Urocze, dowcipne, ale i dobrze wykonane- takie słowa w pełni określą wykonanie przez duet rodzinny piosenki A-ha "Take on me".

Reklama

Tata może w różny sposób spędzać czas ze swoim dzieckiem. Może oglądać z nim telewizję godzinami, ale także bawić się lalkami, jeździć na rowerze, eksperymentować, uczyć. Ten tata postanowił jednak wykorzystać muzykalność swojego dziecka i nagrać cover utworu, który wiele lat temu był hitem.

Amelia doskonale razem z tatą zgrała się w piosence "Take on me". Do zadania wykorzystali: cymbałki, gitarę, oraz mikrofon. Proste? Warto pamiętać, że najważniejsze w tym wszystkim jest wspólne spędzanie czasu, oraz rozwijanie dziecka.

Nie od dziś wiadomo, że muzyka ogromnie rozwija dzieci, zwłaszcza ich emocjonalność. Dzięki dobrze dobranym utworom można wyciszyć, pobudzić, uspokoić oraz wspierać najmłodszych. Muzyka stymuluje także rozwój mózgu i układu nerwowego. Jeżeli dodamy do tego wzrost kreatywności i zapamiętywania, łatwość w nauce czytania i pisania, harmonizowanie napięcia mięśniowego oraz poprawienie koordynacji ruchowej, okaże się, że każde dziecko powinno chodzić na zajęcia muzyczne.

Reklama

Czy Ty nagrałaś kiedyś wspólne śpiewanie z dzieckiem? Sprawdź, jaka to świetna zabawa!

Przeczytaj także: Co muzyka zrobi z Twoim dzieckiem?

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama