Tablet dla dziecka

tablet Huawei dla dziecka
tablet dla dziecka
smartfon dla dziecka

Tablet i smartfon dla dziecka – zobacz, jak go wybrać [PORADNIK]

Ostatnie tygodnie pokazały, że tablety i smartfony to nie tylko rozrywka, ale także narzędzia niezbędne w zdalnym nauczaniu czy pielęgnowaniu znajomości. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, kupując sprzęt dla dziecka, żeby ono miało pożytek i radość, a my – spokojną głowę, że to sprzęt odpowiednio dobrany.
Współpraca reklamowa
smartfon dla dziecka
tablet dla dziecka
Dorota Zawadzka

Telefon – czy pozwalać dziecku na zabawę z nim? – wyjaśnia Dorota Zawadzka (film)

Trudno pochować przed dzieckiem wszystkie telefony i tablety, by nigdy się nimi nie bawiło. Wcale nie ma takiej potrzeby – mówi Dorota Zawadzka i od razu dodaje – Trzeba jednak nauczyć dzieci mądrze z nich korzystać.
Katarzyna Imiołek
tablet dla dziecka, smartfon dla dziecka, komputer dla dziecka, dziecko w internecie, bezpieczeństwo w sieci, gry online dla dzieci
gry online dla dzieci
tablet dla dziecka
dziecko w internecie

Zanim wpuścisz dziecko do sieci - 11 rad, które pozwolą uniknąć kłopotów

Jeśli twoje dziecko z okazji świąt Bożego Narodzenia dostanie tablet lub smartfon z dostępem do sieci, przeczytaj ten tekst. Od ciebie zależy, czy będzie w niej bezpieczne.
Małgorzata Wódz
dzieci, dziewczynki, rodzice, tablet, komputer, laptop, zabawa
gry dla dzieci
gry dla przedszkolaków
gry edukacyjne dla dzieci

10 gier edukacyjnych dla dzieci na tablet: już dla 3-latka!

Jak wykorzystać tablet do zabawy i nauki jednocześnie? Poznaj nasz ranking gier dla dzieci na tablet – te gry pomogą twojemu dziecku w nauce liter, cyfr, kolorów i kształtów. Sprawdź, które gry na tablet (z systemami iOS i Android) są godne uwagi już dla trzylatka.
Iwona Szadkowska