26-letnia Abbie Herbert jest mamą niespełna półtorarocznej córeczki. Oczekuje też przyjścia na świat synka, który na świecie pojawi się najprawdopodobniej za 5 miesięcy. Młoda kobieta w pełni angażuje się w macierzyńskie obowiązki. Jednak nie zamierza zrezygnować z siebie, nadal dba o swój wygląd i dobre samopoczucie. To jednak nie podoba się innym mamom.

Reklama

„Jesteś w 4 miesiącu ciąży. Nie możesz tak się ubierać publicznie”

Abbie Herbert chętnie eksponuje swoje ciało, często ubiera się w topy, czy też krótkie spódniczki. Jednak jej obserwatorki nie kryją oburzenia: „Jesteś w 4 miesiącu ciąży. Nie możesz tak się ubierać publicznie”. Cięta riposta influencerki nie postawia wątpliwości. „Mam 26 lat i mogę ubierać się, jak chcę”, odpowiada Abbie, pokazując się w czekoladowych spodniach od garnituru i krótkim topie z długim rękawem w tym samym kolorze.

Przypominamy, że osób ciężarnych nie obowiązuje dress code i powinny ubierać się tak, aby czuły się komfortowo. Jedynym zastrzeżeniem są ubrania, które mocno uciskają brzuch (np. rajstopy, czy za ciasne jeansy), ale w tym przypadku taki stój… nie jest komfortowy.

Źródło: TikTok @abbieherbert

Piszemy też o:

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama