butelka nanobebe
mat. pras.
Karmienie

Rewolucyjna butelka Nanobébé zachwyciła mamy! Poznaj wyniki testu

To, co dla maluszka najlepsze to niewątpliwie mleko mamy. To pokarm bogaty w liczne składniki odżywcze, minerały, witaminy, białka, tłuszcze i kwasy. Czasem jednak konieczne staje się odciągnięcie pokarmu i podanie go dziecku z butelki. Z troski o jakość mleka mamy powstała niezwykła butelka do karmienia Nanobébé. Poprosiłyśmy rodziców o jej przetestowanie. Wypadła rewelacyjnie!

Zdecydowana większość mam zaobserwowała pozytywną reakcję w zachowaniu dziecka po przejściu z karmienia piersią na karmienie butelką Nanobébé i odwrotnie. Jednocześnie podkreśliły łatwość w odciąganiu mleka laktatorem podłączonym bezpośrednio do butelki Nanobébé. W ich ocenie odbywało się to szybko i łatwo.

Rewolucja w karmieniu

Unikalna geometria butelki sprawia, że mleko (które może być ściągane z piersi bezpośrednio do niej) wypełnia ją równomiernie. Dzięki temu schładzane jest nawet 3 razy szybciej niż w innych butelkach. Również szybciej się je podgrzewa co powoduje, że mleko zachowuje swoje cenne wartości odżywcze i immunologiczne.

Magdalena: Butelka Nanobébé jest świetnym rozwiązaniem dla mam karmiących piersią, które odciągają swój pokarm. Dzięki butelce pasującej do laktatora, bezpośrednio można odciągać do niej mleko, przechowywać w niej, podgrzewać oraz karmić malucha. Jest to szybki sposób, bez przelewania i zbędnych kombinacji.

Rodzice testują butelka Nanobebe
Marko
Skrócenie procesu schładzania redukuje namnażanie bakterii oraz pozwala na zachowanie wartości odżywczych zawartych w mleku. Jednocześnie dzięki wyjątkowemu kształtowi butelki, jej innowacyjnej geometrii podczas ogrzewania mleka nie powstają tzw. gorące punkty, które mogłyby prowadzić do oparzenia dziecka

Unikalny design

Butelki Nanobébé wyróżnia niezwykły kształt. Przypominają one kobiecą pierś. To unikalne rozwiązanie sprawia, że maluch jest w stanie trzymać butelkę samodzielnie. Dzięki temu pije mleko w takim samym tempie, jak gdyby spożywało pokarm prosto z piersi mamy. Taki proces ułatwia naprzemienne karmienie piersią i butelką. Dziecko nie rozleniwia się jak w przypadku butelek o tradycyjnym kształcie w których przepływ mleka jest szybszy.
Prawie wszystkie mamy podkreśliły, że dzieci intuicyjnie i z łatwością chwytały butelkę utożsamiając ją z piersią mamy.

Oliwia: Karmienie niemowlaka przez innych domowników już nie jest problematyczne, gdyż dziecko nie szuka rączką piersi matki, tylko swobodnie kładzie sobie ją na butelce, która kształtem imituje pierś. To rozwiązanie jest bardzo wygodne. Jestem bardzo zadowolona, gdyż dziecko szybko oswoiło się z nową butelką, a płacze przy karmieniu ustały.

Dodatkowo ich kształt pozwala na układanie ich w stos, jedna na drugiej. To oszczędność miejsca w lodówce, ale również pomoc w śledzeniu kolejności odciąganego mleka. Zdecydowana większość mam doceniła tę możliwość. Praktycznie wszystkie spróbowały zamrozić mleko choć raz.

Ewelina: Moim zdaniem butelka Nanobébé jest wspaniała, szczególnie jeśli mamy bliźniaki. Mama może karmić jednego maluszka a tata w tym samym czasie drugiego. Nie ma już problemu z wypluwaniem smoczka, maluszki kładą rączki na butelce tak jak na piersi mamy. Butelka jest ciepła więc szybko się uspokajają bo myślą że to pierś mamy. Jeśli mamy nawał pokarmu możemy go odsysać bezpośrednio do tych butelek i zamrażać w tych butelkach, łatwo się układają jedna na drugiej w zamrażarce.

Rodzice testują butelka Nanobebe
Marko
Rodzice testują butelka Nanobebe
Marko

W starciu z kolkami

Smoczki w butelce Nanobébé zostały zaprojektowane w system wentylacji 360°. Jego zadaniem jest pomoc w zmniejszeniu  kolki poprzez redukcję ciśnienia wewnątrz butelki podczas karmienia. Wykonane zostały z antyalergicznego, miękkiego silikonu, ułatwiającego przejście między karmieniem piersią a butelką. Ponad połowa mam zauważyła, że podczas karmienia butelką Nanobébé u dziecka przestała występować kolka.

Kinga: Dziecko chętnie je z butelki, nie ma kolek co oznacza, że podczas posiłku nie łyka powietrza. Będę polecać tę butelkę wszystkim mamom bo naprawdę jest tego warta.

Rodzice testują butelka Nanobebe
Marko

Nie tylko mama

To, co testujący podkreślali wielokrotnie to możliwość zaangażowania bliskich osób w posiłki malucha. To przede wszystkim wsparcie dla mam…

Patrycja: Moja Pola nie uznawała absolutnie żadnego zamiennika piersi mamy. Utrudniało to funkcjonowanie każdego dnia szczególnie gdy musiałam wyjść na chwilę załatwić jakieś sprawy. Nikt inny nie mógł nakarmić malutkiej w żaden sposób. Butelka Nanobébé dała mi nadzieję, bo mała… przekonała się do butelki! Wieże to nie pierś mamy ale akceptuje butelkę. To ułatwiło mi życie!

… ale również niezwykłe doświadczenie dla pozostałych członków rodziny.

Justyna: Butelka Nanobébé swoim kształtem przypomina pierś więc dziecko intuicyjnie, bez problemu po nią sięga. Mąż przykłada ją do swojej klatki piersiowej dzięki czemu dziecko wtulone jak zawsze zaspokaja swój głód oraz potrzebę bliskości. Swoją i malucha.

Wszystkie mamy podkreśliły, że ich dzieci zaakceptowały nową, innowacyjną butelkę. Oceniły ją jako potrzebną i ułatwiająca proces macierzyństwa. Były zgodne, że warto polecić ją innym mamom

Klaudia: Butelka Nanobébé okazała się być dla nas strzałem w 10! Maluchowi odpowiada smoczek, jego kształt i szybkość przepływu, pierwszy raz nie miałam problemu z karmieniem. Mnie zachwyca jej oryginalny kształt, który ma tak wiele zalet. Mleko chłodzi się z prędkością światła, podgrzewa dużo szybciej. Nanobébé ułatwia życie mamom, które, tak jak ja, starają się dać swoim dzieciom co najlepsze - czyli swoje mleko. Ułatwia, a także sprawia, że mogę dać dziecku jeszcze więcej, czego nie mogłabym zrobić przy użyciu zwykłej butelki. Uwielbiam ją i jestem zakochana - tak jak i moje dziecko. Dziękujemy!

Artykuł powstał z udziałem marki Nanobébé
 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Nasze akcje
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
Prezent dla 5-latka
Święta i uroczystości
Prezent dla 5-latka: pomysły na prezent dla pięcioletniego chłopca (sportowy, edukacyjny, tani)
Agnieszka Majchrzak
Przysłowia o nauce
Cytaty i przysłowia
Mądre przysłowia o nauce i wiedzy – 40 motywujących sentencji
Joanna Lechowicz
chłopiec, dziecko, krzyk, złość
Wychowanie
Agresywne dziecko w przedszkolu: co robić, gdzie zgłosić?
Magdalena Drab
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki nad dzieckiem – czy urlop opiekuńczy 2023 jest płatny?
Joanna Biegaj
wniosek u urlop rodzicielski
Prawo i finanse
Wniosek o urlop rodzicielski 2023 – wzór do druku
Magdalena Drab
Cytaty na chrzest
Cytaty i przysłowia
Cytaty na chrzest: piękne sentencje i złote myśli z okazji chrzcin
Milena Oszczepalińska
życzenia urodzinowe dla córki
Święta i uroczystości
Życzenia urodzinowe dla córki: piękne, wzruszające, mądre, od mamy i od taty
Joanna Biegaj
zgoda na samodzielny powrót dziecka ze szkoły
Uczeń
Zgoda na samodzielny powrót dziecka ze szkoły [WZÓR]
Joanna Biegaj
Szkoła w Chmurze: kto może z niej skorzystać?
Edukacja
Szkoła w Chmurze: na czym polega, czy jest legalna i kto może z niej skorzystać?
Małgorzata Sztylińska-Kaczyńska
dziecko ciągle choruje
Zdrowie
Dziecko ciągle choruje: nawracające zapalenie oskrzeli i infekcje gardła [CO ROBIĆ?]
Magdalena Drab
Pełne szpitale RSV
Aktualności
Lekarz mówi wprost: dziecko z RSV i z dusznością umrze, jeśli nie trafi do szpitala
Ewa Janczak-Cwil
wpływ telewizji na rozwój dziecka
Wychowanie
Wpływ telewizji na rozwój dziecka – negatywne i pozytywne skutki oglądania telewizji
Aneta Grinberg
Alimenty z funduszu
Prawo i finanse
Alimenty z funduszu: co trzeba zrobić, żeby otrzymać pieniądze? Nowe przepisy
Agnieszka Majchrzak
Przedszkolaki powinny się bawić, a nie ciągle uczyć
Edukacja
Przedszkolaki coraz częściej potrafią czytać i pisać, ale mają zaburzenia sensoryczne. Gdzie tkwi błąd?
Milena Oszczepalińska
gęsty katar u dziecka
Zdrowie
Gęsty katar u dziecka – jak szybko się go pozbyć?
Ewa Janczak-Cwil
morfologia u dzieci
Zdrowie
Morfologia u dzieci – jak czytać wyniki krwi [NORMY]
Ewa Janczak-Cwil
jak odpieluchować dziecko
Pielęgnacja
Odpieluchowanie dziecka: kiedy i jak to zrobić? Sprawdzone sposoby
Małgorzata Wódz
znieczulenie podpajęczynówkowe
Poród naturalny
Znieczulenie podpajęczynówkowe najczęściej stosowane podczas cesarskiego cięcia [zalety i wady]
Agnieszka Majchrzak

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA