Ten film jest najlepszym dowodem na to, że wszystko dookoła może stanowić zagrożenie dla malucha. Dlatego małych dzieci nie wolno zostawiać bez nadzoru. Nawet na chwilę. Bo kto przypuszczałby, że dziecko zniknie niczym w pokazie iluzjonistycznym "połknięte" przez automat z zabawkami.

Reklama

Polecamy: Dziecięce wypadki - pierwsza pomoc

Zobacz co przytrafiło się małej wścibskiej dziewczynce, którą rodzice zostawili na chwilę pod nadzorem niewiele starszej siostry.

Zobacz video:

Zobacz także

The innocence of a Kid...
Posted by Marvin Coronel on 5 lutego 2015

To, co pokazuje ten film wydaje się być niewiarygodne. Jednak w internecie aż roi się od opisywanych podobnych przypadków - dzieci, które weszły do automatu z pluszakami. Niestety w większości przypadków historia nie skończyła się tak szybko i szczęśliwie, jak na filmie. Do akcji musieli wkroczyć strażacy, albo właściciele automatu posiadający klucz. Jedno i drugie trochę trwa, więc chcąc zaoszczędzić dziecku stresu pilnuj je dobrze. Niech ten film będzie dobrym przypomnieniem dlaczego na dzieci trzeba ciągle uważać, bo potrafią mieć tak niewiarygodne pomysły. Sieć pęka w szwach również od zdjęć dzieci, które utknęły w toalecie, studzience kanalizacyjnej, zamrażalce, czy chodzą po zewnętrznym parapecie okna wieżowca.

Zdarzyło się waszym pociechom, albo dzieciom znajomych coś podobnego? Piszcie, ku przestrodze...

Polecamy: Bohaterstwo, czy ludzi odruch - jak oceniasz postawę policjanta, który pomógł dziecku w wypadku

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama