testujemy chusteczki baby dove
Archiwum prywatne
Patronaty

Mamy przetestowały chusteczki Baby Dove. Jak je oceniły?

Skóra dziecka jest bardzo podatna na podrażnienia, dlatego trzeba o nią właściwie dbać. Odkryj chusteczki pielęgnacyjne Baby Dove, które zostały przetestowane nie tylko przez pediatrów, ale również przez mamy.

Podstawą pielęgnacji skóry niemowlęcia jest częsta zmiana pieluszki, używanie odpowiednich preparatów ochronnych, a także dbanie o czystą buzię i rączki po posiłku. Poprosiłyśmy mamy, aby przetestowały chusteczki pielęgnacyjne Baby Dove, które są hipoalergiczne i zostały zaakceptowane przez pediatrów. Czy zyskały również przychylność mam?

 

Delikatne, wydajne, o przyjemnym zapachu

 

100% mam twierdzi, że Baby Dove Rich Moisture pozostawiły skórę dziecka czystą i delikatnie pachnącą, a 99 % uznało że po ich użyciu skóra była nawilżona. Zdaniem większości mam, chusteczki Baby Dove mają przyjemny zapach i nie powodują uczuleń ani podrażnień. Co więcej, pomagają w zagojeniu się zmian skórnych, a także pozostawiają skórę maluszka miękką i zadbaną. Są idealne do przemywania w ciągu dnia zarówno twarzy, rączek jak i pupy dziecka. 95% testerek, jako zaletę wskazała to, że chusteczki Baby Dove są wydajne i wyciągają się pojedynczo z opakowania. Mamy twierdzą, że chusteczki są dobrze nasączone, mają przyjemny, odświeżający zapach i są dość grube. Można nimi łagodnie usuwać brud, bez konieczności pocierania i zbędnego wysiłku. Przydają się zarówno na spacerze, jak i w domu przy zmianie pieluszki. Uwagę testerek zwróciło również szczelne zamknięcie opakowania, które nie naraża produktu na wysychanie. Po zakończeniu testowania 96% mam uznało, że chusteczki spełniły ich oczekiwania, a 92% kobiet deklaruje, że ponownie sięgnie po kolejne opakowanie.

testujemy chusteczki baby dove
Archiwum prywatne

 

Co jeszcze mamy sądzą na temat chusteczek Baby Dove?

 

 • Chusteczki są wygodne w użyciu, delikatne, wydajne. Przyjemnie pachą, a co ważne, pozostawiają skórę dziecka czysta i pachnącą. Nie podrażniają, są delikatne i miękkie. Jestem bardzo zadowolona.
 • Bardzo chciałam przetestować chusteczki Baby Dove, ponieważ skóra mojego dziecka jest bardzo wrażliwa, każde dotychczas używane chusteczki przyczyniały się do powstawania mniejszych lub większych podrażnień. Do testu chusteczek Dove podeszłam ostrożnie, lecz pełna nadziei. I nie zawiodłam się! Po zużyciu całej paczki ani razu nie zauważyłam podrażnionej ani zaczerwienionej skóry. Chusteczki Baby Dove nawilżają skórę. Jestem zadowolona i na pewno kupię je ponownie.
 • Od dawna poszukujemy chusteczek idealnych. Nie wszystkie produkty dostępne na rynku spełniają wszystkie kryteria, które dawałyby poczucie zadowolenia. Nowe chusteczki Baby Dove delikatnie pachną, są odpowiednio nawilżone, nie wysychają. Co ważne, pozostawiają skórę mojego dziecka czystą i zadbaną. Nie powodują także żadnych podrażnień, wykwitów, ani odparzeń. Świetnie, że produkt przeznaczony dla dzieci posiada tak delikatny skład, a jednocześnie tak dobrze dba o higienę malucha. 
 • Nawilżają, nie podrażniając skóry. Maluszek przyjął chusteczki w 100 procentach. Zero alergii i podrażnień. Skóra jest delikatna i wyczyszczona. Używaliśmy ich zarówno do czyszczenia brudnej skóry jak również do wycierania czystych rączek. 
 • Zamknięcie szczelne, chusteczki Baby Dove nie wysychają, bo taśma szczelnie przylega do opakowania. 
 • Jestem zadowolona z chusteczek. Oczyszczają i nie podrażniają delikatnej skóry mojego dziecka. 
 • Chusteczki Baby Dove dobrze czyszczą skórę dziecka, bez względu na to czy to pupa czy buzia. Nie powodują podrażnień, pozostawiają skórę nawilżoną. 
 • Moja opinia jest bardzo pozytywna, chusteczki nie są zbyt cienkie, są dobrze nasączone, ładnie pachną, są delikatne, nie podrażniają skóry dziecka, skutecznie usuwają kupkę.


testujemy chusteczki baby dove
Archiwum prywatne

 

 • Bardzo fajne chusteczki, spodobał mi się ich zapach i miękkość, nie podrażniły pupy ani buzi mojego maluszka, warte polecenia bo są wydajne.
 • Używamy je przy zmianie pieluchy a także do mycia rączek dziecka przed i po jedzeniu. Do buzi także. Nie wystąpiły żadne podrażnienia ani wysuszenie skóry. 
 • Nie podrażniają skóry, są delikatne, odpowiednio nasączone i wydajne. Zaskoczyło mnie szczelne zamkniecie. Zazwyczaj przy częstym otwieraniu golonka traci swoje właściwości. W tych chusteczkach jest szczelna i nie naraża produktu na wysychanie. 
 • Chusteczki Baby Dove to dobrej jakości produkt dla dzieci. Bez wahania mogę polecić wszystkim obecnym i przyszłym mamom. 
 • To bardzo delikatne, a zarazem mięciutkie i wytrzymałe chusteczki. Nie wywołują reakcji alergicznej, co bardzo mnie ucieszyło, bo córcia ma uczulenie na niektóre kosmetyki dla dzieci. Dove nas nie zawiódł. 

małe dziecko z niebieskimi oczami - dziewczynka niemowlę
AdobeStock
Patronaty
Mamy przetestowały nawilżane chusteczki Kindii Pure. Co o nich sądzą?
Poprosiliśmy aż 50 mam, by przetestowały dla nas chusteczki Kindii Pure przeznaczone do wrażliwej skóry dziecka. Co powiedziały nam o tej nowości do pielęgnacji skóry dzieci? Oto konkrety i same praktyczne informacje.

var _gde_qahlflqqxa = new Image(1,1); _gde_qahlflqqxa.src='https://edipresse.hit.gemius.pl/redot.gif?l=8/tstamp='+(new Date()).getTime()+'/id=0tWVVGLlUZvVh6Q9ffPm5sQ8Dht_7Y8QRTcKBxdiw_z.q7/stparam=qahlflqqxa/fastid=dncamyebycbsjxmrpyivlibcykld'; Skóra noworodków i niemowląt jest o wiele cieńsza i delikatniejsza. Jej mechanizmy ochronne dopiero się tworzą i rozwijają. Zarówno promienie UV, wysoka i niska temperatura, substancje chemiczne, jak i zanieczyszczenia mogą być dla niej zagrożeniem. Dlatego trzeba ją chronić. Ale należy to robić umiejętnie! Podrażnienia, odparzenia czy wysuszenie skóry zdarza się bardzo często. Dlatego tak ważne jest, by używać produktów do pielęgnacji skóry, które są niezwykle delikatne.  Jak pielęgnować skórę maluszka? Szczególnie na tego typu problemy narażona jest skóra w okolicy podpieluszkowej, dlatego maluszek musi być jak najczęściej przewijany. Także wtedy, gdy śpi. Dziecko może być nie przewijane do maksymalnie 3 godzin. W tak regularnej pielęgnacji pomogą szybko i skutecznie praktyczne nawilżane chusteczki. Najlepsze są te specjalnie przeznaczone dla noworodków i niemowląt. Nie zapominaj też nigdy o oczyszczaniu wszelkich fałdek i o tzw. wietrzeniu pupy maluszka. Niech pobiega trochę bez pieluszki! Jakie są najlepsze chusteczki dla dzieci? Prawidłowa pielęgnacja maluszka jest najważniejsza i to od pierwszych dni. Co do tego nie ma wątpliwości. Skóra maluszków jest wrażliwa i od razu reaguje na działanie szkodliwych substancji chemicznych zawartych w produktach do pielęgnacji. Dlatego warto szukać tych, z jak najkrótszym i bezpiecznym składem. To, co spodobało się najbardziej mamom w testowanych chusteczkach Kindii Pure , to właśnie ograniczona liczba składników bez kompozycji zapachowej . Tę charakterystyczną cechę wymienia aż 98% naszych testerek! Pielęgnacja i codzienne życie z maluszkiem Bez nawilżanych chusteczek...

Baby Dove chusteczki
Baby Dove
Pielęgnacja
Przetestuj pielęgnacyjne chusteczki Baby Dove
Prawidłowe dbanie o skórę maluszka, poprzez używanie odpowiednich preparatów, to podstawa. Weź udział w testowaniu chusteczek Baby Dove i odkryj ich właściwości pielęgnacyjne!

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', '.Wqaz6do976ewIOBI2Fl88TY.oOZLAddb68pNUl6.In.47', 'nkdidugrvr', 'mtywtegbqkgonjarcmkzkashjfle']); Jako rodzic wiesz, jak ważne jest, aby skóra dziecka była czysta, czy to po każdej zmianie pieluchy, czy codziennych aktywnościach. Zadbaj o delikatną skórę swojego dziecka, testując 1 z 100 opakowań chusteczek Baby Dove. Dzięki nim będziesz mieć pewność, że właściwie dbasz o komfort swojego maluszka. Jak prawidłowo dbać o skórę dziecka? Skóra małych dzieci, a szczególnie noworodków i niemowląt, jest cieńsza i mniej sprężysta od skóry osoby dorosłej, a jej komórki luźno przylegają do siebie. Płaszcz lipidowy wolniej się odtwarza, co może powodować nadmierną utratę wody i zwiększoną suchość. Dlatego podczas codziennej pielęgnacji stosuj produkty, które nie tylko oczyszczają skórę dziecka, ale również pozostawiają ją nawilżoną i miękką. Skóra niemowlęcia narażona jest na częsty kontakt z drażniącymi substancjami, takimi jak mocz czy kał. Pamiętaj zatem o częstej zmianie pieluszki, a także o oczyszczaniu pupy maluszka, najlepiej chusteczkami pielęgnacyjnymi , które są przeznaczone do delikatnej skóry noworodków i niemowląt. Takie chusteczki są bardzo przydatne, zwłaszcza wtedy, gdy wybierasz się na spacer z maleństwem. Pielęgnacja za pomocą chusteczek Skóra dziecka jest bardzo podatna na podrażnienia, dlatego w trosce o komfort maluszka warto sięgnąć po pielęgnacyjne chusteczki Baby Dove , które są delikatne jak woda i które sprawiają, że zmiana pieluszki przebiega szybko i sprawnie. Chusteczki zostały wzbogacone o składniki nawilżające. Delikatnie oczyszczają i pomagają chronić przed przyczyną pieluszkowego zapalenia skóry.  Pozostawiają  skórę nawilżoną i miękką. Są idealne do codziennego użytku w domu oraz...

Baby Dove
Baby Dove
Patronaty
KONKURS: Wygraj kosmetyki Baby Dove!
Napisz, kiedy pierwszy raz poczułaś, że jesteś mamą. Najpiękniejsze i najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy jednym z aż 100 zestawów świetnych kosmetyków dla dzieci Baby Dove.

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'edipresse', '.Wqaz6do976ewIOBI2Fl88TY.oOZLAddb68pNUl6.In.47', 'wbhgqssqty', 'nxglimgfpwjwkseazymsmcmejnmd']);   Jak pielęgnować skórę maluszka? Czy wiesz, że skóra Twojego dziecka może być nawet do 30% cieńsza niż Twoja? Dlatego do pielęgnacji ciała maluszka potrzebujesz wyjątkowo delikatnych kosmetyków. Najlepiej stosować takie produkty pielęgnacyjne, które zapewnią nawilżenie od stóp do głów. Dlatego właśnie powstała linia produktów Baby Dove Rich Moisture , po użyciu których skóra niemowlęcia pozostaje naturalnie nawilżona. Wszystkie produkty są hipoalergiczne, przetestowane dermatologicznie, zatwierdzone przez pediatrów i mogą być stosowane już od pierwszych dni życia. W tej gamie produktów odnajdziesz m.in. emulsję do mycia ciała i włosów, kostkę myjącą czy balsam, które zawierają substancje nawilżające, aby skóra była wyraźnie miękka i nawilżona przez cały dzień. Dla skóry głowy i włosów dziecka przeznaczony jest szampon, który pozostawia włosy czyste i miękkie. W trakcie przewijania wypróbuj pielęgnacyjne chusteczki, które są delikatne jak woda i dokładnie oczyszczają okolice pieluszkowe. Seria kosmetyków pielęgnacyjnych Baby Dove Rich Moisture zapewni Twojemu dziecku pielęgnację od stóp do głów. Chcesz ją mieć? Odpowiedź na nasze konkursowe pytanie i wygraj! Weź udział w konkursie Nie ma idealnych mam – są tylko prawdziwe. Wiele kobiet zastanawia się̨ czy są wystarczająco dobrymi mamami dla swoich pociech. Gdy po dziewięciu miesiącach upragnione maleństwo wreszcie przychodzi na świat, reakcje mam są bardzo różne. A jak było w twoim przypadku? Weź udział w  konkursie i napisz, kiedy po raz pierwszy poczułaś, że jesteś mamą . Najpiękniejsze i najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy 1 z 100...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach
Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19
Partner
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Partner
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Partner
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Partner
Polecamy
Porady
jak pobrać bon turystyczny
Prawo i finanse
Jak pobrać i aktywować bon turystyczny: instrukcja rejestracji na PUE ZUS (krok po kroku)
Milena Oszczepalińska
ukraińskie imiona
Imiona
Ukraińskie imiona: męskie i żeńskie + tłumaczenie imion ukraińskich
Joanna Biegaj
cytaty na urodziny
Cytaty i przysłowia
Mądre i piękne cytaty na urodziny –​ 22 sentencje urodzinowe
Joanna Biegaj
Ile dać na Chrzest?
Święta i uroczystości
Ile wypada dać na chrzciny w 2022 roku? – kwoty dla rodziny, chrzestnych i gości
Luiza Słuszniak
gdzie nad morze z dzieckiem
new badge ranking small
Niemowlę
Gdzie nad morze z dzieckiem? TOP 10 sprawdzonych miejsc dla rodzin z maluchami
Hanna Szczesiak
ospa u dziecka a wychodzenie na dwór
Zdrowie
Ospa u dziecka a wychodzenie na dwór: jak długo będziecie w domu? Czy podczas ospy można wychodzić?
Milena Oszczepalińska
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki (urlop na dziecko) – wszystko, co trzeba wiedzieć o nowym urlopie
Joanna Biegaj
pesel po 2000
Prawo i finanse
PESEL po 2000 - zasady jego ustalania
Agnieszka Majchrzak
hiszpańskie imiona
Imiona
Najczęściej nadawane hiszpańskie imiona - ich znaczenie oraz polskie odpowiedniki
Joanna Biegaj
Bon turystyczny: jak wykorzystać w 2022?
Aktualności
Gdzie można wykorzystać bon turystyczny – lista podmiotów + zmiany przepisów
Ewa Janczak-Cwil
Urlop ojcowski
Prawo i finanse
Urlop ojcowski 2022: ile dni, ile płatny, wniosek, dokumenty
Magdalena Drab
przedmioty w 4 klasie
Aktualności
Jakie są przedmioty w 4 klasie szkoły podstawowej w roku szkolnym 2022/2023? [LISTA]
Ewa Janczak-Cwil
300 plus
Prawo i finanse
300 plus 2022 – dla kogo, kiedy składać wniosek?
Małgorzata Wódz
na komary dla niemowląt
Zdrowie
Co na komary dla niemowląt: co wolno stosować, czego unikać?
Ewa Janczak-Cwil
urwany kleszcz
Zdrowie
Urwany kleszcz: czy usuwać główkę kleszcza, gdy dojdzie do jej oderwania?
Ewa Janczak-Cwil
Bon turystyczn atrakcje dla dzieci
Czas wolny
Bon turystyczny – atrakcje dla dzieci, za które można płacić bonem
Ewa Janczak-Cwil
300 plus dla zerówki 2021
Aktualności
300 plus dla zerówki w 2022 roku – czy Dobry Start obejmuje sześciolatki?
Joanna Biegaj
rekrutacja do liceum
Wychowanie
Jak wygląda rekrutacja do liceum 2022/2023? Jak dostać się do dobrego liceum?
Joanna Biegaj