Zagrała m.in. w filmach "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie" oraz serialach "Na Wspólnej", "Niania", "Agentki". Użyczała także swojego głosu postaciom w animacjach "Kurczak Mały", "Garfield" czy "Piotruś Pan". Ponadto Joanna Jabłczyńska pracuje jako radca prawny, biega w maratonach i pomaga innym, biorąc udział w licznych akcjach charytatywnych. A jak aktorka zaczynała swoją przygodę w świecie show-biznesu? Co dały jej występy w zespole Fasolki i czy trudno było jej pogodzić pracę artystyczną z nauką w szkole? Obejrzyj wywiad z Joanną Jabłczyńską, która zdradza, jak wyglądały początki jej kariery.

Reklama
materiały prasowe

Chcesz, aby Twoje dziecko zostało gwiazdą telewizji?

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko mogło spróbować swoich sił na planie telewizyjnym, przyjdź na Wielki Castingu MiniMini+. Impreza castingowa odbędzie się w 6 miastach: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi, w weekend 21-22 maja. Laureaci zabawy wystąpią w nowym formacie muzyczno-tanecznym "Wygibajki" szykowanym przez stację na jesień. Kto wie, być może za kilka lat to właśnie Twoje dziecko będzie opowiadało w wywiadach, jak zaczynało karierę w stacji MiniMini+?

Podczas castingów dla wszystkich dzieci (nie tylko tych zarejestrowanych na casting) Rybka MiniMini przygotowała liczne atrakcje, gry, zabawy i konkursu. Dlatego 21 i 22 maja zapraszamy wszystkich fanów Rybki MiniMini - to doskonały sposób na spędzenie rodzinnego weekendu!

Reklama

Więcej informacji znajdziesz na: www.casting.miniminiplus.pl.

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama