Zorganizowanie w domu Świąt to nie lada wyzwanie! Obecnie to jeszcze trudniejsze, bo wiele osób pracuje zdalnie, a równocześnie opiekuje się dziećmi. Na szczęście grudniowe wyjście do sklepu naprawdę może być szybkie. Istnieją sposoby, by raz wyjść i kupić wszystko, co potrzebne, by ten wyjątkowy czas był magiczny! Przy okazji nie zapominaj, że podczas tegorocznych przygotowań niezwykle ważny jest reżim sanitarny, czyli m.in. chodzenie w maseczce i unikanie tłumów.

Reklama

5 wskazówek na szybkie i bezpieczne zakupy świąteczne

1. Starannie przemyślana lista zakupów
Aby przygotowania poszły gładko, zdecyduj wcześniej, co konkretnie chcesz kupić. Szczególnie w okresie świątecznym, gdy marki starają się na różne sposoby przyciągnąć naszą uwagę, niezawodnym wsparciem będzie lista zakupowa. Oczywiście na to też trzeba poświęcić czas (i to wcale nie tak mało), jednak z pomocą m.in. gazetek promocyjnych szybko wybierzesz to, co przyda się np. do przygotowania wigilijnej kolacji, dań na kolejne dwa dni czy jako niespodzianka dla bliskich. A jeśli nie masz pomysłu np. na dekoracje świąteczne, wybierz tylko kilka inspirujących zdjęć z sieci, zapisz je w telefonie i idź z nimi do sklepu. Na miejscu z pewnością znajdziesz odpowiednie rzeczy!

Adobe Stock

2. Zamówienie online i odbiór w punkcie
Mając w domu dzieci, nie zawsze jest możliwość, by iść do ulubionych sklepów o dowolnej porze. Świetnym rozwiązaniem jest zrobienie w nich zamówienia online, a następnie odebranie go już gotowego w wybranym punkcie. Zalety tego rozwiązania zrozumieją szczególnie rodzice, którzy m.in. ze względu na brak snu dzieci, również zarywają noce. Właśnie wtedy, gdy wszystkie sklepy stacjonarne są już nieczynne, można zrobić zakupy internetowe i tym samym znaleźć jakąś korzyść z bezsenności...
Warto skorzystać z usługi Zamów i Odbierz – wystarczy zalogować się na konto na Carrefour.pl, a następnie sprawdzić, czy usługa działa w twoim sklepie. Jeśli tak, wystarczy zrobić zakupy online, złożyć zamówienie i odebrać je w punkcie Carrefour. Tym sposobem możesz kupić nie tylko codzienne zakupy spożywcze, ale również prezenty pod choinkę, dekoracje, ubrania i wiele innych rzeczy.

3. Zakupy w jednym miejscu
Nie ma nic gorszego niż bieganie od jednego sklepu do drugiego w poszukiwaniu konkretnych produktów. Szczególnie w tym roku, aby zadbać o zdrowie, warto zdecydować się na zakupy w jednym miejscu. W sklepach Carrefour znajdziesz nie tylko produkty do przygotowania świątecznych potraw, ale także niespodzianki dla najbliższych i mnóstwo produktów przydatnych na święta.
Sprawdź ofertę promocyjną >>> TUTAJ

Adobe Stock


4. Unikanie godzin największego ruchu
W dobie COVID-19 warto pamiętać, by unikać skupisk ludzi, dlatego należy zastanowić się, o jakiej porze w wybranym miejscu na zakupy będzie mniej kupujących. Może uda się zrobić je w ciągu dnia? A może lepiej będzie wczesnym rankiem lub późnym wieczorem? Decydując się na zakupy w sklepach Carrefour nie musisz się nad tym zastanawiać, możesz skorzystać z Traffic Meter. To narzędzie, które wskazuje klientom prognozowany ruch we wszystkich sklepach sieci. Dzięki temu można skutecznie zadbać o swój komfort i bezpieczeństwo.

Zobacz także

5. DDM – dezynfekcja, dystans, maseczka
Pomimo świątecznej atmosfery, warto pamiętać, że nadal żyjemy w dobie COVID-19, dlatego też w walce z tą chorobą konieczne jest stosowanie zasady DDM, która oznacza Dezynfekcję, Dystans i Maseczki. Zatem wybierając się na zakupy pamiętaj o niej, a nie przyczynisz się do rozprzestrzeniania się wirusa.

W sklepach Carrefour jest nie tylko szybko i bezpiecznie, ale też tanio

W grudniu portfel jest zwykle obciążony znacznie bardziej niż w pozostałe miesiące roku, dlatego też warto szukać sposobów na oszczędności. Decydując się na zakupy w sklepach Carrefour możesz wiele zyskać. Wystarczy zainstalować aplikację Mój Carrefour, a w weekendy otrzymasz 10% rabatu na zakupy. Oprócz tego, taki sam rabat otrzymują zawsze klienci posiadający kartę dużej rodziny (>>> szczegóły oferty). Sklep Carrefour uruchomił także program lojalnościowy dla seniorów, dzięki któremu można otrzymywać e-Kupony rabatowe. W te święta wybierz Carrefour i zrób szybko bezpieczne zakupy.

Carrefour
Reklama

Materiał powstał z udziałem marki Carrefour

Reklama
Reklama
Reklama