GRY

Najpiękniejsze życzenia i wierszyki na Dzień Mamy - do druku

Zebraliśmy najpiękniejsze wiersze specjalnie dla kochanych mam na Dzień Matki. Już dziś wydrukuj je dziecku - w ten wielki dzień może wyrecytować życzenia albo wkleić do laurki.
Najpiękniejsze życzenia i wierszyki na Dzień Mamy
fot. Adobe Stock
Życzenia na Dzień Mamy powinny płynąć prosto z serca, to oczywiste. Czy istnieje bardziej wzruszający widok od zaaferowanego malucha z laurką dla mamy w dłoni i wierszem na ustach? No właśnie! Jeśli więc szukacie wierszyków dla mamy i pięknych życzeń na Dzień Matki, trafiliście w dobre miejsce - przeczytajcie nasze propozycje wierszy dla mamy i wydrukujcie ten najpiękniejszy.

Dzień Matki: życzenia i wiersze dla mamy

Znajdziesz tu wiersze dla mamy znanych poetów i popularne wierszyki, które na pewno znasz z dzieciństwa. Obok piosenek dla mamy i laurek, takie wierszyki to najsłodsza część obchodów Dnia Mamy! Możecie też przygotować własnoręcznie prezent dla mamy i pozwolić jej trochę poleniuchować tego dnia - w waszym towarzystwie oczywiście!

Redakcja poleca: Prezent na Dzień Matki: ozdobna świeczka. Maluch pęknie z dumy!
Na Dzień Mamy najlepszy będzie prezent własnoręcznie wykonany przez dziecko. Ozdobna świeca jest prosta do zrobienia, a w dodatku bardzo efektowna. Idealna na Dzień Matki!

Wierszyki dla mamy do druku

Kliknij w obrazek, aby wydrukować "Wiersz o matce" na Dzień Mamy, możesz go dołączyć do laurki i zrobić niespodziankę mamie! Na następnych stronach znajdziesz inne życzenia na Dzień Matki do druku.

 

Zobacz też inne wiersze dla mamy na kolejnych stronach!

Zobacz też:
Doładuj
Przeładuj