Butelka

smoczek
butelka
butelka antykolkowa

Jak dopasować butelkę i smoczek dla malucha? Podpowiadamy

Powitanie na świecie nowego członka rodziny wymaga przygotowań na wielu płaszczyznach. Choć wystawy sklepowe kuszą pastelowymi gadżetami i uroczymi akcesoriami, wiele z nich jedynie ucieszy oczy, ale nie zostanie użytych ani razu! Warto więc postawić na jakość, a przy okazji na niezwykły design. Zarówno w przypadku wózka, ubranek, czy butelki i smoczka, które dobrze mieć na wyprawkowej liście. Jak je dopasować?
Partner
butelka dla rocznego dziecka
karmienie butelką
butelka

Butelka dla rocznego dziecka: z czego powinno pić roczne dziecko? [NOWE wytyczne]

Butelka dla rocznego dziecka to nie jest dobre rozwiązanie. Dziecko po 1. roku życia nie powinno pić przez smoczek, co jasno sformułowali eksperci w aktualnym schemacie żywienia. Najpóźniej po pierwszych urodzinach butelkę trzeba zastąpić kubeczkiem, by roczne dziecko nie nabawiło się próchnicy i wad zgryzu.
Magdalena Drab
karmienie piersią
butelka
Marko

Rewolucyjna butelka Nanobébé zdała test mam na piątkę z plusem!

Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. To przede wszystkim zbilansowana dieta, ale również budowanie więzi i bliskości. Są jednak sytuacje, w których konieczne staje się odciągnięcie go i podanie z butelki. Jaką butelkę wybrać, by pokarm nie tracił swej wartości, a jednocześnie by dziecko nie miało problemów z chwilową zmianą? Nasze mamy przetestowały nową, rewolucyjną butelkę Nanobébé i… zachwyciły się. Poznajcie ich opinie!
Partner
butelka nanobebe
karmienie butelką
butelka
karmienie dziecka

Rewolucyjna butelka Nanobébé zachwyciła mamy! Poznaj wyniki testu

To, co dla maluszka najlepsze to niewątpliwie mleko mamy. To pokarm bogaty w liczne składniki odżywcze, minerały, witaminy, białka, tłuszcze i kwasy. Czasem jednak konieczne staje się odciągnięcie pokarmu i podanie go dziecku z butelki. Z troski o jakość mleka mamy powstała niezwykła butelka do karmienia Nanobébé. Poprosiłyśmy rodziców o jej przetestowanie. Wypadła rewelacyjnie!
Partner
butelka nanobebe
butelka
butelka do karmienia
odciąganie mleka

Wyjątkowa butelka Nanobébé. Przetestuj ją sama!

Mleko mamy jest tym, co dla maluszka najlepsze. Czasem jednak warto mieć alternatywę. Odpowiednia butelka to gwarancja bezpieczeństwa – tego, że odciągnięte mleko będzie przechowane, a później podane maluchowi prawidłowo. Odkryj rewolucyjną butelkę Nanobébé – rozwiąż ankietę i zostań testerką 1 z 30 butelek!
Partner
panthermedia_03687705.jpg
karmienie butelką
butelka
butelka antykolkowa

Jak wybrać butelkę do karmienia niemowlaka - film

Zobacz, jak powinna wyglądać butelka dostosowana do potrzeb małego dziecka. Ekspert podpowiada, jak utrzymać butelkę w czystości.
Justyna Etenkowska
butelka
Lovi

Wielofunkcyjna butelka silikonowa Lovi

Materiały prasowe
smoczek
butelka
nocnik

Jak pożegnać niemowlęce nawyki - smoczek, pieluchy, picie z butelki...

Twoje dziecko już dawno skończyło 2 lata i wciąż ssie smoczek i pije z butelki? Im szybciej zmienisz jego przyzwyczajenia, tym łatwiej je zaakceptuje. Zobacz, jak nauczyć dziecko zasypiać we własnym łóżeczku, pić ze zwykłego kubka i pożegnać się ze smoczkiem.
Sylwia Niemczyk