Dzień Dziecka
AdobeStock
Patronaty

Konkurs "Napisz jak świętujesz Dzień Dziecka i wygraj wspaniałe zabawki!"

Miłe wydarzenia z dzieciństwa pamięta się nawet przez całe życie. Napisz, w jaki sposób świętujesz Dzień Dziecka i wygraj jedną z nagród, która dostarczy Twemu dziecku jeszcze więcej radości!

Podstawą udanego Dnia Dziecka, oprócz prezentu, jest przede wszystkim czas, jaki poświęcamy naszym pociechom. Chwila, kiedy najmłodszy członek rodziny znajduje się w centrum zainteresowania, jest dla dziecka naprawdę wyjątkowa.

Jak miło spędzić czas z okazji Dnia dziecka?

Dzień Dziecka to doskonała okazja, by spełnić choć jedno marzenie swojego malucha. Możemy na przykład zabrać go w miejsce, gdzie aktywnie spędzi czas albo podarować mu wymarzoną zabawkę. Wspaniałym prezentem może być również małe przyjęcie z pysznymi lodami lub pizzą i zakazaną na co dzień watą cukrową. Jeżeli tylko jest ciepło, możesz również urządzić piknik w parku – wystarczy, że weźmiesz ze sobą koc i jakieś przekąski. W ten wyjątkowy dzień, zamiast iść z maluchem na osiedlowy placyk, możesz zabrać pociechę do sali zabaw ze zjeżdżalnią oraz basenem pełnym kolorowych piłeczek. Pomysłów na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem jest naprawdę wiele! A Ty jak planujesz spędzić ten dzień ze swoją pociechą? Czy chciałabyś sprawić, aby Wasz wspólny czas był naprawdę niezapomniany? Weź udział w konkursie, napisz jak świętujesz Dzień Dziecka i wgraj jedną ze wspaniałych zabawek! Wśród nagród konkursowych są zabawki dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat.

Do wygrania jedna z nagród

logo K's Kids
K's Kids
Klocki "Połącz i słuchaj" - Pojazdy od K's Kids - połącz je ze sobą i posłuchaj czterech różnych odgłosów pojazdów: straży pożarnej, helikoptera, statku oraz pociągu. Każdy z klocków posiada sześć stron, na których dziecko może rozpoznać cztery pojazdy. Na dodatkowych dwóch stronach widnieją cyfry, dzięki którym maluch może nauczyć się liczyć.

kostka pojazdy K's Kids
K's Kids


logo K's Kids
K's Kids
Klocki "Połącz i słuchaj" - Zwierzęta od K's Kids - połącz je ze sobą i posłuchaj czterech różnych odgłosów zwierząt: kwakania kaczki, miauczenia kota, beczenia owcy oraz szczekania psa. Każdy z klocków posiada sześć stron, na których dziecko może rozpoznać cztery zwierzątka. Na dodatkowych dwóch stronach widnieją cyfry, dzięki którym maluch może nauczyć się liczyć.

kostka zwierzęta K's Kids
K's Kids

 

logo K's Kids
K's Kids
Kostka "Słuchaj, klaszcz i śpiewaj" od K's Kids - dzięki niej Twoje dziecko stanie się małym muzykiem. Kostka jest wspaniałą zabawką rozwijającą u dzieci poczucie rytmu i muzyki. Zabawkę można ustawić w trzech różnych rytmach: słuchaj, klaszcz lub śpiewaj. Tryb „słuchaj” - gdy dziecko podrzuci kostkę i ta ułoży się nadrukiem do góry, kostka zagra melodię. Kostka oferuje 6 różnych melodii. Tryb „klaszcz” - w tym trybie dziecko usłyszy 3 różne melodie, które zachęcają je do klaskania. Tryb „śpiewaj” - oferuje 6 wesołych piosenek wykonanych przez ludzi i zwierzęta, które zachęcają dziecko do wspólnego śpiewu.
kostka Słuchaj, klaszcz i śpiewaj K's Kids
K's Kids


logo Tiny Love
Tiny Love
Karuzela podróżna "Zabawa na łące" od Tiny Love - dzięki kombinacji muzyki i ruchu, pobudzi zmysły Twojego dziecka, a także umożliwi mu stopniowe przygotowanie się do snu, gdy jest ono śpiące. Karuzela odtwarza nieprzerwanie 5 melodii do 30 minut - muzyka  zajmuje i relaksuje Twoją Pociechę jednocześnie wzmacnia rozwój sensoryczny. Karuzela posiada uniwersalne zapięcie pasuje do większości łóżeczek podróżnych, kojców, fotelików samochodowych, wózków i kołysek. A tą wyjątkową przenośną karuzelę podróżną możesz zabrać prawie wszędzie.
Karuzela Tiny Love
Tiny Love


logo Tiny Love
Tiny Love
Karuzela podróżna "Świat Małej Księżniczki" od Tiny Love - odtwarza nieprzerwanie 5 melodii do 30 minut,  zajmuje i relaksuje Twoją pociechę, jednocześnie wzmacniając rozwój sensoryczny. Posiada kolorowe, pluszowe zwisające maskotki - myszkę, ptaszka i liska, które obracają się spokojnym rytmem o 360 stopni. Uniwersalne zapięcie pasuje do większości łóżeczek podróżnych, kojców, fotelików samochodowych, wózków i kołysek. Ponieważ jest przenośna, możesz ją zabrać wszędzie!
Karuzela Tiny Love
Tiny Love


logo Tiny Love
Tiny Love
Karuzela podróżna - "Mała księżniczka" od Tiny Love - odtwarza nieprzerwanie 5 melodii do 40 minut, zajmuje i relaksuje pociechę, wzmacniając jej rozwój sensoryczny. Posiada kolorowe, pluszowe zwisające maskotki - kwiatuszek, pszczółka, motylek, które obracają się spokojnym rytmem o 360 stopni. Uniwersalne zapięcie pasuje do większości łóżeczek podróżnych, kojców, fotelików samochodowych, wózków i kołysek. Karuzelę można zabrać ze sobą wszędzie!
Karuzela Tiny Love
Tiny Love
             

logo Smart Like
Smart Trike
Smart Trike Składany rowerek Folding Trike 700 8w1 - stworzony dla dzieci już od 6 miesiąca życia i zaprojektowany w taki sposób, aby z łatwością złożyć go do kompaktowych rozmiarów i przechowywać w dowolnym miejscu. Rowerek jest łatwy w montażu i nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Wystarczy kilka kliknięć i już jest złożony lub rozłożony. Rowerek rośnie razem z dzieckiem dopasowując się do kolejnych etapów rozwoju dziecka. Został wyposażony w amortyzatory oraz technologię Touch Steering™, umożliwiającą manewrowanie rowerkiem za pomocą delikatnego dotyku.
Rowerek Smart Trike
Smart Trike

logo Tots
Tots
Plecak dla dziecka Tots - Wiewiórka, Królik, Lis -  idealny wybór dla najmłodszych, którzy rozpoczynają swoje pierwsze przygody. Wiele przegródek i kieszeni do przechowywania napojów, przekąsek, zabawek i innych niezbędnych rzeczy, sprawią, że dziecko będzie idealnie przygotowane do podejmowania nowych wyzwań. Wysoka jakość wykonania oraz przemiłe postacie będą towarzyszyć dziecku przez bardzo długi czas i staną się ich nieodłącznymi kompanami. Plecaczek wykonany z łatwego do czyszczenia neoprenu.


Plecak Tots
Tots
 
Plecak Tots
Tots
Plecak Tots
Tots


Wypełnij ankietę i wygraj!

Chcesz poznać więcej produktów? Zajrzyj na: Marko

logo K's Kids
K's Kids
  
logo Tiny Love
Tiny Love
 
logo Smart Like
Smart Like
logo Tots
Tots

Karuzela Tiny Love
Marko
Rozwój
Cechy idealnej karuzeli dla dziecka
Każde niemowlę potrzebuje równowagi pomiędzy czasem zabawy i odpoczynku. Bardzo często jedną z pierwszych zabawek w życiu dziecka jest karuzela. Podpowiadamy, dlaczego warto ją mieć.

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'bP.rEI_ogGHwA7i6IGlfl.VmDfyRaFtjjuxBqFVasg..Z7', 'qhhmilpgxa', 'csrqqvakdomuxnmwhqxmcjjuevne']); Karuzela do łóżeczka to jeden z najchętniej wybieranych przez rodziców gadżetów. Dziecko, które przez pierwsze miesiące spędza większość czasu na plecach, może rozwijać swoją ciekawość słuchając muzyki i wpatrując się w kolorowe zabawki, krążące nad głową. Jaką karuzelę wybrać? Maluchy potrzebują ustalonego rytmu dnia oraz rozdzielenia czasu pomiędzy zabawą a odpoczynkiem. Karuzela to świetny wynalazek, który rozwija zmysły i wyobraźnie dziecka, a jednocześnie działa kojąco. Oprócz tego pomaga maluchowi rozwijać koordynacje wzrokową oraz wzmacniać mięśnie oczu. Jeśli szukasz idealnej karuzeli, wybierz „Zabawę na łące” od Tiny Love . Każde dziecko potrzebuje rutynowego stanu przejściowego pomiędzy czasem zabawy i odpoczynku. Karuzela Tiny Love, dzięki kombinacji muzyki i ruchu, pobudzi zmysły Twojego bawiącego się maleństwa, a także umożliwi mu stopniowe przygotowanie się do snu, gdy jest ono śpiące. Zabawka "rośnie" razem z dzieckiem - można ją zamienić w przenośną pozytywkę.     Unikalny styl poruszania się karuzeli w 4 różne strony, absorbuje uwagę dziecka i pobudza koordynację wzrokową. Karuzela jest nachylona pod właściwym kątem do leżącego dziecka, aby mogło ono widzieć elementy karuzeli.  Szukasz czegoś nietypowego dla swojej pociechy? Karuzela Magiczna 3 w 1 z projektorem wyświetla obrazki na górnej części zabawki, a kiedy dziecko jest już nieco starsze można zdemontować karuzelę i pozostawić pozytywkę z projektorem obrazków na suficie. Dostosowana jest do dwóch etapów rozwoju malucha. Do 5 miesiąca służy dziecku jako karuzela z baldachimem oraz słodkimi, kolorowymi 3...

Marko prezentownik
Adobe Stock
Gry i zabawy
Najlepsze prezenty świąteczne dla malucha [12 POMYSŁÓW]
Wybór gwiazdkowego upominku dla dziecka nie jest prostym zadaniem. Zwłaszcza w okresie przedświątecznym łatwo pogubić się wśród kolorowych, kuszących nowościami sklepowych półek. Dlatego przychodzimy z gotowym rozwiązaniem. Oto 12 propozycji, które zachwycą nie tylko maluchy, ale i rodziców!

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', 'd2M7KYbkMGRVey0YNpun68PJ33gW2zu4lmk4d9tGmlz..7', 'vfhsqnfqqp', 'gdsyhzrkkdvxmrmmkwcoxtlfvdnm']); Priorytetem jest, oczywiście, zachwyt dziecka i zainteresowanie go zabawką. Jednak to, na co warto zwrócić uwagę, to walory edukacyjne i rozwojowe prezentu oraz – oczywiście – gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie propozycje z naszej listy spełniają te wymogi. Pozostaje więc najtrudniejsze – wybór tego, co najbardziej przypadnie do gustu bobasowi. 1. Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Magiczna Kraina (czarno-biała) Mata edukacyjna będzie doskonałym prezentem już dla najmłodszych dzieci. Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Magiczna Kraina czarno-biała to najlepsza mata dla noworodków ze względu na kolorystykę . Noworodki potrafią rozróżniać jedynie skrajne kontrasty, dlatego czarno-biała grafika tak dobrze na nie wpływa, ponieważ jest dużo łatwiejsza do wykrycia i wspiera rozwój wzroku i mózgu. Już od pierwszych dni życia zabawki w biało-czarnych kolorach będą stymulować wzrok dziecka . Duże oczy i uśmiechnięte buźki zwierzątek w kontrastujących kolorach dużo bardziej przykuwają uwagę dziecka i ułatwiają mu skupianie się na danym obiekcie. Matę uzupełnia miękka książeczka z wyraźnymi grafikami zachęca dziecko do podnoszenia główki, czym przyczynia się do przedłużania czasu spędzanego przez malucha na brzuszku. Unikalny design maty pozwala na dostosowanie przestrzeni do potrzeb dziecka. Brzegi maty, które można połączyć, przesuwany łącznik pałąków oraz pierścienie dla łatwiejszego przemieszczania zabawek na pałąkach ułatwią korzystanie z wszystkich wieszanych akcesoriów! Muzyczna zabawka rozwija zdolności poznawcze i zapewnia stymulację zmysłów malucha. Niezwykłym atutem zabawki jest karuzelka dla...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach
Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19
Partner
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Partner
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Partner
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Partner
Polecamy
Porady
jak pobrać bon turystyczny
Prawo i finanse
Jak pobrać i aktywować bon turystyczny: instrukcja rejestracji na PUE ZUS (krok po kroku)
Milena Oszczepalińska
ukraińskie imiona
Imiona
Ukraińskie imiona: męskie i żeńskie + tłumaczenie imion ukraińskich
Joanna Biegaj
cytaty na urodziny
Cytaty i przysłowia
Mądre i piękne cytaty na urodziny –​ 22 sentencje urodzinowe
Joanna Biegaj
Ile dać na Chrzest?
Święta i uroczystości
Ile wypada dać na chrzciny w 2022 roku? – kwoty dla rodziny, chrzestnych i gości
Luiza Słuszniak
gdzie nad morze z dzieckiem
new badge ranking small
Niemowlę
Gdzie nad morze z dzieckiem? TOP 10 sprawdzonych miejsc dla rodzin z maluchami
Hanna Szczesiak
ospa u dziecka a wychodzenie na dwór
Zdrowie
Ospa u dziecka a wychodzenie na dwór: jak długo będziecie w domu? Czy podczas ospy można wychodzić?
Milena Oszczepalińska
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki (urlop na dziecko) – wszystko, co trzeba wiedzieć o nowym urlopie
Joanna Biegaj
pesel po 2000
Prawo i finanse
PESEL po 2000 - zasady jego ustalania
Agnieszka Majchrzak
hiszpańskie imiona
Imiona
Najczęściej nadawane hiszpańskie imiona - ich znaczenie oraz polskie odpowiedniki
Joanna Biegaj
Bon turystyczny: jak wykorzystać w 2022?
Aktualności
Gdzie można wykorzystać bon turystyczny – lista podmiotów + zmiany przepisów
Ewa Janczak-Cwil
Urlop ojcowski
Prawo i finanse
Urlop ojcowski 2022: ile dni, ile płatny, wniosek, dokumenty
Magdalena Drab
przedmioty w 4 klasie
Aktualności
Jakie są przedmioty w 4 klasie szkoły podstawowej w roku szkolnym 2022/2023? [LISTA]
Ewa Janczak-Cwil
300 plus
Prawo i finanse
300 plus 2022 – dla kogo, kiedy składać wniosek?
Małgorzata Wódz
na komary dla niemowląt
Zdrowie
Co na komary dla niemowląt: co wolno stosować, czego unikać?
Ewa Janczak-Cwil
urwany kleszcz
Zdrowie
Urwany kleszcz: czy usuwać główkę kleszcza, gdy dojdzie do jej oderwania?
Ewa Janczak-Cwil
Bon turystyczn atrakcje dla dzieci
Czas wolny
Bon turystyczny – atrakcje dla dzieci, za które można płacić bonem
Ewa Janczak-Cwil
300 plus dla zerówki 2021
Aktualności
300 plus dla zerówki w 2022 roku – czy Dobry Start obejmuje sześciolatki?
Joanna Biegaj
rekrutacja do liceum
Wychowanie
Jak wygląda rekrutacja do liceum 2022/2023? Jak dostać się do dobrego liceum?
Joanna Biegaj