Obawy

obawy rodziców przy zatrudnianiu niani
obawy
strach
bezpieczeństwo dziecka

Czego boją się rodzice szukający niani dla dziecka? [WIDEO]

Jest jedna rzecz, która paraliżuje rodziców i wzbudza lęk przed zatrudnieniem niani – mówi Joanna Jakubiak, właścicielka agencji niań i autorka poradnika "Zaufana niania". Jest nią strach o bezpieczeństwo dziecka. Zobacz film, z którego dowiesz się, czy rzeczywiście jest się czego bać.
Agnieszka Majchrzak
zalety i wady straszej niani
obawy
opieka nad dzieckiem
niania dla dziecka

Zalety i wady starszej niani [WIDEO]

Czy starsza niania oznacza drugą teściową w domu? – o tych i o innych wątpliwościach rodziców związanych z zatrudnieniem starszej niani mówi Joanna Jakubiak, właścicielka agencji niań i autorka poradnika "Zaufana niania". Zobacz film, w którym dowiesz się, co jest najczęstszą obawą rodziców przy zatrudnianiu starszych pań do opieki nad dzieckiem.
Agnieszka Majchrzak
dziecko
wychowanie dziecka
lęki
obawy

Obawy i lęki u dzieci - skąd się biorą, jak je pokonać?

Gdy spytałam synka, dlaczego małe dzieci boją się ciemności, odpowiedział: „Bo nie wiedzą, że są w swoim pokoju, a nie w strasznym i ciemnym lesie. Skąd mają wiedzieć, skoro jest ciemno?”.
Beata Turska
edipresse.355033RKTRGB75.jpg
ciąża
psychologia
obawy

Kto najlepiej potrafi wspierać przyszłą mamę

Nie dla wszystkich kobiet ciąża to jeden z najlepszych okresów w życiu. Czasem pojawia się tyle pytań i wątpliwości, że ciężko sobie samej z tym poradzić. Do kogo zwrócić się wówczas o pomoc?
Edipresse Polska S.A.
rodzice
przedszkolak
maluch

Kolonie z rodzicami

Czy starszak może pojechać np. pod namiot? I to sam? Fundacja Bullerbyn udowadnia, że może. I wymyśliła specjalną Wioskę.
Tatiana Audycka-Szatrawska