18 grudnia premiera najnowszej części Star Wars! Najwięksi fani daaawno temu kupili już bilety na premierowe pokazy, które w polskich kinach zaczną się minutę po północy... Za co najbardziej kochamy Gwiezdne Wojny? Każdy za co innego. My, portal o rodzinie, za całkiem ciekawy wątek o synu i ojcu :-)

Reklama
  • Relacja ojciec-syn to nie jedyny wątek sagi, ale o tym nie musimy przypominać – z pewnością są wśród Was prawdziwi fani! Sprawdźcie, co pamiętacie z filmów i rozwiążcie nasz łatwy quiz o Star Wars. Jak nazywa się robot, towarzysz bohaterów we wszystkich częściach serii? Co łączyło księżniczkę Leię i Luka? To wiecie, prawda?
  • Tym razem nie będzie tak łatwo. Trudny quiz o Gwiezdnych Wojnach to wyzwanie nawet dla tych, którzy serię widzieli kilka razy. Którą planetę niszczy Gwiazda Śmierci? Która z postaci musiała nosić maskę, aby oddychać powietrzem? To jedne z najłatwiejszych pytań! Poproście o pomoc męża lub starsze dzieci – na pewno pomogą.
Reklama

Teraz już wiecie, czy jesteście prawdziwymi wyznawcami Star Wars! Nasze quizy to świetna zabawa – przekonajcie się same i rozwiążcie pozostałe.

Reklama
Reklama
Reklama