W jajkach KINDER można znaleźć nowe zabawki! Kolekcja Natoons już skradła serca małych i dużych miłośników ich składania. Ale zabawki Natoons to nie wszystko. Wciąż dostępna jest bezpieczna zabawa w wirtualnym świecie połączona z edukacją – czyli aplikacja ApplayDu – i korzysta z niej blisko 7.500 polskich rodzin. Jej wielopoziomowa i różnorodna struktura, a także stałe urozmaicanie o nowe gry i edukacyjne zabawy, wolne od reklam i dostosowane do grupy wiekowej dzieci, sprawia, iż Polsce aplikacja została pobrana już ponad 418 000 razy. Do tej pory w wirtualnych przygodach brało udział ponad 600 postaci – teraz dołączyło do nich 16 nowych bohaterów właśnie z kolekcji Natoons.

Reklama

Nowe figurki Natoons zachwycają najmłodszych!

Wśród nowych figurek KINDER Niespodzianki znajdują się następujące zwierzęta z Ameryki Północnej: aligator, mulak, orzeł, bóbr, niedźwiedź brunatny, lis, zając, orka, ryś, puma, szop pracz, wiewiórka, żółw, biały niedźwiedź, wilk i dzięcioł. Wystarczy je zeskanować, aby ożywić je w ApplayDu. Dzięki wykorzystaniu w aplikacji nowoczesnej technologii AR (rozszerzona rzeczywistość) rzeczywistość cyfrowa łączy się ze światem, w którym przebywamy fizycznie, co ostatecznie pozwala wchodzić w interakcję z ożywionymi postaciami i nadaje zabawie wyjątkowy wymiar!
Co ważne, w aplikacji można dowiedzieć się wielu ciekawostek o zwierzętach Ameryki Północnej, w tym m.in. czym się żywią, gdzie mieszkają oraz po jakich dźwiękach je rozpoznamy.

Zobacz nasze wideo! Który zwierzak podoba ci się najbardziej?

Aplikację ApplayDu można pobrać całkowicie bezpłatnie z Google Play oraz App Store.

Zobacz także
Reklama

Materiał powstał z udziałem marki KINDER Niespodzianka

Reklama
Reklama
Reklama