Niania.pl od 14 lat wspiera rodziców w poszukiwaniu profesjonalnych opiekunek do dzieci, a kompetentnym i sprawdzonym osobom umożliwia znalezienie pracy. Niania.pl to największa baza niań w Polsce, każdego miesiąca rejestruje się w serwisie średnio 4 tysiące nowych opiekunek. Nie ma przy tym obaw o ich wiarygodność. Wszystkie zarejestrowane profile są weryfikowane przez administratorów, a nianie mogą dodatkowo uwierzytelnić swój numer telefonu i tożsamość. Każda niania może potwierdzić na portalu swoje umiejętności, zdając test wiedzy o zdrowiu, higienie i bezpieczeństwie dziecka. Pracę opiekunek oceniają także inni użytkownicy serwisu, a negatywne opinie skutkują blokadą konta nierzetelnej niani. Dział obsługi klienta monitoruje wszystkie dodawane referencje.

Reklama

Niania.pl wspiera rodziców i pracowników opieki medycznej

W czasie pandemii koronawirusa i często przymusowej pracy zdalnej wzrosło zainteresowanie rodziców profesjonalnymi opiekunkami do dzieci. Szukamy osób, które mogłyby zająć się dziećmi w sposób twórczy i odpowiedzialny i tym samym pomóc rodzicom w wypełnianiu obowiązków zawodowych. Wraz ze wzrostem potrzeb rodziców nie można zapomnieć o tych, którzy ciężko pracują, aby dbać o zdrowie innych, i często mają mało czasu, aby opiekować się dziećmi, ponieważ długie godziny spędzają w szpitalach. Niania.pl chce ułatwić im przetrwanie tego trudnego okresu i oferuje darmowe konta Premium dla wszystkich pracowników opieki medycznej od 20 marca 2020 r. do odwołania. Pozostali rodzice z kolei otrzymają rabat 20% na usługi serwisu. Jak skorzystać?

Jeśli jesteś pracownikiem opieki medycznej, napisz mail na adres pomoc@niania.pl, podając swoje imię, nazwisko i miejsce stałego zatrudnienia. To wystarczy! Twoje konto zyska status Premium. Rodzice zaś powinni wpisać kod MARZEC20 podczas zakupu konta Premium. Kod jest ważny przy płatności kartą na pierwszą płatność cykliczną. Rabaty obowiązują przez cały czas, w którym z powodu koronawirusa będą zamknięte żłobki, przedszkola i szkoły.

Niania.pl – co daje konto Premium?

Administratorzy serwisu gwarantują, że po wykupieniu konta Premium znajdziesz odpowiednią nianię. Dlaczego? Oto korzyści, jakie daje rozszerzone, płatne konto na Niania.pl:

  • odblokowany dostęp do wszystkich funkcji serwisu
  • dostęp do danych kontaktowych wszystkich opiekunek
  • powiadomienia o zgłoszeniach na ofertę
  • dostęp do wszystkich referencji opiekunek
  • gwarancja znalezienia niani (szczegóły w regulaminie)
  • większa wiarygodność konta

Niania.pl – ile kosztuje konto?

Cena konta Premium na Niania.pl - bez rabatów - zależy od okresu, przez jaki chcemy z niego korzystać.

Zobacz także
  • 2 tygodnie – 59 zł
  • 1 miesiąc - 88 zł (44 zł za 2 tygodnie)
  • 3 miesiące – 174 zł (29 zł za 2 tygodnie)

Oferta Niania.pl dla pracowników opieki medycznej i rodziców daje więc wymierne korzyści! To także pewność, że zapewnisz dziecku dobrą opiekę, zaoszczędzisz czas czy znajdziesz dodatkowe zatrudnienie jako niania.

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama