Kilka dni temu brytyjska rodzina królewska opublikowała w mediach społecznościowych oficjalną kartkę świąteczną. Serwis E!News porównał najnowsze zdjęcie księżniczki Charlotte ze zdjęciem królowej Elżbiety II, kiedy była jeszcze malutką dziewczynką. Wyniki są zdumiewające – córeczka Kate i Williama bardzo jest bardzo podobna do... zobaczcie sami!

Reklama
Instagram.com/katemiddletonphotos/

Charlotte podobna do królowej Elżbiety

Księżniczka Charlotte to najmłodsza pociecha w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Z okazji zbliżających się świąt na oficjalnym profilu Rodziny Królewskiej pojawiła się fotografia książąt. Zaraz po tym, jak zdjęcie trafiło do sieci, pojawiły się komentarze, że dziewczynka jest niesamowicie podobna do prababci - królowej Elżbiety.

George podobny do księżnej Diany

Dotychczas wszyscy uważali, że syn księżnej Kate to istna kopia księcia Williama. W trakcie ceremonii Trooping the Colour odbywającej się z okazji 89 urodzin królowej Elżbiety, strój księcia George'a był niemal identyczny jak komplet księcia Williama, który ten miał na sobie 30 lat temu. Wówczas malutki książę William trzymany był na rękach księcia Karola i miał swój debiut na balkonie Pałacu Buckingham.

Time.com/Instagram

Tymczasem książę George robi się coraz bardziej podobny do swojej babci, księżnej Diany. Oboje mają podobne spojrzenie, mimikę oraz układ ust.

Jesteśmy zdania, że dzieci księżnej Kate i księcia Williama są podobni nie tylko do swoich rodziców, ale także do innych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Zgadzacie się z tym? A może dostrzegliście coś, co umknęło dotychczasowym obserwatorom? Czekamy na wasze komentarze!

Zobacz także

Źródło: Instagram/time.com/hola_mx

Zobacz także:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama