Plaża, słońce, szum morza, piękny apartament, a do tego mnóstwo atrakcji dla dzieci… Brzmi jak marzenie? Być może, ale takie, które bardzo łatwo możesz spełnić bez konieczności kupowania kosztownych zagranicznych wycieczek. Wystarczy, że wybierzesz się do Villa Mare.

Reklama

Villa Mare, czyli wakacje marzeń

Villa Mare jest obiektem wypoczynkowym położonym nad Bałtykiem. Na gości czekają piękne i wygodne apartamenty wyposażone w aneksy kuchenne ze zmywarkami, lodówko-zamrażarki, płytami ceramicznymi, tosterami, ekspresami ciśnieniowymi do kawy oraz pełną zastawą kuchenną i stołową. W salonie znajdziesz wygodne sofy, telewizory plazmowe z DVD.

materiały prasowe

To wszystko sprawi, że w Villa Mare poczujesz się jak w domu. A jeśli będziesz chciała się zrelaksować, wystarczy, że wskoczysz do basenu z podgrzewaną wodą lub gorącej japońskiej bani, pójdziesz do sauny, zrobisz grilla lub po prostu odpoczniesz na wygodnym leżaku, czytając ulubioną książkę lub surfując po Internecie. A co w tym czasie będą robić twoje pociechy? Oczywiście świetnie się bawić, bo…

Zobacz także

Villa Mare jest przyjazna dzieciom

Villa Mare to obiekt przygotowany z myślą o rodzinach z dziećmi. Najmłodsi goście mogą do woli bawić się na dużym i pięknie zagospodarowanym terenie, gdzie znajduje się plac zabaw z piaskownicą i huśtawkami, domek piracki, trampolina, boisko do siatkówki i ścianka do wspinaczki.

materiały prasowe
Reklama

Tu twój maluch będzie mógł wyładować swoją niespożytą dziecięca energię, a nad jego bezpieczeństwem będą czuwały kamery monitoringu. Cały obiekt jest dostępny tylko dla naszych gości, a brama – zamykana na pilota, dlatego możesz mieć pewność, że twoje dziecko będzie tu bezpieczne. A jeśli będziecie mieli ochotę wybrać się na spacer na plażę czy do lasu, wystarczy, że wypożyczysz spacerówkę i już możecie zwiedzać okolicę. Kraina relaksu w Villa Mare czeka na ciebie i twoją rodzinę.

Reklama
Reklama
Reklama