Maluch potrafi rozpoznać głos swojej mamy, jeszcze zanim pojawi się na świecie. Kiedy uśmiechasz się do dziecka, uspokajasz je gdy płacze i śpiewasz mu piosenki na dobranoc – pokazujesz, że jest dla ciebie ważne. Kołysanki nie tylko działają uspokajająco i pomagają dziecku zasnąć, ale też są okazją do budowania więzi między mamą a dzieckiem. A jak wiadomo, każda mama chciałaby zrobić coś wyjątkowego dla swojego dziecka. Dlatego możesz sprawić maluchowi niespodziankę i napisać dla niego specjalną kołysankę. Pokaż nam swoją twórczość i wygraj edukacyjne zabawki, które pomogą twojemu dziecku lepiej poznać otaczającą go rzeczywistość.

Reklama

Nagrody

20 x Karuzela z misiami od Fisher-Price. kojące widoki, gwiezdny pokaz światełek, muzyka, biały szum i odgłosy przyrody! Karuzela z misiami i projektorem 3 w 1 rośnie wraz z dzieckiem — od łóżeczkowej karuzelki z napędem wyświetlającej gwiezdny pokaz światełek i wyposażonej w trzy kojące tryby dźwięku po uspokajacz, który można postawić na blacie, lub karuzelkę przyczepianą do spacerówki! Misie delikatnie „płyną” nad głową dziecka, a na ścianie i suficie wyświetlany jest subtelny gwiezdny pokaz światełek otaczający dziecko kojącymi widokami. Dzięki pilotowi projekcję i dźwięki możesz włączyć bez przeszkadzania dziecku.

30 x Żyrafka - Przenośny uspokajacz od Fisher-Price.. Urocza żyrafka pomoże uspokoić malucha dzięki 20-minutowemu odtwarzaniu łagodnej muzyki i dźwięków. Do wyboru jest 10 kojących melodii, szum różowy i odgłosy przyrody. Można postawić ją na komodzie czy blacie stołu lub przymocować do wózka podczas spaceru! Zabawa, która rozwija. Zmysły: Kojąca muzyka i dźwięki dochodzące z żyrafki pomagają uspokoić dziecko, a równocześnie stymulują zmysł słuchu. Bezpieczeństwo i zadowolenie: Uroczy wygląd żyrafki i kojąca muzyka pomagają w uspokajaniu maleństwa poza domem.

Fisher Price
Reklama

Więcej: zabawki Fisher-Price

Reklama
Reklama
Reklama