Tej zimy wspólnie z dziećmi wybierzcie się w podróż do magicznej krainy! Wszystko za sprawą obuwia i dodatków z motywami z najpopularniejszych dziecięcych animacji, które pojawiło się w ofercie CCC. Buty do zimowych zadań specjalnych, ciepłe kapcie czy urocze dodatki z motywami Disneya sprawią wiele radości najmłodszym.

Reklama

Spośród szerokiej oferty butów i akcesoriów, najmłodsi będą mogli wybrać swoje ulubione disneyowskie motywy. Fanki blondwłosej Elsy z pewnością będą zachwycone uroczymi botkami z bohaterką „Krainy Lodu” Disneya. Amatorów kosmicznych wrażeń zachwycą buty z bohaterami sagi „Star Wars”. Do serc maluchów trafią motywy z filmu „Auta”, czy te z wizerunkiem najpopularniejszej myszki na świecie – Miki wraz z gronem jej serdecznych przyjaciół.

CCC
CCC
CCC

Motywy filmów animowanych umieszczono na wyjątkowych modelach obuwia, które dodatkowo mienią się brokatem, przykuwają wzrok swoim blaskiem czy oryginalnymi detalami. Twoje dziecko pokocha swoje nowe buty tak samo jak bohaterów swoich ulubionych filmów Disneya!

W swojej zimowej ofercie CCC przygotowało dziecięce śniegowce i kozaki, czyli idealne rozwiązania na najbliższe mroźne miesiące. Dodatkowo, w szerokiej gamie obuwia i akcesoriów odnajdziemy eleganckie dziecięce modele, które doskonale sprawdzą się w trakcie świątecznych spotkań w rodzinnym gronie. Wyjątkową kolekcję dopełniają akcesoria i dodatki z motywami popularnych animacji w postaci toreb, plecaków czy dziecięcych zegarków.

Reklama

Bogata zimowa oferta z bohaterami Disney’a czeka w salonach stacjonarnych CCC, w aplikacji mobilnej oraz na ccc.eu.

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama