Życzenia

życzenia na 18
życzenia
urodziny dziecka

Życzenia na 18: mądre, piękne, śmieszne, od rodziców, od chrzestnych, od dziadków

Życzenia na 18 to zwykle ciepłe słowa o spełnianiu marzeń, realizacji celów i szczęściu w dorosłości. Dziecko rozpoczyna właśnie kolejny etap życia, więc życzenia od rodziców czy od dziadków powinny nawiązywać do jego planów na przyszłość. Poniżej zebrałyśmy piękne i mądre, a także śmieszne życzenia na osiemnastkę.
Magdalena Drab
życzenia urodzinowe dla nastolatków
życzenia
urodziny
urodziny dziecka

Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla nastolatków oraz krótkie i zabawne wierszyki urodzinowe

Urodziny są wspaniałą okazją do świętowania. Na prezenty, ale także życzenia czekają z niecierpliwością wszyscy nastolatkowie (nawet, jeżeli nie chcą się do tego przyznać). Możecie solenizantowi złożyć życzenia zdrowia i stu lat życia, jednak warto wysilić się trochę bardziej. Podpowiadamy, czego życzyć nastolatkom.
Joanna Biegaj
życzenia na dzień dobry
życzenia

Życzenia na dzień dobry: piękne, śmieszne, rymowane wierszyki

Życzenia na dzień dobry naprawdę mogą poprawić nastrój drugiej osobie! Jeśli nie masz pomysłu na własne wierszyki na dzień dobry – koniecznie sprawdź nasze propozycje. Znajdziesz tam rymowanki, które możesz wysłać SMS-em, ale też pomysły na bardziej romantyczne powitania na dzień dobry.
Joanna Biegaj
życzenia imieninowe dla dziecka
dziecko
życzenia

Życzenia imieninowe dla dziecka: krótkie, wesołe, mądre i nieoklepane

Życzenia imieninowe dla dziecka powinny być mądre, nieoklepane, ale przede wszystkim wesołe. Mają sprawić radość solenizantowi i pokazać, że pamiętamy o nim w tym ważnym dniu. Skorzystaj z naszych propozycji na takie krótkie wierszyki imieninowe dla dzieci.
Joanna Biegaj
życzenia dla ucznia
życzenia
zakończenie roku szkolnego

Życzenia dla ucznia: od wychowawcy, od nauczyciela, na zakończenie roku szkolnego

Życzenia dla ucznia to miły sposób na zakończenie szkoły i podziękowanie dzieciom za wspólny rok szkolny. Dobrze, jeśli życzenia dla uczniów wywołają uśmiech, wzruszą i pozwolą ciepło myśleć o szkole. Podajemy przykładowe, gotowe życzenia dla uczniów od wychowawcy i od nauczyciela na zakończenie roku szkolnego.
Magdalena Drab
Życzenia na wakacje: dla dzieci i dla nauczycieli (tradycyjne, oryginalne, śmieszne)
szkoła
życzenia
wakacje

Życzenia na wakacje – dla dzieci i nauczycieli (tradycyjne, oryginalne i śmieszne) 

Czego życzyć na wakacje dzieciom, a czego nauczycielom? Przedstawiamy kilka propozycji, które powinny zainspirować do stworzenia idealnych wakacyjnych życzeń. Sprawdź, jakie życzenia na okoliczność zbliżających się wakacji będą lepsze: tradycyjne, oryginalne czy te zabawne?
Luiza Słuszniak
Życzenia na Dzień Nauczyciela
szkoła
życzenia
nauczycielka

Życzenia dla nauczycieli od uczniów – śmieszne, rymowane, wierszyki, cytaty

Życzenia dla nauczycieli to bardzo miły sposób docenienia pracy pedagogów. Jeśli nie wiesz, czego życzyć nauczycielom – skorzystaj z naszych pomysłów. Oto propozycje życzeń: złote myśli, dedykacje, sentencje, wierszyki, nie tylko dla wychowawcy.
Małgorzata Sztylińska-Kaczyńska
Życzenia na Dzień Ojca od córki
życzenia
Dzień Ojca
ojciec i córka

Życzenia na Dzień Ojca od małej córeczki lub dorosłej córki

Z okazji Dnia Ojca każdemu kochanemu tacie należą się wyjątkowe życzenia. Zwłaszcza od córek i córeczek, które – jak wiadomo nie od dziś – potrafią być prawdziwym oczkiem w głowie swych ojców. Z myślą o kochających córkach przedstawiamy propozycje życzeń na Dzień Taty.
Luiza Słuszniak
Życzenia urodzinowe dla dziecka
życzenia
pomysły na urodziny
przyjęcie urodzinowe

Życzenia urodzinowe dla dzieci: mądre, krótkie, śmieszne, religijne, obcojęzyczne

Życzenia urodzinowe dla dzieci powinny być radosne, zabawne i proste. Takie właśnie są zebrane przez nas wierszyki z okazji urodzin. Znajdziesz tu nawet życzenia urodzinowe dla dzieci po angielsku i niemiecku!
Milena Oszczepalińska
życzenia urodzinowe dla teściowej
teściowa
życzenia
urodziny

Życzenia urodzinowe dla teściowej: piękne, wzruszające, ale też śmieszne i krótkie (do wysłania SMS-em)

Szukasz pomysłów na życzenia urodzinowe dla teściowej? Mamy wiele propozycji – zarówno pięknych i wzruszających życzeń, jak i krótkich wierszyków, które idealnie nadają się do wysłania SMS-em.
Joanna Biegaj
życzenia na Dzień Dziecka dla dużych dzieci
życzenia
Dzień Dziecka
duże dziecko

Życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłych dzieci

Życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłych dzieci różnią się nieco formą, ale nadal wyrażają ogrom rodzicielskiej miłości i troski. W końcu każdy na zawsze pozostaje dzieckiem swoich rodziców. Oto nasze pomysły na życzenia na Dzień Dziecka dla dorosłych - mamy życzenia poważne, śmieszne, życzenia prozą oraz wierszyki.
Joanna Biegaj
Życzenia na Dzień Dziecka
życzenia
Dzień Dziecka
cytaty

Życzenia na Dzień Dziecka 2022: wierszowane, wzruszające, śmieszne, poważne

Oto życzenia na Dzień Dziecka w formie krótkich rymowanek – dzieci je uwielbiają! Wybierz wierszyk z naszych propozycji i spraw dziecku frajdę, recytując go na pamięć. Przekonaj się, że takie życzenia mogą być nie tylko zabawne, ale i wzruszające. Mamy też cytaty, które doskonale sprawdzą się jako życzenia z okazji Dnia Dziecka.
Milena Oszczepalińska
Pomysły na życzenia dla teściowej z okazji Dnia Matki
teściowa
życzenia
Dzień Matki

Życzenia na Dzień Matki dla teściowej: piękne, śmieszne, wzruszające

Czy składanie teściowej życzeń na Dzień Matki to dobry pomysł? Tak, zwłaszcza gdy mówisz do niej „mamo” i gdy traktuje cię jak własną córkę lub syna. Taki gest może świetnie sprawdzić się, gdy zależy nam na dobrych relacjach z teściową. Przedstawiamy pomysły na życzenia, wśród których z pewnością znajdziesz coś, co będzie strzałem w dziesiątkę.
Luiza Słuszniak
Życzenia na dzień mamy
życzenia
Dzień Matki

Życzenia na Dzień Mamy: czego życzyć mamie? [ORYGINALNE POMYSŁY]

Jak napisać życzenia na Dzień Mamy? To nie zawsze jest takie proste, bo chociaż kochamy swoje mamy, to czasem wyrażenie uczuć przychodzi nam z trudem. Jeśli nie wiesz, jak ubrać miłość w słowa, specjalnie na tę okazję przygotowałyśmy oryginalne propozycje życzeń na Dzień Mamy.
Małgorzata Sztylińska-Kaczyńska
Wyjątkowe życzenia na Dzień Matki
życzenia
Dzień Matki
Dzień Mamy

Wyjątkowe życzenia na Dzień Matki dla wyjątkowej mamy? Oczywiście, to nic nie kosztuje!

Chcesz w tym roku złożyć wyjątkowe życzenia na Dzień Matki? Zastanawiasz się, które z nich najpełniej oddadzą to, co czujesz do swojej mamy? Świetnie się składa, ponieważ mamy kilka propozycji, które powinny cię zainspirować… I nie daj sobie wmówić, że życzenia będą tym bardziej wyjątkowe, im droższy prezent wręczysz na Dzień Matki.
Luiza Słuszniak
Życzenia na Dzień Mamy
życzenia
Dzień Matki
Dzień Mamy

Życzenia na Dzień Mamy – piękne, wzruszające, śmieszne, krótkie, od serca

Jeśli chcesz oczarować swoją mamę w dniu jej święta – zadbaj o wspaniałe życzenia! Sprawią one wiele radości tej wyjątkowej osobie! Sprawdź nasze pomysły na piękne życzenia z okazji Dnia Mamy.
Joanna Biegaj
Życzenia na roczek
życzenia
pierwsze urodziny

Życzenia na roczek: dla chłopca i dziewczynki. 23 wierszyki od rodziców, dziadków i chrzestnych

Życzenia urodzinowe na roczek, które wypisujemy na kartce z okazji pierwszych urodzin dziecka, są zwykle cenną pamiątką przechowywaną przez lata. Przedstawiamy 23 wierszyki i życzenia na roczek dla dziewczynki lub chłopca. Te krótsze można wysłać nawet SMS-em.
Magdalena Drab
życzenia z okazji narodzin dziecka
życzenia
narodziny
urodziny dziecka

Życzenia z okazji narodzin dziecka: różne propozycje gratulacji

Składanie życzeń z okazji narodzin dziecka jest miłym zwyczajem. Dlatego przedstawiamy gotowe propozycje różnych gratulacji z okazji narodzin, które można wysłać SMS-em lub napisać na kartce okolicznościowej. Wybierz życzenia krótsze lub dłuższe, religijne lub zabawne.
Luiza Słuszniak Milena Oszczepalińska
życzenia urodzinowe dla syna
syn
życzenia
urodziny

Życzenia urodzinowe dla syna – najpiękniejsze, śmieszne, od rodziców i od mamy

Oto najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla syna, zarówno dla maluszka, jak i dla nastoletniego lub dorosłego mężczyzny. Wśród naszych propozycji są życzenia wzruszające, mądre, a także śmieszne. Pięknie wyrażą waszą miłość do syna w dniu jego urodzin.
Joanna Biegaj
Życzenia na komunię od chrzestnej i chrzestnego
życzenia
komunia święta

Życzenia na komunię od chrzestnej i chrzestnego [ORYGINALNE ŻYCZENIA]

Życzenia na komunię od chrzestnej lub chrzestnego są nie tylko pięknym uzupełnieniem uroczystości przyjęcia Eucharystii, ale także na długo pozostaną w pamięci dziecka. To wyjątkowa okazja, która wymaga odpowiedniej oprawy. Oto najpiękniejsze życzenia na pierwszą komunię świętą dla chrześniaka i chrześniaczki, które przygotowałyśmy specjalnie dla ciebie.
Małgorzata Sztylińska-Kaczyńska
życzenia na komunię
życzenia
pierwsza komunia

Życzenia na komunię dla dziewczynki i chłopca: co napisać na kartce komunijnej?

Życzenia na pierwszą komunię świętą powinny być dla dziecka swego rodzaju drogowskazem. Dobrze zawrzeć w nich wartości, którymi przystępujący do komunii młody człowiek będzie mógł kierować się w życiu. Jeśli nie wiesz, jakie życzenia na komunię złożyć dziecku – skorzystaj z naszych propozycji.
Joanna Biegaj Luiza Słuszniak
najpiękniejsze życzenia wielkanocne
życzenia
życzenia świąteczne

Najpiękniejsze życzenia wielkanocne: piękne i niepowtarzalne

Jeśli chcecie złożyć rodzinie i przyjaciołom najpiękniejsze życzenia wielkanocne – koniecznie zainspirujcie się naszymi propozycjami. Są naprawdę niepowtarzalne, piękne, a niektóre także... nietypowe.
Joanna Biegaj
życzenia wielkanocne
życzenia
życzenia świąteczne
święta z dzieckiem

Życzenia wielkanocne 2022: poważne, krótkie, religijne, śmieszne, oficjalne

Życzenia na Wielkanoc coraz częściej są rozsyłane mailowo i SMS-owo, dlatego przygotowałyśmy dla was ściągawkę z różnymi wzorami życzeń do rozesłania. Znajdziecie tu poważne, oficjalne, ale też krótkie i oryginalne oraz religijne życzenia wielkanocne.
Joanna Biegaj Ewa Janczak-Cwil
życzenia urodzinowe dla mamy
mama
życzenia
urodziny

Życzenia urodzinowe dla mamy: krótkie, śmieszne, piękne, poważne [OD CÓRKI, OD SYNA]

Oto najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla mamy. Znajdziesz tu piękne i wzruszające słowa pełne miłości i wdzięczności lub śmieszne i krótkie życzenia w formie rymowanych wierszyków. Mamy też życzenia od córki lub syna, a także propozycje życzeń, które można złożyć przyszłej mamie. Sprawdź, czego życzyć mamie na urodziny.
Joanna Biegaj
życzenia urodzinowe dla chrześniaka, dla chrześnicy
życzenia
urodziny

Życzenia urodzinowe dla chrześniaka i chrześnicy: piękne, mądre i zabawne propozycje

Życzenia urodzinowe dla chrześniaka lub chrześnicy powinny być wyjątkowe. Jeśli nie masz pomysłu, co powiedzieć lub napisać swojemu chrześniakowi lub chrześniaczce w dniu urodzin – zainspiruj się naszymi propozycjami.
Joanna Biegaj
Wesoły śmigus dyngus: życzenia i wierszyki na lany poniedziałek
życzenia
wielkanoc

Życzenia na śmigus-dyngus – wesołe wierszyki na lany poniedziałek

Śmigus-dyngus to doskonała okazja, by złożyć życzenia bliższym i dalszym krewnym oraz znajomym. Również te zabawne… Wśród naszych propozycji nie brakuje też krótkich wierszyków, które można wykorzystać podczas wzajemnego polewania się wodą.
Luiza Słuszniak
życzenia na Dzień Kobiet
życzenia
dzień kobiet
wierszyki

Życzenia na Dzień Kobiet: najpiękniejsze, krótkie, śmieszne, oryginalne – dla żony, koleżanki, mamy

Zastanawiasz się, jakie życzenia na Dzień Kobiet ułożyć, by były oryginalne, fajne i śmieszne? Skorzystaj z naszych propozycji! Takie wierszyki na Dzień Kobiet będą odpowiednie jako treść kartki lub bileciku przy bukiecie. Panie na pewno docenią zaangażowanie. Pamiętaj jednak, że przede wszystkim liczy się gest i pamięć.
Joanna Biegaj
Życzenia wielkanocne dla babci
babcia
życzenia
wielkanoc

Życzenia wielkanocne dla babci i dziadka (dużo propozycji)

Życzenia wielkanocne dla babci z pewnością sprawią jej bardzo dużo radości. Mamy też kilka propozycji życzeń, które ucieszą również dziadka. Przygotowaliśmy dużo wielkanocnych wierszyków. Z pewnością każdy znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie i swoich bliskich, którym zechce te życzenia złożyć.
Joanna Biegaj
życzenia na walentynki dla koleżanki i kolegi
życzenia
walentynki

Życzenia na walentynki dla koleżanki i kolegi: krótkie, od serca, do SMS-a

Życzenia na walentynki dla koleżanki i kolegi to świetny sposób, by wyrazić sympatię, jaką czujemy do tych osób. Przedstawiamy kilkanaście propozycji życzeń walentynkowych od serca. Z pewnością wywołają uśmiech na twarzy adresata!
Joanna Biegaj
Życzenia dla babci
babcia
życzenia
dzień babci

Życzenia dla babci: krótkie, zabawne, wzruszające wierszyki na laurkę [RÓŻNE OKAZJE]

Piękne i wzruszające życzenia dla babci w postaci krótkiego wierszyka czy rymowanki z pewnością wywołają uśmiech i radość na jej twarzy. Jak powiedzieć babci „kocham cię”? Najlepiej właśnie poprzez takie życzenia. Skorzystajcie z naszych propozycji wierszyków dla babci i wybierzcie taki, który będzie idealnie pasował do ukochanej babuni.
Milena Oszczepalińska