testujemy chusteczki baby dove
Archiwum prywatne
Patronaty

Mamy przetestowały chusteczki Baby Dove. Jak je oceniły?

Skóra dziecka jest bardzo podatna na podrażnienia, dlatego trzeba o nią właściwie dbać. Odkryj chusteczki pielęgnacyjne Baby Dove, które zostały przetestowane nie tylko przez pediatrów, ale również przez mamy.

Podstawą pielęgnacji skóry niemowlęcia jest częsta zmiana pieluszki, używanie odpowiednich preparatów ochronnych, a także dbanie o czystą buzię i rączki po posiłku. Poprosiłyśmy mamy, aby przetestowały chusteczki pielęgnacyjne Baby Dove, które są hipoalergiczne i zostały zaakceptowane przez pediatrów. Czy zyskały również przychylność mam?

 

Delikatne, wydajne, o przyjemnym zapachu

 

100% mam twierdzi, że Baby Dove Rich Moisture pozostawiły skórę dziecka czystą i delikatnie pachnącą, a 99 % uznało że po ich użyciu skóra była nawilżona. Zdaniem większości mam, chusteczki Baby Dove mają przyjemny zapach i nie powodują uczuleń ani podrażnień. Co więcej, pomagają w zagojeniu się zmian skórnych, a także pozostawiają skórę maluszka miękką i zadbaną. Są idealne do przemywania w ciągu dnia zarówno twarzy, rączek jak i pupy dziecka. 95% testerek, jako zaletę wskazała to, że chusteczki Baby Dove są wydajne i wyciągają się pojedynczo z opakowania. Mamy twierdzą, że chusteczki są dobrze nasączone, mają przyjemny, odświeżający zapach i są dość grube. Można nimi łagodnie usuwać brud, bez konieczności pocierania i zbędnego wysiłku. Przydają się zarówno na spacerze, jak i w domu przy zmianie pieluszki. Uwagę testerek zwróciło również szczelne zamknięcie opakowania, które nie naraża produktu na wysychanie. Po zakończeniu testowania 96% mam uznało, że chusteczki spełniły ich oczekiwania, a 92% kobiet deklaruje, że ponownie sięgnie po kolejne opakowanie.

testujemy chusteczki baby dove
Archiwum prywatne

 

Co jeszcze mamy sądzą na temat chusteczek Baby Dove?

 

 • Chusteczki są wygodne w użyciu, delikatne, wydajne. Przyjemnie pachą, a co ważne, pozostawiają skórę dziecka czysta i pachnącą. Nie podrażniają, są delikatne i miękkie. Jestem bardzo zadowolona.
 • Bardzo chciałam przetestować chusteczki Baby Dove, ponieważ skóra mojego dziecka jest bardzo wrażliwa, każde dotychczas używane chusteczki przyczyniały się do powstawania mniejszych lub większych podrażnień. Do testu chusteczek Dove podeszłam ostrożnie, lecz pełna nadziei. I nie zawiodłam się! Po zużyciu całej paczki ani razu nie zauważyłam podrażnionej ani zaczerwienionej skóry. Chusteczki Baby Dove nawilżają skórę. Jestem zadowolona i na pewno kupię je ponownie.
 • Od dawna poszukujemy chusteczek idealnych. Nie wszystkie produkty dostępne na rynku spełniają wszystkie kryteria, które dawałyby poczucie zadowolenia. Nowe chusteczki Baby Dove delikatnie pachną, są odpowiednio nawilżone, nie wysychają. Co ważne, pozostawiają skórę mojego dziecka czystą i zadbaną. Nie powodują także żadnych podrażnień, wykwitów, ani odparzeń. Świetnie, że produkt przeznaczony dla dzieci posiada tak delikatny skład, a jednocześnie tak dobrze dba o higienę malucha. 
 • Nawilżają, nie podrażniając skóry. Maluszek przyjął chusteczki w 100 procentach. Zero alergii i podrażnień. Skóra jest delikatna i wyczyszczona. Używaliśmy ich zarówno do czyszczenia brudnej skóry jak również do wycierania czystych rączek. 
 • Zamknięcie szczelne, chusteczki Baby Dove nie wysychają, bo taśma szczelnie przylega do opakowania. 
 • Jestem zadowolona z chusteczek. Oczyszczają i nie podrażniają delikatnej skóry mojego dziecka. 
 • Chusteczki Baby Dove dobrze czyszczą skórę dziecka, bez względu na to czy to pupa czy buzia. Nie powodują podrażnień, pozostawiają skórę nawilżoną. 
 • Moja opinia jest bardzo pozytywna, chusteczki nie są zbyt cienkie, są dobrze nasączone, ładnie pachną, są delikatne, nie podrażniają skóry dziecka, skutecznie usuwają kupkę.


testujemy chusteczki baby dove
Archiwum prywatne

 

 • Bardzo fajne chusteczki, spodobał mi się ich zapach i miękkość, nie podrażniły pupy ani buzi mojego maluszka, warte polecenia bo są wydajne.
 • Używamy je przy zmianie pieluchy a także do mycia rączek dziecka przed i po jedzeniu. Do buzi także. Nie wystąpiły żadne podrażnienia ani wysuszenie skóry. 
 • Nie podrażniają skóry, są delikatne, odpowiednio nasączone i wydajne. Zaskoczyło mnie szczelne zamkniecie. Zazwyczaj przy częstym otwieraniu golonka traci swoje właściwości. W tych chusteczkach jest szczelna i nie naraża produktu na wysychanie. 
 • Chusteczki Baby Dove to dobrej jakości produkt dla dzieci. Bez wahania mogę polecić wszystkim obecnym i przyszłym mamom. 
 • To bardzo delikatne, a zarazem mięciutkie i wytrzymałe chusteczki. Nie wywołują reakcji alergicznej, co bardzo mnie ucieszyło, bo córcia ma uczulenie na niektóre kosmetyki dla dzieci. Dove nas nie zawiódł. 

małe dziecko z niebieskimi oczami - dziewczynka niemowlę
AdobeStock
Patronaty
Mamy przetestowały nawilżane chusteczki Kindii Pure. Co o nich sądzą?
Poprosiliśmy aż 50 mam, by przetestowały dla nas chusteczki Kindii Pure przeznaczone do wrażliwej skóry dziecka. Co powiedziały nam o tej nowości do pielęgnacji skóry dzieci? Oto konkrety i same praktyczne informacje.

var _gde_qahlflqqxa = new Image(1,1); _gde_qahlflqqxa.src='https://edipresse.hit.gemius.pl/redot.gif?l=8/tstamp='+(new Date()).getTime()+'/id=0tWVVGLlUZvVh6Q9ffPm5sQ8Dht_7Y8QRTcKBxdiw_z.q7/stparam=qahlflqqxa/fastid=dncamyebycbsjxmrpyivlibcykld'; Skóra noworodków i niemowląt jest o wiele cieńsza i delikatniejsza. Jej mechanizmy ochronne dopiero się tworzą i rozwijają. Zarówno promienie UV, wysoka i niska temperatura, substancje chemiczne, jak i zanieczyszczenia mogą być dla niej zagrożeniem. Dlatego trzeba ją chronić. Ale należy to robić umiejętnie! Podrażnienia, odparzenia czy wysuszenie skóry zdarza się bardzo często. Dlatego tak ważne jest, by używać produktów do pielęgnacji skóry, które są niezwykle delikatne.  Jak pielęgnować skórę maluszka? Szczególnie na tego typu problemy narażona jest skóra w okolicy podpieluszkowej, dlatego maluszek musi być jak najczęściej przewijany. Także wtedy, gdy śpi. Dziecko może być nie przewijane do maksymalnie 3 godzin. W tak regularnej pielęgnacji pomogą szybko i skutecznie praktyczne nawilżane chusteczki. Najlepsze są te specjalnie przeznaczone dla noworodków i niemowląt. Nie zapominaj też nigdy o oczyszczaniu wszelkich fałdek i o tzw. wietrzeniu pupy maluszka. Niech pobiega trochę bez pieluszki! Jakie są najlepsze chusteczki dla dzieci? Prawidłowa pielęgnacja maluszka jest najważniejsza i to od pierwszych dni. Co do tego nie ma wątpliwości. Skóra maluszków jest wrażliwa i od razu reaguje na działanie szkodliwych substancji chemicznych zawartych w produktach do pielęgnacji. Dlatego warto szukać tych, z jak najkrótszym i bezpiecznym składem. To, co spodobało się najbardziej mamom w testowanych chusteczkach Kindii Pure , to właśnie ograniczona liczba składników bez kompozycji zapachowej . Tę charakterystyczną cechę wymienia aż 98% naszych testerek! Pielęgnacja i codzienne życie z maluszkiem Bez nawilżanych chusteczek...

Baby Dove chusteczki
Baby Dove
Pielęgnacja
Przetestuj pielęgnacyjne chusteczki Baby Dove
Prawidłowe dbanie o skórę maluszka, poprzez używanie odpowiednich preparatów, to podstawa. Weź udział w testowaniu chusteczek Baby Dove i odkryj ich właściwości pielęgnacyjne!

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', '.Wqaz6do976ewIOBI2Fl88TY.oOZLAddb68pNUl6.In.47', 'nkdidugrvr', 'mtywtegbqkgonjarcmkzkashjfle']); Jako rodzic wiesz, jak ważne jest, aby skóra dziecka była czysta, czy to po każdej zmianie pieluchy, czy codziennych aktywnościach. Zadbaj o delikatną skórę swojego dziecka, testując 1 z 100 opakowań chusteczek Baby Dove. Dzięki nim będziesz mieć pewność, że właściwie dbasz o komfort swojego maluszka. Jak prawidłowo dbać o skórę dziecka? Skóra małych dzieci, a szczególnie noworodków i niemowląt, jest cieńsza i mniej sprężysta od skóry osoby dorosłej, a jej komórki luźno przylegają do siebie. Płaszcz lipidowy wolniej się odtwarza, co może powodować nadmierną utratę wody i zwiększoną suchość. Dlatego podczas codziennej pielęgnacji stosuj produkty, które nie tylko oczyszczają skórę dziecka, ale również pozostawiają ją nawilżoną i miękką. Skóra niemowlęcia narażona jest na częsty kontakt z drażniącymi substancjami, takimi jak mocz czy kał. Pamiętaj zatem o częstej zmianie pieluszki, a także o oczyszczaniu pupy maluszka, najlepiej chusteczkami pielęgnacyjnymi , które są przeznaczone do delikatnej skóry noworodków i niemowląt. Takie chusteczki są bardzo przydatne, zwłaszcza wtedy, gdy wybierasz się na spacer z maleństwem. Pielęgnacja za pomocą chusteczek Skóra dziecka jest bardzo podatna na podrażnienia, dlatego w trosce o komfort maluszka warto sięgnąć po pielęgnacyjne chusteczki Baby Dove , które są delikatne jak woda i które sprawiają, że zmiana pieluszki przebiega szybko i sprawnie. Chusteczki zostały wzbogacone o składniki nawilżające. Delikatnie oczyszczają i pomagają chronić przed przyczyną pieluszkowego zapalenia skóry.  Pozostawiają  skórę nawilżoną i miękką. Są idealne do codziennego użytku w domu oraz...

Baby Dove
Baby Dove
Patronaty
KONKURS: Wygraj kosmetyki Baby Dove!
Napisz, kiedy pierwszy raz poczułaś, że jesteś mamą. Najpiękniejsze i najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy jednym z aż 100 zestawów świetnych kosmetyków dla dzieci Baby Dove.

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', '.Wqaz6do976ewIOBI2Fl88TY.oOZLAddb68pNUl6.In.47', 'wbhgqssqty', 'nxglimgfpwjwkseazymsmcmejnmd']);   Jak pielęgnować skórę maluszka? Czy wiesz, że skóra Twojego dziecka może być nawet do 30% cieńsza niż Twoja? Dlatego do pielęgnacji ciała maluszka potrzebujesz wyjątkowo delikatnych kosmetyków. Najlepiej stosować takie produkty pielęgnacyjne, które zapewnią nawilżenie od stóp do głów. Dlatego właśnie powstała linia produktów Baby Dove Rich Moisture , po użyciu których skóra niemowlęcia pozostaje naturalnie nawilżona. Wszystkie produkty są hipoalergiczne, przetestowane dermatologicznie, zatwierdzone przez pediatrów i mogą być stosowane już od pierwszych dni życia. W tej gamie produktów odnajdziesz m.in. emulsję do mycia ciała i włosów, kostkę myjącą czy balsam, które zawierają substancje nawilżające, aby skóra była wyraźnie miękka i nawilżona przez cały dzień. Dla skóry głowy i włosów dziecka przeznaczony jest szampon, który pozostawia włosy czyste i miękkie. W trakcie przewijania wypróbuj pielęgnacyjne chusteczki, które są delikatne jak woda i dokładnie oczyszczają okolice pieluszkowe. Seria kosmetyków pielęgnacyjnych Baby Dove Rich Moisture zapewni Twojemu dziecku pielęgnację od stóp do głów. Chcesz ją mieć? Odpowiedź na nasze konkursowe pytanie i wygraj! Weź udział w konkursie Nie ma idealnych mam – są tylko prawdziwe. Wiele kobiet zastanawia się̨ czy są wystarczająco dobrymi mamami dla swoich pociech. Gdy po dziewięciu miesiącach upragnione maleństwo wreszcie przychodzi na świat, reakcje mam są bardzo różne. A jak było w twoim przypadku? Weź udział w  konkursie i napisz, kiedy po raz pierwszy poczułaś, że jesteś mamą . Najpiękniejsze i najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy 1 z 100...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj