BIO sok 100% to gęste soki w trzech pysznych smakach: gruszka-jabłko, jabłko-marchew oraz jabłko-marchew-banan. Wszystkie są produkowane z wysokiej jakości owoców i warzyw uprawianych zgodnie z zasadami ekologicznego rolnictwa. Potwierdzeniem naturalnego charakteru BIOsoków jest prestiżowy certyfikat rolnictwa ekologicznego przyznawany wyłącznie produktom najwyższej jakości, których składniki są pozbawione konserwantów, chemicznych dodatków oraz GMO. Znak zielonego listka na opakowaniu soków to gwarancja zdrowej i ekologicznej uprawy, miłości do natury i szacunku dla środowiska. Dzięki temu BIOsoki są produktem w pełni bezpiecznym, polecanym dla dzieci już od 5. Miesiąca życia. Uwielbiają je również starsze dzieci, bo wspaniale smakują, napełniają energią i mają wygodne opakowanie, które można zabrać ze sobą wszędzie.

Reklama

Starsze dzieci chętnie sięgają po wody smakowe, jednak nie każdy tego typu produkt spełni oczekiwania rodziców świadomie planujących zdrowe menu. Warto więc wybrać napoje z EKOcertyfikatem, takie jak BIO woda + sok: napój o smakach: jabłko-pomarańcza, jabłko-mango i jabłko. Wyprodukowano je na bazie wody mineralnej, zawierają minimum 45% ekologicznych soków tłoczonych i, co ważne, nie mają w sobie ani grama dodanego cukru! Dzieci z przyjemnością zabiorą je do szkoły czy na trening.

Warto odkryć też zalety ekologicznego soku jabłkowego, powstającego z wyselekcjonowanych jabłek, które dojrzewają w certyfikowanych sadach wolnych od chemicznych środków ochrony roślin i GMO. To przekłada się na dużo zdrowszy charakter soku, który zawiera wiele cennych składników odżywczych. Wszystkich dbających o zdrową dietę z pewnością ucieszy, że EKOsok ma w sobie wyłącznie naturalne cukry. Dlatego wyróżnia go w pełni naturalny smak, którym zachwycisz się od pierwszego łyku. EKOsok może być jedną z 5. zalecanych przez dietetyków porcji warzyw i owoców w codziennej diecie. Sięgaj po niego, gdy potrzebujesz naturalnego orzeźwienia i zdrowej porcji witamin!

Reklama

Wybierając EKOprodukty zyskujesz podwójnie – z troską zadbasz o swoje małe pociechy, ale też robisz coś dobrego dla natury, która odwdzięczy Ci się najlepiej jak potrafi.

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama