Dziecko z telefonem komórkowym w dłoni to w dzisiejszych czasach dość powszechny widok. Dziś już nawet niemowlęta są w stanie obsługiwać smartfona. Niestety dzieci, które zbyt wiele czasu spędzają z telefonem komórkowym, w przyszłości mogą mieć problemy z nauką. Dlatego zamiast dawać dziecku swój telefon komórkowy, podaruj mu interaktywną zabawkę, która pozytywnie wpłynie na rozwój malucha. Oto kilka powodów, dla których zabawkowy telefon jest lepszy od prawdziwego.

Reklama

Dostarcza wspaniałej zabawy

Szukając zabawek dla dziecka warto szukać takich, które doskonale rozumieją ideę uczenia poprzez zabawę. Uczący smartfonik szczeniaczka „Nagraj wiadomość” to zabawka, która ma wbudowane mnóstwo atrakcyjnych funkcji: od możliwości wybrania numeru Szczeniaczka i klikania w przyciski aplikacji aż po odtwarzanie muzycznej playlisty i nagrywanie specjalnej wiadomości na pocztę głosową, którą można następnie wielokrotnie odtwarzać! Dzięki czterem interaktywnym „aplikacjom”, ośmiu różnym emotikonom, kolorowym światełkom i realistycznym dźwiękom telefonu ta przypominająca prawdziwy smartfon zabawka na pewno przypadnie do gustu młodym wielbicielom nowoczesnych technologii. Jeśli zaś twoje dziecko chciałoby się dowiedzieć, jak wygląda tarczowy telefon, podaruj mu Telefonik dla gadułki. Nowa ulepszona wersja ma słodką buźkę, tarczę do wykręcania numerów, dźwięki imitujące dzwonek telefonu i ruszające się oczy! Dzięki sznurkowi Telefonik dla gadułki nigdy się nie zgubi i można zabrać go na spacer.

Fisher Price

Rozwija kreatywność

Dzieci uwielbiają udawać, że rozmawiają przez telefon. Dzięki Smartfonikowi szczeniaczka „Nagraj wiadomość” mogą uczyć się sztuki prowadzenia rozmów telefonicznych, słuchając wypowiedzi i piosenek. Realistyczny wygląd telefonu i radosne dźwięki zachęcają maluchy do korzystania z wyobraźni podczas udawanych rozmów telefonicznych i nie tylko! Z kolei Telefonik dla gadułki zachęci dziecko do zabawy w odgrywanie ról. Ta klasyczna zabawka ma teraz nowoczesny wygląd, ale zachowuje przy tym uroczy klasyczny charakter.

Fisher Price

Uczy literek i cyferek

Uczący smartfonik szczeniaczka „Nagraj wiadomość” to zabawka, która rozszerzy zakres wiedzy twojego malucha. Piosenki i wyrażenia uczą dzieci nazw dni tygodnia, emocji, prowadzenia rozmów, powitań i zwrotów grzecznościowych. Dzięki temu maluszek wzmocni również swe umiejętności komunikacyjne. Z kolei Telefonik dla gadułki uczy wykręcania numerów, przez co oswaja dziecko z cyferkami i uczy liczyć od 1 do 9. Żywe kolory, ruchome części i dźwięki stymulują zmysły malucha i zdolności motoryczne.

Fisher Price

Kształtuje rozwój mowy

Uczący smartfonik szczeniaczka „Nagraj wiadomość” i Telefonik dla gadułki to zabawki, które dostarczają radości i kształtują rozwój mowy malucha. Podczas, gdy dziecko podziwia wesołe światełka, słucha radosnych dźwięków i odgrywa różne role, uczy się jednocześnie liczenia, nazw dni tygodnia, rozmaitych emocji, powitań i zasad prowadzenia rozmów! To wspaniała zabawa, która przy okazji przeradza się we wczesną naukę.

Zobacz także
Fisher Price
Reklama

Więcej: Fisher-Price®

Reklama
Reklama
Reklama