierzęcymi przyjaciółmi angielskiego!
W Applaydu jest w sumie 65 zwierząt do nauki i zabawy – zintegrowano aż 33 zupełnie nowych, cyfrowych postaci Natoons! Dzięki temu aplikacja wspiera rozwój i naukę empatii.

Zobacz także

Własna zwierzęca encyklopedia

Teraz możecie razem sprawdzić, gdzie można spotkać dane zwierzę, co ono je, ile waży i jaki ma rozmiar! Swoje odkrycia dziecko może zapisywać, tworząc własną encyklopedię, przy okazji łącząc zabawę z edukacją! To też świetna okazja, by rozbudzić w dziecku ciekawość światem fauny i flory oraz naprowadzić go na nowe hobby.

Gry, które uczą

W Applaydu znajdziemy aż 15 niesamowitych mini gier, które rozwijają kreatywność i wspierają rozwój. Dziecko zdobywa imponującą wiedzę na temat świata zwierząt, rozbudzając w tym czasie wyobraźnię. Co więcej, maluch może uczyć się współpracy z innymi (rodzicami, rodzeństwem). To wszystko za sprawą trybu dla wielu graczy. Podczas gdy twoja pociecha rozwija nowe umiejętności i świetnie się bawi, ty możesz monitorować jego postępy. Aplikacja Applaydu jest bezpieczna (można ustawić kod PIN), działa w trybie offline i nie wyświetlają się w niej reklamy.

Reklama

Jesteś ciekawa, jak dokładnie działa Applaydu i ile na temat zwierząt może nauczyć się z niej twoje dziecko? Nic prostszego!
Aplikację można teraz pobrać za darmo ze sklepów AppStore lub Google Play. Więcej informacji na temat Applaydu można znaleźć na www.kinder.com/pl/pl/applaydu

Reklama
Reklama
Reklama