Zdjęcia przychodzą z pomocą, gdy pamięć zawodzi lub gdy mamy ochotę przywołać miłe chwile. Gdy na nie patrzymy, wszystko w jednej chwili może odżyć – zapachy, emocje, a niekiedy także to, co działo się przed i po uchwyceniu kadru. Można śmiało stwierdzić, że zdjęcia to wspaniała pamiątka, która sprawdzi się również jako zawsze trafiony prezent. Poznaj usługi Fujifilm i spraw, by ulubione momenty ponownie ożyły!

Reklama

Podaruj bliskim kawałek historii

W ciągu całego roku wiele razy zastanawiamy się, co kupić najbliższym na święta, urodziny i z okazji innych wydarzeń. Tymczasem to właśnie wspomnienia utrwalone na poszczególnych kadrach mogą okazać się wyjątkowo udaną niespodzianką! Dlaczego? Wiele przedmiotów już mamy, coraz więcej rzeczy nas otacza (nierzadko nawet przytłacza), a brakuje nam czasu, który można spędzić z bliskimi. Dlatego też zdjęcia pozwolą przypomnieć chwile, które były piękne, radosne, nierzadko podniosłe, również wtedy, gdy nie można być razem. Wywołane odbitki można oprawić w subtelną ramkę lub stworzyć klasyczny album, udekorowany wedle autorskiego pomysłu.

FUJIFILM

Wielką zaletą tego pomysłu jest to, że zdjęcia bardzo często można zamówić przez stronę internetową – bez wychodzenia z domu i bez względu na porę. Gdzie wykonasz je szybko i w najwyższej jakości? Wystarczy wejść na stronę www.foto.fujifilm.pl i w edytorze wyselekcjonować, i co ważniejsze, wykadrować zdjęcia. Dlaczego jest to istotne? Obecnie zdjęcia najczęściej wykonujemy smarfonem, a co za tym idzie, występują znaczne różnice w proporcjach kadru w porównaniu z klasyczną odbitką 10x15 (format pocztówkowy). Dlatego w przypadku fotografii, gdzie istotne elementy znajdują się na jej skraju, automatycznie mogą zostać ucięte. Fujifilm to fotoserwis online, w którym można kadrować zdjęcia i tym samym mieć ma pełną kontrolę nad tym, jak finalnie będą wyglądać odbitki.
Na co jeszcze zwrócić uwagę, aby prezent był wspaniałą niespodzianką? Przede wszystkim na materiał do druku, gdyż to właśnie od niego w dużej mierze zależy jakość obrazu. Jeśli się na tym nie znasz, musisz wiedzieć, że świetny efekt zapewni szeroka gama papieru fotograficznego Fujifilm. To właśnie połączenie jego najwyższej klasy i trwałości z wykonaniem odbitek w lokalnych laboratoriach fotograficznych z wieloletnią tradycją i doświadczeniem zapewni im wyjątkową jakość, a ich nasycona barwa ucieszy oko każdego miłośnika prostokątnych lub kwadratowych, klasycznych zdjęć. Zrób przyjemność bliskim i zamów zdjęcia z odbiorem własnym lub dostawą do domu – jeszcze nigdy nie było to takie proste!

Zdjęcia w nietypowym wydaniu

Doskonałym pomysłem na prezent jest fotowydruk, czyli zdjęcie w dużym formacie. Dzięki temu ulubiony kadr np. z podróży, ślubu, domowej sesji lub rodzinnych okazji może posłużyć jako obraz (nawet w formacie 100x100 cm), którym udekorujesz ścianę w dowolnym pomieszczeniu. Co ważne, na stronie internetowej https://foto.fujifilm.pl możliwe jest także zamówienie druku w dużym formacie nie tylko na papierze fotograficznym, ale również na płótnach. Ponadto można tam wybrać również dodatkowe wykończenie, jakim jest np. podklejenie plakatu na piankę lub oprawienie w ramę. Tym samym jest to idealny prezent np. na zbliżający się Dzień Babci i Dziadka, walentynki, urodziny, chrzest lub po prostu pamiątka bez okazji.

FUJIFILM

Zadbaj o odpowiednie przechowywanie wspomnień

Karta w smartfonie czy dysk komputera zwykle są przepełnione. Trzymamy tam potężny kawałek naszych wspomnień, nie biorąc pod uwagę, że sprzęt może w każdej chwili zawieść, np. ulec awarii. Co wtedy z kadrami z przeszłości? Pamiątkowe chwile nierzadko giną bezpowrotnie. Jedyna szansa w pamięci! Chociaż ona także nie zawsze broni się przed zatarciem wspomnień…

Zobacz także
FUJIFILM

Świetnym pomysłem jest również systematyczne wykonywanie odbitek. Klasyczne zdjęcia wywołane na papierze Fujifilm zachowują trwałość na lata, mają doskonałą jakość. Dowodem na to jest to, że ich zdjęcia mogą przetrwać nawet do 50 lat, zachowując niezmienioną jakość i kolorystykę! W dostępnym na ich stronie kreatorze można wybrać odbitki w formacie prostokątnym 10x15, 20x30, 21x30 na papierze STANDARD, PROFESJONALNYM, PREMIUM, MATOWE LUB BŁYSZCZĄCE z ramką lub bez, ale także zdjęcia kwadratowe. Bez względu na szczegóły wyboru, odbitki będą prawdziwą gratką dla miłośnika fotografii, którego ucieszą zachowane na lata wspomnienia.

Reklama

Materiał powstał z udziałem marki FUJIFILM

Reklama
Reklama
Reklama