kartki walentynkowe do wydrukowania
fot. Fotolia

Kartki walentynkowe do wydrukowania – dla dzieci i rodziców

Z naszymi kartkami walentynkowymi do wydrukowania każdy – ty lub twoje dziecko – zrobicie miłą niespodziankę komuś, kogo bardzo kochacie albo lubicie. Oto 9 wzorów „walentynek’’. Wystarczy je wydrukować i na odwrocie wpisać coś od siebie.
Marta Kabulska
kartki walentynkowe do wydrukowania
fot. Fotolia
Tradycja Walentynek i wręczania walentynkowych kartek przyszła do Polski ze Stanów Zjednoczonych. To taki miły zwyczaj, bo przecież wyznawanie sobie miłości i obdarowywanie najbliższych to świetny sposób na ocieplenie tych zimowych miesięcy. Z naszymi kartkami walentynkowymi do wydrukowania nawet nie trzeba wychodzić z domu, żeby sprawić radość najbliższym 14 lutego. Kliknij wybraną kartkę i wydrukuj ją z nowego okna, które się otworzy. W razie potrzeby zeskaluj obrazek, dopasowując go do formatu papieru.

Wzory kartek walentynkowych do wydrukowania:
  1. Walentynka do druku z misiami
  2. Śmieszna kartka walentynkowa do wydrukowania
  3. Wzór kartki walentynkowej do druku z sympatycznym misiem
  4. Walentynka do druku z kotkiem w filiżance
  5. Walentynka do druku z serduszkami
  6. Kartka walentynkowa do wydrukowania ze stworkiem
  7. Kartka walentynkowa do wydrukowania z zajączkiem i serduszkami
  8. Prosta walentynka do druku z serduszkami
  9. Uniwersalna kartka walentynkowa do druku

1. Walentynka do druku z misiami

Okazywanie tego, że się kogoś kocha, to ważny element zacieśniania więzi i ogromna przyjemność zarówno dla wręczającego kartkę walentynkową, jak i dla obdarowywanego. Uczenie dziecka, że wyznawanie uczuć i obdarowywanie najbliższych jest fajne, zaprocentuje w przyszłości. Pomóż dziecku wyrazić uczucia za pomocą kartki lub laurki na walentynki (do druku lub wykonanej całkowicie samodzielnie).

walentynka do druku z misiami
 

2. Śmieszna kartka walentynkowa do wydrukowania

Walentynki to święto zakochanych, ale nie tylko w sensie związku. Można również świetnie spędzić Walentynki z dzieckiem, z rodzicami... Jeśli ty i twój mąż lub partner chcielibyście spędzić je razem, ale musicie to zrobić w domu z powodu dzieci, nic straconego! Wybierz razem z dzieckiem jedną z naszych kartek walentynkowych, wydrukujcie ją, podpiszcie się i wręczcie ją twojej drugiej połówce.

kartki walentynkowe do wydrukowania – z potworem
 

3. Wzór kartki walentynkowej do druku z sympatycznym misiem

Jeśli masz zdolności artystyczne albo chcesz zaangażować swoje dziecko w przygotowanie kartki jeszcze bardziej, możecie kartkę walentynkową przygotować samodzielnie. Wydrukujcie jedną z naszych kartek, wytnijcie ją i przyklejcie na złożoną na pół kartkę. W środku możecie razem z dzieckiem coś narysować od siebie, napisz też kilka słów – być może maluch również będzie chciał, abyś coś od niego napisała. Ozdóbcie całość serduszkami, mile widziane również życzenia czy śmieszne wierszyki na walentynki. Tak przygotowaną kartkę włóżcie w kopertę i wręczcie bliskiej osobie.

kartki walentynkowe do druku z misiem cute

4. Walentynka do druku z kotkiem w filiżance

Dorośli i dzieci kochają kotki, więc z pewnością taka walentynka spodoba się i dziecku, i osobie dorosłej. Jeśli nie masz pomysłu na życzenia walentynkowe, ta kartka i tak mówi wszystko. Wystarczy się podpisać, co zdoła zrobić nawet małe dziecko, najwyżej troszkę mu w tym pomożesz.
kartki walentynkowe do druku z kotkiem w filiżance

5. Walentynka do druku z serduszkami

Nawet jeśli nie masz kolorowej drukarki, nie martw się. Kartka wydrukuje się w skali szarości, a po wyschnięciu tuszu można ją pokolorować, aby zyskała barwy. Przy takim rozwiązaniu można jej nadać dowolne kolory!
kartki walentynkowe do wydrukowania z serduszkami

6. Kartka walentynkowa do wydrukowania ze stworkiem

Wyznając komuś miłość, czasami czujemy się zakłopotani, dokładnie tak, jak ta postać na tej kartce walentynkowej. Ale tak jak i ona, każde wyznanie miłości wzbudzi ciepłe uczucia u osoby obdarowanej. Kartka spodoba się dziecku i partnerowi.

kartki walentynkowe do wydrukowania ze stworkiem i serduszkiem

7. Kartka walentynkowa do wydrukowania z zajączkiem i serduszkami

Kolejna propozycja walentynki ze słodkim zwierzakiem. Tym razem to zajączek w imieniu twoim lub dziecka przekaże obdarowanemu wyrazy miłości. Jeśli to kartka od dziecka, może ją ono dodatkowo ozdobić według własnego pomysłu, bo miejsca wokół zajączka jest dosyć np. na dodatkowe serduszka.
kartki walentynkowe do wydrukowania zajączek z serduszkami

8. Prosta walentynka do druku z serduszkami

Bardzo prosty wzór laurki walentynkowej do wydruku – zeskaluj ją przed drukiem, aby zajęła połowę kartki A4 ustawionej poziomo. W ten sposób otrzymasz laurkę, którą złożysz na pół, a w środku zyskasz miejsce do wpisania walentynkowych życzeń.
kartki walentynkowe do wydrukowania prosta z serduszkami

9. Uniwersalna kartka walentynkowa do druku

Taka walentynka nada się dla partnera lub rodzica. Właściwie nie wymaga dodatkowego komentarza, ale na odwrocie można dopisać kilka ciepłych, osobistych słów z datą. Rodzice przechowują takie kartki jako pamiątki. Wytnij ją z niewielkim białym marginesem, takim jaki tworzą wychodzące poza tło serduszka.
kartki walentynkowe do wydrukowania  uniwersalna
 
Zobacz także:
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy