W maju 2022 roku Martyna Końca pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest w wymarzonej ciąży. 30-latka na swoim profilu na Instagramie relacjonowała ten wyjątkowy czas, opowiadając o swoim samopoczuciu, pokazując wyprawkę dla maluszka. Podzieliła się także niezwykłymi zdjęciami z ciążowej sesji. Wiele razy w swoich wypowiedziach podkreślała, jak ważne jest dla niej zostanie mamą, dodając, że na tę rolę czekała cała życie.

Reklama

Martyna Końca została mamą!

22 września 30-latka zamieściła wzruszający wpis, w którym poinformowała, że na świecie pojawiło się jej pierwsze dziecko. Opublikowała także zdjęcie maluszka, zdradzając, że urodził się kilka dni po przewidzianym terminie porodu.

„10 dni po terminie i oto w końcu jest – nasz CUD. Najpiękniejszy syn, jakiego mogłam sobie wymarzyć. Chłopak na 10/10. Powiem tak – nasza droga, żeby się w końcu zobaczyć, nie była prosta. Ale zdecydowanie warta” – napisała dumna mama.

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji, do których również się przyłączamy. Mamie i maluszkowi życzymy dużo zdrowia!

Piszemy też o:

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama