Ida Nowakowska na swoim profilu na Instagramie nieraz relacjonowała wizyty w kościele. Jakiś czas temu prezenterka pokazywała, jak wraz z rodziną bierze udział w procesji. Nigdy nie ukrywała, że zamierza wychowywać dziecko w wierze katolickiej. Jej fani nie byli więc zaskoczeni, gdy poinformowała, że zamierza ochrzcić swojego syna.

Reklama

Ida Nowakowska przygotowuje się do chrztu syna

W jednym z ostatnich wywiadów prezenterka zdradziła, jak wyglądają przygotowania do tego wydarzenia. Nie ukrywa, że dla niej i jej rodziny to wyjątkowa uroczystość. Przyznała, że rezygnuje z wielkiego przyjęcia, bo – jak sama mówi – jeszcze będzie okazja, żeby spotkać się w większym gronie. Tego dnia ważne są dla niej przeżycia duchowe.

„Jestem osobą bardzo wierzącą, więc tak też chciałabym wychowywać mojego synka. [...] Chcemy, żeby to było nawet nie tyle poważne, ile by była w tym jakaś symbolika i nasza świadomość, w jaki świat przez sakrament chrztu wprowadzamy nasze dziecko. Nie chcemy, by chrzciny były tylko eventem” – mówiła w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Ida Nowakowska podzieli się z obserwatorami i mediami imieniem syna po tym, jak chłopiec zostanie ochrzczony – do tej pory konsekwentnie unikała rozmów na ten temat. „Mam nadzieję, że będzie taki moment, żeby jakoś to ogłosić. Każdy jakąś część tego wszystkiego zatrzymuje dla siebie, a to też jakoś tak wyszło, bo długo myśleliśmy i cały czas w jakimś sensie te dyskusje na temat imienia trwały i to tak naprawdę z tego wynikało” – dodała Ida Nowakowska.

Zobacz też:

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama